Clicks122
Edward7
2

Globalna elita bardziej zła niż sowieccy komuniści

„Ich prawdziwe cele" film - www.pch24.pl

Mam wiele powiązań w polskiej społeczności. Wielu uciekło do Kanady w latach 80. z komunizmu. Wiedzą, czym jest prawdziwa chrześcijańska wolność, i znają znaki i sposób działania totalitaryzmów. Moi polscy przyjaciele powiedzą mi jedno: globaliści, elity, sekularyści mają jedną wspólną cechę: są gorsi niż powojenni sowieci komunistyczni.

Polska dziewczyna, którą znałam, przypomni mi, jak mój ojciec i jej mąż rozmawiali o religii, i jak mój ojciec zdecydowanie podkreślał, że Kanada jest zdegenerowana, a jej „demokracja” - pozorna. Doświadczyła totalitaryzmu z pierwszej ręki, w niewolniczej pracy w Niemczech, a następnie w Norwegii dla Trzeciej Rzeszy. Dorastał w przedwojennej katolickiej Polsce i dlatego był w stanie porównać, czym jest cywilizacja chrześcijańska z tym, czym jest i staje się postchrześcijańska „cywilizacja” - antychrześcijańska „cywilizacja”. Przybywając na tak zwanym „Zachodzie”, mogła obserwować szybką przemianę ludów chrześcijańskich w brutali, pogan i okrutnych antychrześcijan. To gdzie jesteśmy teraz.

Kanadyjczycy, nigdy nie żyjący "pod butem", nie rozumieją tego. W rzeczywistości wielu z was, urodzonych w Kanadzie, żyjących w fizycznej „wolności” (do czasu, gdy globaliści uzbroili "koronę" w koronę), uważa, że to absurd. Myślisz, że głosowanie do urny co kilka lat, unikanie więzienia poprzez utrzymywanie głowy i nosa w czystości, podczas gdy zło obfituje i jest uwielbione, jest „wolnością”. Większość nie ma pojęcia, że w ciągu ostatnich dziesięcioleci globaliści pozbawili ich chrześcijańskiej wolności.
Bolszewizmu nie ma już na „wschodzie”, jest tutaj, z powrotem na ziemiach, które pierwotnie zwymiotowały na świat: z powrotem w dekadenckim i zdegenerowanym „Zachodzie”.

Nie wierz mi na słowo. Zwróćmy się do biskupa Fultona Sheena. Już w 1947 r. Zwrócił uwagę, że radzieccy komuniści, przechodząc katastrofę rewolucji seksualnej i ataki na rodzinę, odwrócili kurs. To odwrócenie było takie, że Sowieci byli bliżsi moralności niż nowe ideologie, które w latach powojennych zaczęły zamiatać neo-pogański „Zachód” (w rzeczywistości odrodzenie dekadenckiej „ryczącej dwudziestki”). Kiedy myślimy o otwartym gloryfikowaniu dewiacji seksualnej, zniszczeniu małżeństwa (w dużej mierze prowadzonego i usprawiedliwianego przez „katolików”), widzimy, że naprawdę „Zachód” jest duchową piekielną dziurą. Obejrzyj poniższy film - (na oryginalnej stronie)

Drodzy przyjaciele, nie powinniśmy się łudzić: jesteśmy w nowej ciemnej epoce. Weszliśmy do niej kilkadziesiąt lat temu. Tak jak odcięta gałąź wciąż ma liście, początkowy rozkład nie był widoczny dla większości. Większość katolików i oddzielonych braci kontynuowała złudzenia. Wielu do dziś. Polityka nas nie uratuje. Politycy nas nie uratują. Tylko pokuta i nawrócenie do Jezusa Chrystusa da nam możliwość wiecznego zbawienia. Narody nadchodzą, a narody odchodzą. Imperia powstają, a imperia upadają. Tylko Jezus Chrystus pozostaje ten sam: wczoraj, dziś i jutro.

