Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks679

Apel Katolików do kardynała Nycza

Warszawa, 08.11.2019 r.

Szanowni Państwo,

niestety, już po raz kolejny nie odbędzie się wcześniej zaplanowana Msza Święta przed Marszem Niepodległości. Kolejny rok z rzędu setki tysięcy Polaków, którzy uczestniczą w corocznym Marszu Niepodległości, nie mają możliwości wzięcia udziału w Mszy Świętej. Nabożeństwo było zamówione w kościele Najświętszego Zbawiciela. Zostało jednak odmówione, a parafia wydała kłamliwe oświadczenie, w którym stwierdziła, że zgoda na celebrację Mszy Świętej poprzedzającej Marsz Niepodległości nigdy nie została udzielona. Są na to jednak świadkowie, a nabożeństwo było wpisane do księgi parafialnej. Jako prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości próbowałem się umówić się na audiencję u kardynała, ten jednak nie znalazł dla mnie czasu. Dlatego uczestnicy Marszu Niepodległości będą mieli okazję wysłuchać Mszy św. w rycie rzymskim, która będzie odprawiona na terenie Przeoratu pw. św. Piusa X. w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.Panny przy ul. Garncarskiej 32 o godzinie 10.00, w poniedziałek 11 listopada. Organizatorzy szukają jednak możliwości przygotowania dla uczestników marszu Mszy św. w godnym miejscu w centrum miasta. W tym celu uruchomiliśmy specjalną petycję do Kardynała Kazimierza Nycza. Zachęcam każdego z Was do podpisywania się pod ta synowską prośbą.

KLIKNIJ TU :

PODPISZ SIĘ POD PROŚBĄ DO KARDYNAŁA KAZIMIERZA NYCZA

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem,

ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU
Paolo*
Dziwnym jest, że zwolennicy p. Zielińskiego i Szustaka i chyba ogólnie ci z odnowy, blokujecie mnie w swoich materiałach. Czy moje komentarze są wam nie w smak?
Paolo* and one more user like this.
Paolo* likes this.
olek19801 likes this.
PiotrM and one more user like this.
PiotrM likes this.
olek19801 likes this.
Nikt z duchownych nie mówi głośno o ważnej sprawie, ale wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują na jeden malutki a istotny fakt: kard. Nycz znany jest z tego, że udziela Komunii świętej ludziom, którzy popierają aborcję, in vitro czy eutanazję. Według tradycyjnej nauki KK w takim przypadku następuję ekskomunika z automatu. Kim zatem jest niejaki kard. Nycz ???????????
Tymoteusz and 2 more users like this.
Tymoteusz likes this.
PiotrM likes this.
m.rekinek likes this.
piotr2019
panem Nyczem... tym jest ...bezboznym i oddanym szatanowi biednym czlowiekiem...
Mbuckop likes this.