Clicks1.2K
Edward7
2

"Leczenie" szpitale to obecnie nr 1 przyczyna śmierci

Dr Amandha Vollmer jest lekarzem medycyny w Kanadzie, ale zapewnia edukację i doradztwo również osobom spoza Kanady, w tym w Stanach Zjednoczonych, w których mieszka większość jej klientów. W tym tygodniu opublikowała nagranie wideo o doświadczeniach kilku jej pacjentów, którzy zostali z powodów medycznych porwani do szpitali i zmuszeni do stosowania protokołów COVID wbrew ich woli, co doprowadziło do śmierci niektórych z nich. Dr Vollmer stosuje naturalne metody leczenia ludzi i jest ekspertem w dziedzinie sulfotlenku dimetylu ( DMSO ), który napisał o tym książkę . To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o pacjentach mordowanych przez protokoły COVID, ponieważ jest to obecnie zgłaszane w całym Internecie, podczas gdy media korporacyjne należące do Pharma nadal promują oficjalną narrację COVID, że wszyscy ci ludzie umierają z powodu COVID.

Możemy teraz bezpiecznie stwierdzić, że szpitale i ich finansowo motywowane protokoły COVID są główną przyczyną zgonów w USA
Nie jest to tak wielka rewelacja, jak mogłoby się wydawać, ponieważ sam system medyczny przyznał w 2013 roku, że błędy szpitalne były trzecią najczęstszą przyczyną zgonów w USA, zaraz po raku i chorobach serca, na długo przed pojawieniem się COVID. Zobacz te artykuły z 2013 roku: „Błędy” szpitalne są trzecią główną przyczyną zgonów w USA Śmierć Amerykanów – system „medyczny” jest teraz trzecią wiodącą przyczyną zgonów w USA Wideo kanału Bitchute , Szpitale porywające ludzi i przetrzymywane wbrew ich woli również nie są niczym nowym. Wydaje mi się, że jako pierwszy użyłem publicznie terminu „porwanie medyczne” w 2013 roku, a wkrótce potem założyłem całą stronę internetową poświęconą temu tematowi w 2014 roku: MedycynaKidnap.com ... Omówiliśmy tam głównie historie dzieci uprowadzonych w celach medycznych od rodziców wbrew ich woli i umieszczonych w sieci zajmującej się handlem dziećmi pod rzekomą opieką zastępczą, ale omówiliśmy również niektóre historie o porwaniach medycznych dorosłych, co w rzeczywistości jest większym problemem, na długo przed pojawieniem się COVID na scenie.

Podczas gdy przed COVID około pół miliona dzieci zostało umieszczonych w systemie opieki zastępczej w całym kraju, około trzy razy więcej dorosłych zostało porwanych medycznie, a 1,3 miliona, głównie seniorów, zmuszonych do objęcia opieką państwową, co stanowi 50 miliardów ich aktywów przejętych przez stan.
Dorośli porwani medycznie: 3 razy więcej niż dzieci objętych opieką zastępczą – 50 miliardów dolarów w przejętych aktywach. Tak więc system szpitali medycznych przez długi czas był w USA przestępczym przedsięwzięciem, a teraz sytuacja jest znacznie gorsza z powodu protokołów COVID, które dosłownie mordują ludzi. Kilka tygodni temu, 8 sierpnia 2021 r., opublikowaliśmy artykuł z rodzinnymi opowieściami grozy, w których członkowie ich rodziny zostali zabici w szpitalach za pośrednictwem protokołów COVID .

...

Standardowe leczenie zgodnie z protokołem COVID wciąż zabija pacjentów w szpitalach – kiedy ustaną morderstwa?
Poprosiliśmy ludzi, aby podzielili się swoimi historiami w komentarzach. Oto kilka z nich;
...

69-letni członek rodziny się odwodnił, gdy był sam w innym Stanie. Poszedł do szpitala (pierwszy błąd), gdzie nalegali, by zrobił test na Covida.
Odmówił, ale oni nalegali.
Test był „pozytywny”. Poprosił o
Iwermektynę . Powiedzieli, że to nie działa i dali mu Remdesivir i antybiotyki. Powiedział, że nie chce być podłączony do respiratora.
Krótko mówiąc, skończył na nim i zmarł. Jego rodzinie nie pozwolono się z nim zobaczyć, dopóki nie umarł.