Pierwszym krokiem w ciemności, jak wie każdy chrześcijanin, jest Pokuta. Czy żałowaliśmy? Czy jesteśmy moralnie i duchowo lepsi czy gorsi niż pięć lat temu, dziesięć lat temu, dwadzieścia lat temu? Czy nasi biskupi żałowali i publicznie zadośćuczynili? Czy nasi politycy pokutowali w imieniu swoich Narodów i czynią publiczne akty kultu i pokuty? Czy rodzina została wzmocniona lub zaatakowana? Nie możemy się doczekać biskupów i polityków: bo tak się nie stanie. Każdy z nas musi żałować, dokonać zadośćuczynienia i nawrócić się. Chrześcijaństwo zaczyna się w domu.
żródło; torontocatholicwitness.blogspot.com/…/the-globalist-e…

TOTALITARYZM WRACA DO POLSKI?

27 czerwca, zaledwie dzień przed naszymi wyborami prezydenckimi, YouTube zablokował film o LGBT zatytułowane "Ich prawdziwe cele" wyprodukowany przez PCh24.pl , niezależną konserwatywną polską stronę internetową. I to nie był tylko pierwszy przykład cenzury giganta technologicznego w Polsce. To się już zdarzyło. Choć w Polsce nie ma cenzury, zagraniczna firma uznała, że ma prawo decydować, co możemy obejrzeć lub przeczytać.

Jednocześnie widzę wiadomości ze Stanów Zjednoczonych i rzeczy, które były znane moim dziadkom 100 lat temu - lewicowi bandyci niszczą zabytki, plądrują sklepy, palą własność prywatną, atakują niewinnych ludzi.
Totalitaryzm powraca. To nie jest przesada. Wraca szybciej, niż nam się wydaje.
Nie mogę kupić pary dżinsów uznanej na całym świecie marki, nie mogę kupić mebli od światowej sieci, nie mogę subskrybować popularnego kanału telewizyjnego, nie mogę wypić filiżanki kawy w znanej sieci kawiarni bez płacenia za i przyczyniając się do ideologii, której nie popieram i którą uważam za zło.

Gdziekolwiek spojrzę, prawie na pewno zobaczę jakieś hasło propagandowe lub znak ideologii LGBT. Wczoraj usunąłem przeglądarkę, która, ku mojemu zaskoczeniu, pokazała własne logo w kolorach tęczy.

Totalitaryzm powraca. To nie jest przesada.
Za bardzo przypomina mi ponurą przeszłość, żebym nie podniósł alarmu. Gdyby ponad 30 lat temu mogłem oczekiwać czerwonych sztandarów chwalących Partię Komunistyczną, nieśmiertelnego sojuszu ze Związkiem Radzieckim lub tak zwanego wyzwolenia robotników i chłopów w całym moim mieście, teraz mogę spodziewać się podobnych sztandarów - ale w tęczowych kolorach i chwalących homoseksualizm , tolerancja i wyzwolenie LGBT - prędzej czy później pojawi się nie tylko w widocznych miejscach w moim mieście, ale także na komputerze, w mojej torbie na zakupy lub w międzynarodowej firmie organizującej dla swoich pracowników dumne imprezy LGBT.
(...)
Istnieją pewne różnice, tak. Komunizm został przywieziony do mojego kraju przez Armię Czerwoną. Po zdradzie Polski przez mocarstwa zachodnie ideologia komunistyczna została uderzona w polskie głowy żelazną pięścią i ołowianą kulą. Teraz ideologia LGBT jest doprowadzone w międzynarodowych korporacjach i „przyjaznych” ambasad zagranicznych obsługujących tzw parady Gay Pride (bardzo przypominające May 1 st parad) i banery wyświetlacz tęczy na swoich budynkach.
Pięść jest teraz w miękkiej, aksamitnej rękawicy. Ale to nie znaczy, że ta pięść w rękawiczce nie może uderzyć. Utrata pracy w międzynarodowej firmie lub pracy dydaktycznej na uniwersytecie staje się rzeczywistością.
Kłamstwa są zawsze takie same. Ich sprawcy stosują te same metody. Mają jednak więcej narzędzi do rozpowszechniania swoich „półprawd” lub rażącego fałszu. To tylko kwestia czasu, a pierwsi „sprawcy” oskarżeni o tak zwane przestępstwa z nienawiści zostaną skazani, być może jeszcze nie na śmierć, ale na przykład w więzieniu lub pracy społecznej w klubie gejowskim.

