adam90
404.2K
aaa
@adam90
Już stąd zmykam 🤗
Materiał oczywiście świetny, ale wiesz...na glorii czasem tak jest,
że ludzie lubią się nieco zabawić 😉
adam90
o. Elija Vella - egzorcysta o "Marii Miłosierdzia Bożego", orędzia ostrzeżenie Zapraszam do kontynuowania dyskusji o posłuszeństwie pod nowym materiałem .

Pana aaa przywołuje od porządku. Skoro ktoś uważa ten temat za dobry do żartów to niech milczy
Anja39
AAA -oj tam oj tam, ciut zaburzenia masz, nie gadaj 😀

co do Woytka to nareszcie kolejne dziś mądre slowa padły :
cyt :dlatego Pana Boga ogarnac to nawet jak beczke soli zjesz to i tak sie uda , Pan niezbadany jest i tyle... 👍

A ja wciaż na glorii czytam jak to Boga wszyscy dobrze poznali, i nawet klepią po ramieniu bez skrupułów 😘
malgorzata__13
I wcale się nie dziwię 'Natusiowi', że od Agniesi nie może się uwolnić....
Na jego miejscu to i tą Miecię do pustelni bym przygarnął

Pan aaa wystawia sobie nieładne świadectwo rzucając takie pomówienia które do tematu nie należą,dość swobodne obyczaje pan reprezentuje.Rozmawiamy o faktach a nie tworzymy plotki.Co papież mówił o plotkarzach?Kazał wyrzucać ich za bramę Watykanu.To nie był żart.
aaa
@Anja39
Żadne tam zaburzenia, czy facet nie może 'się rozkochać' w świętej kobiecie...
...oczywiście tak mistycznie 👌
Voytek
o kurcze , ,ehh tak czulem ze "ten" czy "ta" aaa,,,,, tez sciema moze byc, ,- 😀 ,a co do szatana przyznam tez i ja ze szatan to mistrz kamuflazu jest , dlatego komunia i spowiedz to podstawa , inaczej lezymy , nie mamy szans, i do ducha swietego trzeba sie modlic , Panie krzysiuwojciechowski te analizy przeprowadze juz jutro dzis wymiekam za pozno jest , a co do Pisma Sw to jaby sie uprzec to …More
o kurcze , ,ehh tak czulem ze "ten" czy "ta" aaa,,,,, tez sciema moze byc, ,- 😀 ,a co do szatana przyznam tez i ja ze szatan to mistrz kamuflazu jest , dlatego komunia i spowiedz to podstawa , inaczej lezymy , nie mamy szans, i do ducha swietego trzeba sie modlic , Panie krzysiuwojciechowski te analizy przeprowadze juz jutro dzis wymiekam za pozno jest , a co do Pisma Sw to jaby sie uprzec to ono samo w sobie zawiera tez sprzecznosci ( tak moze sie wydawac) dlatego Pana Boga ogarnac to nawet jak beczke soli zjesz to i tak sie uda , Pan niezbadany jest i tyle ,,,,,,,,,,,OK,,nie wiem ja Panstwo ale ja juz sie zawijam , zycze milej dyskusji , jutro do fabryki rano trzeba , nie wiem jak Wy , ale jak mam chleb z pracy rak wlasnych , do milego
wojciechowskikrzysztof
Stasiu i Ty Voytek człowiecze zobacz co ta Agnieszka za herezje rozpowszechnia :
z komentarza Chcącego

Chcący 2014-04-03 23:26:50
Niestety muszę się zgodzić z fr_parvusem:
Orędzia przekazywane przez Agnieszkę Jezierską zawierają błędy teologiczne

Teksty "orędzi" przekazywanych przez Agnieszkę Jezierską zawierają błędy teologiczne.Ograniczę się do podania tylko jednego przykładu.

Jest to frag…
More
Stasiu i Ty Voytek człowiecze zobacz co ta Agnieszka za herezje rozpowszechnia :
z komentarza Chcącego

Chcący 2014-04-03 23:26:50
Niestety muszę się zgodzić z fr_parvusem:
Orędzia przekazywane przez Agnieszkę Jezierską zawierają błędy teologiczne

Teksty "orędzi" przekazywanych przez Agnieszkę Jezierską zawierają błędy teologiczne.Ograniczę się do podania tylko jednego przykładu.

Jest to fragment rzekomego "orędzia" Boga Ojca, jaką przekazał ks. Piotr Natanek [
Film z dnia 3 lipca 2013., 8 minuta, 30 sek.]. Treść ta jest niezgodna z Pismem świętym i nauczaniem Kościoła katolickiego.

Fragment "orędzia" z 15 marca 2011 r. [8min., 30 sek. filmu]:

"Wizjonerka" pyta:
«Ojcze, czy zechcesz mi wytłumaczyć, za które dusze nie warto się modlić?».

