25:17
Komentarz pod materiałem yt wart uwagi powielam poniżej ! Obecnie wiemy, że nic się na lepsze nie zmieniło. Może oprócz pojedynczych przypadków, w których ludzie bez udziału polityki nawiązują poprawne …More
Komentarz pod materiałem yt wart uwagi powielam poniżej !

Obecnie wiemy, że nic się na lepsze nie zmieniło. Może oprócz pojedynczych przypadków, w których ludzie bez udziału polityki nawiązują poprawne relacje..., ale na jak długo to wystarczy?

KOMENTARZ INTERNAUTY:
Trzeba sobie zadać pytanie co Ukraina zrobiła do dziś by pozbyć się spuścizny jaką zostawił BANDYTA BANDERA i jego oddziały?Jak dzisiaj Ukraińcy budują swoją tożsamość narodową o jakich bohaterów narodowych ją opierają? Trzeba zadać pytanie czy Ukraińcy stawiają pomniki pomordowanym razem z Polakami Ukraińcom którzy sprzeciwili się bestialstwu? Jak naprawdę budują swoją przyszłość, o to jest pytanie? W latach 90-tych ubiegłego stulecia miałem okazję być na Ukrainie i spotkałem się z takimi sytuacjami - twarda i reżimowa administracja jeszcze pro Sowiecka, od starego Ukraińca usłyszałem,,WSIECH PALIAKAW BUDU REZAC"-oczywiście był uchlany. Od ludzi w średnim wieku usłyszałem że Polacy to mądry naród i dobrze zrobili że,,oswobodili sia od ruskich". W głosie młodzieży było słychać chęć zbudowania wolnej i bogatej Ukrainy. Nie wiem ile się teraz zmieniło, ale chyba nie zawiele skoro wyjeżdżają za pracą i mają dziwną wojnę na wschodzie. Ciekawe czy dalej sądzą ,że przyczyną ich biedy jest Polska? Jeszcze dużo wody upłynie w Wiśle i Bugu zaczym zacznie być normalnie na tym świecie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich o dobrym sercu. Łapka leci w górę dla twórców filmu.

Poruszająca historia Polaków z Kresów- Wojna i kaci zza miedzy zabrali im wszystko | Bohorodyczyn