Dzieci są głównym celem , tak jak kiedyś. Ideologowie LGBT chętnie je wypiorą i kontynuować atak na polskie szkoły. (zabiją duszę , a nie tylko ciało . dopow)
(...)
Patrząc na wiadomości i widząc marksistowską czarną istotę życia tłumy szalejące po amerykańskich miastach, nie mogę przestać się zastanawiać: jak to możliwe, że Zachód nie nauczył się niczego z naszego doświadczenia? Jak mało my w Polsce, po doświadczeniu dwóch reżimów totalitarnych, nauczaliśmy Zachodu!
Nadchodzi kolejne mroczne wieki. Może nawet gorsze niż w przeszłości.

Autor - Jan J. Franczak • ChurchMilitant.com • July 2, 2020
więcej - www.churchmilitant.com/…/totalitarianism…
Kto wstydzi się swojej ideologii? „Ich prawdziwe cele” i cenzura You Tube www.pch24.pl/kto-wstydzi-sie…
Organizacja LGBT zachęca do głosowania hasłem „geje z Trzaskowskim” www.pch24.pl/na-nic-umizgi-d…
Czy 12 lipca nowym prezydentem Polski zostanie członek Grupy Bilderberg ?zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-12-lipca-no…
Edward7
Sąd uznał też, że powszechny obowiązek zakrywania nosa i ust łamie konstytucyjne prawa i wolności.
wprawo.pl/nie-bedzie-kary…
Trzy razy powtórzył się ten temat...
Edward7
Lista 269 firm wspierających ANTIFĘ Black Lives Matter… to są ci sami którzy wspierają LGBT ;

... służby wywiadowcze USA wiedzą o tym, razem z elitami wspierającymi tych samych kryminalistów uczestniczących i postawią przed sądem tych którzy finansują tych zbirów. Może one to wiedzą i tylko szukają innego sposobu realizacji programu swoich władców. W każdym razie ważne jest by ludzie wiedzieli …More
Lista 269 firm wspierających ANTIFĘ Black Lives Matter… to są ci sami którzy wspierają LGBT ;

... służby wywiadowcze USA wiedzą o tym, razem z elitami wspierającymi tych samych kryminalistów uczestniczących i postawią przed sądem tych którzy finansują tych zbirów. Może one to wiedzą i tylko szukają innego sposobu realizacji programu swoich władców. W każdym razie ważne jest by ludzie wiedzieli dokładnie które firmy wspierają tych kryminalistów, które nie protestują, a biorą udział w buntach i zbrodniach przeciwko ludności Ameryki.