Poprosili o podanie wysokiej dawki witaminy c i powiedziano im, że to nie działa. Według mnie te szpitale mordują ludzi. Ten człowiek był narodzonym na nowo wierzącym w Pana Jezusa Chrystusa, który jest naszą wielką nadzieją. Zdobądź swoją hydroksychlorichinę i iwermektynę od lekarzy z pierwszej linii. Weź witaminę C i D oraz cynk. Ćwicz i dobrze się odżywiaj. Przygotuj się na wieczność. Walka o wolność!
Michelle Miller
...

Mój szwagier właśnie zmarł. Poszedł do szpitala. Powiedzieli, że Covid zapalenie płuc. Gdybyśmy mogli zatrzymać go w domu i podać mu kroplówkę i tlen, miałby większą szansę.
Miał tylko 49 lat.
Melanie
...

Naprawdę bliski przyjaciel rodziny – który został zaszczepiony obiema dawkami Pfizera, używał masek i wdrażał zasady zachowania dystansu społecznego nawet w swoim domu – zmarł około miesiąc temu.
Wszystko zaczęło się od nagłego, nieoczekiwanego spadku saturacji tlenem. Został natychmiast przyjęty do szpitala. Po mniej więcej dniu poczuł się trochę lepiej.
Ale ponieważ protokoły COVID musiały być przestrzegane, zatrzymali go tam i kontynuowali „leczenie”. W końcu jego wysycenie tlenem ponownie spadło do alarmującego poziomu i został podłączony do respiratora.
Nigdy nie wrócił.
Uderzająco podobny incydent miał miejsce z moim wujkiem - który również był w pełni zaszczepiony. On też zmarł około 2 tygodnie temu.
Najgorsze jest to, że wielu lekarzy albo całkowicie ignoruje konsekwencje swojego „leczenia”, albo ignoruje takie ostrzeżenia i incydenty i uważa je za „plotki” lub „mit”.
Oczywiście „po prostu podążają za [dyktatorami medycznymi]”.
Mój tata i brat są lekarzami, a mimo to są całkowicie wyprani mózgowi z 'religią', którą propaguje
CDC , WHO , itd. itd.
JESTEM
...
Bardzo mi przykro słyszeć o tym doświadczeniu.
Życie mojego brata zostało mu odebrane w tym wściekłym środowisku COVID, które nie ma szacunku dla życia.
Nie wiem, czy miał COVID, ale pojechał karetką do szpitala, bo nie mógł chodzić. Powiedział, że nigdy nie miał obrażeń. Powiedział też, że jest przeciążony - zmęczony.
Chociaż był całkowicie spójny i gadający, był w szpitalu tylko dwie godziny i już nie żył.

Rozwiercili mu wentylator w gardle, ponieważ powiedzieli, że jego poziom tlenu był na poziomie 80. Kiedy wkręcili mu wentylator w gardło, wydał z siebie dwa mrożące krew w żyłach krzyki i już nie żył.
Od tamtej pory dowiedziałem się, że istnieją nieinwazyjne respiratory, z których mogą korzystać, takie jak maski nosowe o wysokim przepływie i respiratory hełmowe.
Są znacznie bardziej humanitarne i nieinwazyjne.
Ludzie muszą wiedzieć o alternatywach dla tych inwazyjnych respiratorów.

makemba007

Dla wewnętrznej perspektywy z poziomu systemu, tutaj jest certyfikowany terapeuta zajęciowy z Hawajów, który wyjaśnia to samo. To zeznanie zostało opublikowane w naszej sieci 11 sierpnia 2021 r., a jego film obejrzano już ponad 350 000 razy na naszych kanałach wideo. To jest z kanału Bitchute : Częściowy zapis tutaj: Certyfikowany przez radę terapeuta zajęciowy informujący o nieprawidłowościach – więcej pacjentów umiera z powodu szczepionki niż z powodu COVID

Ryzykujesz swoim życiem, gdy idziesz do szpitala

W ostatnich latach zawsze ryzykowałeś życiem, idąc do szpitala , ale teraz, jesteśmy pod wpływem "Satanic COVID", to że oszukuje świat, ryzyko jest wykładniczo wyższa, jak szpitale są obecnie nr 1 przyczyną śmierci i powinna zostać zmieniona „ centra zabijania” lub „ośrodki eutanazji , jak nie zarobią dużo pieniędzy na "leczeniu" ludzi, ale dzięki trylionom dolarów zarezerwowanych na „leczenie COVID”, w tym szczepionki, miejsca te zarabiają mnóstwo pieniędzy na leczenie pacjentów z COVID, a w tym na podpinanie ich na wentylatory, które mają bardzo niski wskaźnik przeżywalności.

