Clicks19
lt.news

Motina Marie Ferréol: Pranciškus patvirtina atleidimą

Pranciškus atleido motiną Marie Ferréol (Sabine Baudin de la Valette) (55 m.) iš Senųjų apeigų dominkonų Pontkaleko seserų, kur ji buvo pastaruosius 34 metus.

Panašu, kad motina Marie Ferréol turi gerų ryšių, nes naujienas apie jos atleidimą paskelbė oligarchų leidinys „LeMonde.fr“ (birželio 23 d.). Maždaug 100 Pontkaleko seserų, tarp kurių yra daug aukštuomenės atstovų ir intelektualų, Prancūzijoje valdo penkias mokyklas. Motina Marie Ferréol yra lotynų kalbininkė ir medievalistė.

Kaip rašo LeMonde.fr, kuri paprastai neteisingai informuoja apie Bažnyčios reikalus, motina Ferréol buvo atleista iš darbo dėl teologinių skirtumų su kita seserimi, kuri palaiko gerus ryšius su Kurijos kardinolu Marcu Ouellet.

Balandžio mėnesio pranešime Pontkaleko seserys rašė, kad sprendimas atspindi giluminius motinos Ferréol sunkumus, susijusius su bendruomenės gyvenimu ir paklusnumu, tačiau nekėlė abejonių dėl jos, kaip mokytojos, nuopelnų.

Atsikirtime kaltinamoji teigė, kad ji ne kartą prašė būti informuota apie konkrečius faktus, kuriais grindžiamas jos pašalinimas. Tai buvo atsisakyta dėl „konfidencialumo“. Be to, jai nebuvo leista pateikti gynybos.

#newsEpwiriifnr