seattleprotest2020’s Channel – Twitchwww.twitch.tv/seattleprotest2020

Ashley Rae Goldenberg sporządziła listę firm które, według niej, wspierają ANTIFĘ i Black Lives Matter. Poniżej ta lista rzekomo broniąca buntowników:
23andme: archive.is/Mjbwk
72andSunny: archive.is/B1x7Y
AbbVie: archive.is/Q2Vqj
Abbey Road Studios: archive.is/AJlrg
The Academy (the Oscars): archive.is/cNRYf
Activision Blizzard: archive.is/qfRJ1
Adidas: archive.is/ezQ22
Airbnb: archive.is/GmMjl
Alaska Airlines: archive.is/wnICf
Amazon: archive.is/lBR4u
AMD: archive.is/i3krt
American Airlines: archive.is/XBwhw
American Express: archive.is/kzWXa
American Apparel: archive.is/ETfYw
Apple Music: archive.is/cj97E
Ancestry: archive.is/5Q9JW
Armani: archive.is/hX6Yw
Astro Gaming: archive.is/9aWhf
AT&T: archive.is/OzC04
Atlantic Records: archive.is/65QQq
AWS: archive.is/NXNAG
AXE: archive.is/Xpxhw
Barclays Bank: archive.is/9EAl4
Barnes & Noble: archive.is/PCPKn
Bandcamp: archive.is/5QQBT
Bank of America: archive.is/FH1O0
Bayer: archive.is/iT3EG
Bergdorf Goodman: archive.is/nQiPA
Bethesda: archive.is/2xeNE
Ben & Jerry’s: archive.is/BqHRv
Billboard: archive.is/Ruuv8
BMW: archive.is/lRN51
BP: archive.is/0qSwy
Booking.com: archive.is/CZAs7
Boost Mobile: archive.is/pLnAf
Bratz: archive.is/vOA1d
Burger King: archive.is/U9VzB
Bungie: archive.is/81KHV
Burberry: archive.is/ha0jP
Burt’s Bees: archive.is/4NbLi
Cadillac: archive.is/bS60C
Call of Duty: archive.is/DEJA6
Capcom: archive.is/S1BgN
Capitol Records: archive.is/jeUpY
Canada Goose: archive.is/y2nLo
Cartoon Network: archive.is/CxAd7
Chick-fil-A: archive.is/yiviH
Chipotle: archive.is/Rk9zI
Cisco: archive.is/fNvdP
Citigroup: archive.is/36fkF
Coca Cola: archive.is/bzTHi
Colourpop Cosmetics: archive.is/AapIR
Conde Nast: archive.is/ChMdI
Converse: archive.is/sKjmg
CORSAIR: archive.is/5S5DY
Creative Commons: archive.is/kPdCO
Criterion Collection: archive.is/JZ2Sd
Crunchyroll: archive.is/q7Ucj
CW: archive.is/JumZU
CVS: archive.is/DbBSV
DHL Express: archive.is/r4Pmp
Dell: archive.is/IeI9j
Degree: archive.is/SItaW
Devolver Digital: archive.is/xcaEH
DIRECTV: archive.is/hhBG4
Discord: archive.is/hGtDw
Disney: archive.is/wldfM
Doritos: archive.is/nLHv0
DoorDash: archive.is/vhTW2
Doulingo: archive.is/v9Wpk
Dribbble: archive.is/TDWFY
Dropbox: archive.is/O2ygm
E! News: archive.is/3PJyz
EA: archive.is/92ALS
Eaton: archive.is/ezfyE
eBay: archive.is/TYTIz
Eight Sleep: archive.is/IiV7n
ESPN: archive.is/1I5Tf
Etsy: archive.is/FtTof
FedEx: archive.is/kKVJp
Fender: archive.is/OGjBM
Figma: archive.is/hNpcE
FILA: archive.is/d6bZ6
Fitbit: archive.is/Smx2g
Foot Locker: archive.is/XRL65
Formula 1: archive.is/FCpBG
FOX: archive.is/p2BvT
Frosted Mini Wheats: archive.is/vrEYN
Funimation: archive.is/sfN8E