Istnieje wiele skutecznych naturalnych metod leczenia objawów COVID, a także wszystkich innych chorób zdefiniowanych przez system medyczny. Sam od wielu lat nie korzystam z systemu medycznego, a od ponad 20 lat nie mam ubezpieczenia zdrowotnego. W przeszłości odwiedzałem lekarzy certyfikowanych przez izbę, którzy stosowali holistyczne praktyki i metody, zamiast pospieszyć się, aby wprowadzić wszystkich na lukratywne leki na receptę, ale szczerze mówiąc nie wiem, w jaki sposób uczciwy lekarz z certyfikatem zarządu może dziś zachować licencję medyczną i certyfikat zarządu z czystym sumieniem.

System jest całkowicie zły i czerpie więcej korzyści ze śmierci i choroby niż z leczenia i zdrowia. Nadszedł czas, aby prawdziwi uzdrowiciele opuścili system i zaczęli budować nowy paradygmat opieki zdrowotnej, całkowicie oddzielony od systemu. Ale to się nigdy nie stanie, dopóki najpierw nie usuniemy tyranów od władzy, ponieważ mają teraz wszystkie pieniądze, wszystkich sędziów i całą broń po swojej stronie, finansowane przez korporacyjnych globalistów, i nie będą tolerować żadnej konkurencji. Nadszedł czas, by stawić opór i obalić morderczy system zła. W tej chwili wielu lekarzy jest bezrobotnych, ponieważ odmawiają wykonania szczepionek na COVID.

Taka demonstracja i protest przyniosłyby o wiele większe skutki niż marsz na przykład na stolice stanowe, w którym zatrudnia się tylko polityków, których prawdopodobnie i tak nie ma, kiedy i tak protestujesz. Ludzie umierają każdego dnia w szpitalach , niepotrzebnie z ręki morderców, a może nadszedł czas, abyśmy zaczęli przejmować szpitale, jeden po drugim... bibliotecapleyades.net/ciencia3/ciencia_coronavirus425.htm

Jan Zbigniew wojan
Depopulacja na wszelkie sposoby i tyle !
Edward7
Protestujący pod przewodnictwem pracowników budowlanych w Melbourne odcięli główne autostrady z powodu tyranii COVID i obowiązkowych szczepień

Wygląda na to, że w Melbourne w Australii mamy prawdziwą rewolucję! Australia jest obecnie światowym liderem tyranii medycznej, ponieważ w ostatnich tygodniach popadła w stan całkowitego nadzoru medycznego, a władze desperacko próbują utrzymać przy …More
Protestujący pod przewodnictwem pracowników budowlanych w Melbourne odcięli główne autostrady z powodu tyranii COVID i obowiązkowych szczepień

Wygląda na to, że w Melbourne w Australii mamy prawdziwą rewolucję! Australia jest obecnie światowym liderem tyranii medycznej, ponieważ w ostatnich tygodniach popadła w stan całkowitego nadzoru medycznego, a władze desperacko próbują utrzymać przy życiu narrację COVID, próbując śledzić każdy ruch swoich obywateli, zmuszając ich do pozostania w ich domów, chyba że rząd da im pozwolenie na wyjście na zewnątrz, i wprowadzane są obowiązkowe zastrzyki z COVID-19, aby każdy mógł uczestniczyć w społeczeństwie.
Kierowani przez robotników budowlanych, ale także przyłączeni przez inne związki, obywatele tłumnie wyszli na ulice Melbourne we wtorek, zamykając na jakiś czas najbardziej ruchliwą autostradę Australii. Protestujący mówią, że będą kontynuować każdego dnia, dopóki rząd nie spełni ich żądań.

Oto nasz raport wideo. Pochodzi z naszego kanału Rumble , a także z naszego kanału Bitchute . rumble.com/…urne-shut-down-major-freeways-over-covid-tyra.html Brian Shilhavy - wpływie na zdrowie