GameSpot: archive.is/zEkO3
Gartner: archive.is/QC8tz
Gatorade: archive.is/fo7wl
Genentech: archive.is/phHtt
General Motors: archive.is/IP0a6
Gibson: archive.is/qJYZY
Glossier: archive.is/IYlXB
GoDaddy: archive.is/VEMk4
Goldman Sachs: archive.is/TA2h0
GoFundMe: archive.is/Be0fJ
Google: archive.is/DK2T8
GoPro: archive.is/Aakvo
Gorilla Glue: archive.is/0R9ya
Grammarly: archive.is/Su1PT
Grindr: archive.is/Z6KcW
Guerilla Collective: archive.is/TTchM
Gumroad: archive.is/oZMr7
Gushers: archive.is/3Dju7
Habitat for Humanity: archive.is/B81pI
Harry’s: archive.is/mE4NN
HBO: archive.is/oiUyY
HBO Max: archive.is/LGsPt
Headup: archive.is/G8ygg
Help Scout: archive.is/D8DCs
Hershey’s: archive.is/ZQ5zD
H&M: archive.is/A9ONJ
Home Depot: archive.is/KjUtA
Honda: archive.is/4UYtd
HP: archive.is/BO2tc
Hulu: archive.is/4CyO2
Humana: archive.is/RMRmE
Humble Bundle: archive.is/YXDb6
HyperX: archive.is/ZfHYp
IBM: archive.is/ij3Q1
IKEA: archive.is/piwcs
IMAX: archive.is/OiCj1
Indiegogo: archive.is/jrDZk
itch.io: archive.is/UTsTi
Intel: archive.is/93D5q
Invision: archive.is/UZkK1
ITV: archive.is/yD1pS
Kickstarter: archive.is/0zwng
Lacoste: archive.is/T7nwc
Lego: archive.is/UKFhD
Levi’s: archive.is/KizLO
Lenovo: archive.is/aRuDu
Lexus: archive.is/71b2c
LinkedIn: archive.is/sX5zb
L’Oreal Paris: archive.is/Jfelo
Logitech: archive.is/vf6J7
Lowe’s: archive.is/V5UFz
Lucky Brand: archive.is/fY2Mw
Lululemon: archive.is/rjCRV
Louis Vuitton: archive.is/nGZe8
Lyft: archive.is/UXl3k
Madden NFL 20: archive.is/CTUoi
Marvel Entertainment: archive.is/Ptup6
Mastercard: archive.is/K0n1d
MATTEL: archive.is/bvsqN
McAfee: archive.is/IGXA1
McDonald’s: archive.is/jOZ65
Merck: archive.is/Uq30E
Mercedes Benz: archive.is/bs8y6
Met Life: archive.is/Dukhi
Metropolitan Opera: archive.fo/wecQ2
Microsoft: archive.is/A7Vjv
Mozilla: archive.is/m1aLg
Napster: archive.is/fVY1s
NASCAR: archive.is/LG2hU
Ncsoft: archive.is/OVPVP
Netflix: archive.is/UVSEr
New Balance: archive.is/NyGnG
New York Life: archive.is/HVVVk
NFL: archive.is/G4yq4
NHL: archive.is/lYbyG
Niantic: archive.is/UdKYR
Nickelodeon: archive.is/JWSPQ
Nike: archive.is/UXYBy
Nintendo: archive.is/5UOjp
Nordstrom: archive.is/A7mUU
North Face: archive.is/rq1Cb
Old Spice: archive.is/1UK5d
OnlyFans: archive.is/EFs5C
Paramount Pictures: archive.is/ixXHd
Paramount Network: archive.is/BCAX3
Patreon: archive.is/wzfM5
Peloton: archive.is/d36k7
Pepsi Co: archive.is/9S5ow
Pfizer Inc: archive.is/A6hby
Playstation: archive.is/52Vvl
Plex: archive.is/9szCf
Pokemon: archive.is/p9zuP
Popeye’s Chicken: archive.is/CzlHd
Pop-Tarts: archive.is/8cMGG
Pornhub: archive.is/nciUB
Porsche: archive.is/VrmlZ
Pringles: archive.is/1WpA1
Procter & Gamble: archive.is/JSMO4
Puget Systems: archive.is/4Zcu7
PUMA: archive.is/lHx9j
Pusheen: archive.is/71dL1
Qualcomm: archive.is/syYmb
Quicken Loans: archive.is/SmDfJ
Reddit: archive.is/H09M8
RedHat: archive.is/ObTZu
Red Lobster: archive.is/aIUyy
Red Wing: archive.is/LLCVv
Reebok: archive.is/v0nat
Reese’s: archive.is/Rc4pJ
Rice Krispies: archive.is/U4Zn9
Riot Games: archive.is/2XH97
Rockstar Games: archive.is/QdcPI
Salesforce: archive.is/t1qZB
Sanofi: archive.is/ErmGO
Scholastic: archive.is/fFmX3
Sega: archive.is/9YyUJ
Sesame Street: archive.is/5he9K
Society Generale US: archive.is/IoUgp
Showtime: archive.is/YTPVw
Sketch: archive.is/QvXDT
Slack: archive.is/gF9ym
Sephora: archive.is/Gm7Rc
Shopify: archive.is/iq5jB
Skillshare: archive.is/JX5em
Snap: archive.is/HcGGQ
Snapchat: archive.is/5reL4
Sony: archive.is/1PtlU
Soundcloud: archive.is/H3ZDC
Spotify: archive.is/ufTeo
Square Enix: archive.is/qmPIX
STARZ: archive.is/eQ4YG
Starbucks: archive.is/EENlS
Star Wars: archive.is/xnSgt
Subway: archive.is/D5F8H
Supreme New York: archive.is/KqeQs
Sysco Corporation: archive.is/WyXx8
Taco Bell: archive.is/LLY9l
Target: archive.is/YoIrO
TBS: archive.is/N0QhU
Tesco: archive.is/hZS7B
Thatgamecompany: archive.is/7po1C
Ticketmaster: archive.is/VkhNC
TikTok: archive.is/bt2vy
Timberland: archive.is/HZtxv
Tinder: archive.is/YaY2y
TMobile: archive.is/KB2lG
Tumblr: archive.is/i9fMQ
Twitch: archive.is/DAmR5
Twitter: archive.is/auIgi
Uber: archive.is/RrScn
Uber Eats: archive.is/UwwQS
Ubisoft: archive.is/0qMff
Ugg: archive.is/YZuWv
Ulta Beauty: archive.is/6ZESx
Under Armor: archive.is/WuYMM
UnitedHealth Group: archive.is/rzQXF
Vanguard: archive.is/Y12IM
Vans: archive.is/5nYag
VeggieTales: archive.is/ocjzA
Verizon: archive.is/hPZoJ
VERSACE: archive.is/wWsxK
Vevo: archive.is/MVtrR
Via: archive.is/fFIvU
ViacomCBS: archive.is/uCGXy
Virgin Records: archive.is/QiykN
Virta: archive.is/7e9KT
VIZ: archive.is/eMuIW
Vivaldi: archive.is/QO9do
Warner Bros archive.is/F1Tqn
Warner Records: archive.is/Mm6qb
Well’s Fargo: archive.is/CGA4n
Wendy’s: archive.is/7X4Nu
WeWork: archive.is/TEpa7
XBox: archive.is/6zdVS
Yamaha Music USA: archive.is/ANDkF
Yelp: archive.is/eU4NS
YouTube: archive.is/5qz6a
Zara: archive.is/t2QeR
Zildijian: archive.fo/o6Tqi
Zoom: archive.is/7o03X

Pieniądze mają z tych korporacji ;
Potrzebni demonstranci ; Jesteśmy ANTIFA, i gotowi jesteśmy zapłacić do 1.000 ludzi $25/godzinę protestującym w Lincoln, NE i Omaha, NE. Zasadniczo chcemy wywołać tak duży chaos i zniszczenie jak możliwe. Mamy fundusze na kaucje i prawników. To będzie miało miejsce każdego wieczora w czasie protestu BLM 13 czerwca. Będziecie opłacani co wieczór, i możecie robić co chcecie. Chcemy chaosu żeby pomóc zrealizować naszą agendę.
[…]
hnewswire.com/list-of-269-com…
żródło chomikuj.pl/OlaGordon