Pan Bóg rzekomo odpowiada:

«Tak moja córko, za dusze, które zjednały się z szatanem i sprowadzają śmierć na dusze ludzkie. Za tych, którzy zabijają niewinność i łaskę Bożą w duszach; za tych, którzy świadomie służą szatanowi, ich dusze są już pogrzebane. Mój gniew na te demony w ludzkich skórach jest tak potężny, że pomszczę moje niewinne dzieci».

«Człowiek traci wszelką łaskę i gubi duszę, nie tylko swoją ale i dusze ludzkie. Staje się współpracownikiem szatana i nie ma prawa więcej wołać mego miłosierdzia, bo ja wykluczam go z mojej ludzkiej rodziny. Prawo mego miłosierdzia nie obejmuje dusz, które potępiły się już za życia, zabijając Boga w duszach ludzkich, po tym, jak zabijają Go w samej własnej».

«Nie wolno wam błagać za demonami, tak samo nie należy błagać za zbrodniarzami, którzy stali się za życia potępieńcami i zjednoczyli z szatanem na ziemi».

***


Otóż Kościół katolicki naucza zupełnie inaczej... Bóg nikogo nie przeznacza na potępienie. Dopóki człowiek żyje na tej ziemi - ma szansę się nawrócić. Nawet człowiek, który był kapłanem szatana - Bartolo Longo, nawrócił się i zaczął prowadzić chrześcijańskie życie.

Trzeba się modlić za wszystkich żyjących ludzi i nikogo nie wykluczać. Nie wolno modlić się tylko za demony i za dusze już potępionych ludzi. Ale dopóki człowiek żyje, nie wolno go przekreślać twierdzeniem, że z całą pewnością zostanie potępiony, gdyż może on jeszcze pojednać się z Bogiem nawet w ostatniej chwili życia, choćby był największym grzesznikiem na ziemi. Miłosierdzie Boże jest nieskończone, a Bóg
«Nie chce bowiem niektórych zgubić, ale wszystkich doprowadzić do nawrócenia» [2 List św. Piotra 3, 9.]

Bóg wyraźnie mówi nam w Piśmie Świętym, abyśmy modlili się za wszystkich ludzi:


«Zalecam więc przede wszystkim, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, dziękczynienia odprawiane były za wszystkich ludzi: za królów i za wszystkich sprawujących władze, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne z całą pobożnością i godnością. Jest to bowiem rzecz dobra i miła w oczach Zbawiciela naszego, Boga, który pragnie, by wszyscy ludzie zostali zbawieni i doszli do poznania prawdy».[1 List do Tymoteusza 2, 1-4].

Katechizm Kościoła Katolickiego potwierdza i wyjaśnia tę prawdę:

1037 Bóg nie przeznacza nikogo do piekła 590 ; dokonuje się to przez dobrowolne odwrócenie się od Boga [grzech śmiertelny] i trwanie w nim aż do końca życia. W liturgii eucharystycznej i w codziennych modlitwach swoich wiernych Kościół błaga o miłosierdzie Boga, który nie chce "niektórych zgubić, ale wszystkich doprowadzić do nawrócenia" [2 P 3, 9]:

Boże, przyjmij łaskawie tę ofiarę od nas, sług Twoich, i całego ludu Twego. Napełnij nasze życie swoim pokojem, zachowaj nas od wiecznego potępienia i dołącz do grona swoich wybranych 591.

Przy okazji warto przypomnieć słowa
ks. Stanisława Małkowskiego, krytycznie oceniającego "objawienia" przekazywane przez A. Jezierską, które propaguje ks. Piotr Natanek [w 6 min i 16 sek. filmu]:

«...sprzeciw wobec ks. Natanka, jego nauczania i prorockiego orędzia dotyczy - jak sądzę - nie przede wszystkim spraw drugo czy trzeciorzędnych w orędziach ks. Natanka,które bywają dziwne, i można im zarzucić jakieś takie podłączanie się do tego "światłowodu", który łączy ks. Natanka z Niebem, już nie tylko Agnieszki, Mieczysławy, czy innych widzących i słyszących, ale jakichś duchów innych, które też chcą skorzystać i swój interes tutaj przeprowadzić przy pomocy tego światłowodu».

Tymi słowami ks. Stanisław Małkowski zdaje się sugerować, że również demony przekazują swoje "pouczenia", gdy podłączają się do "światłowodu", natomiast ks. Piotr Natanek przekazuje te objawienia jako «Orędzia na czasy ostateczne, które właśnie nadeszły».

Św. Ignacy Loyola - Reguły rozeznania duchów:

Reguła 4.

[332]


«Anioł zły ma tę właściwość, że się przemienia w anioła światłości [por.2 Kor 11, 14],i że idzie najpierw zgodnie z duszą wierną, a potem stawia na swoim; a mianowiciepodsuwa jej myśli pobożne i święte, dostrojone do takiej duszy sprawiedliwej, a potem powoli stara się ją doprowadzić do swoich celów, wciągając duszę w ukryte swe podstępy i przewrotne zamiary».

Patrz także: W jaki sposób diabeł najczęściej oszukuje ludzi pobożnych?
Anja39
Woytek..AAA to chlopczyk jest 😀 )tylko z niewielkimi zaburzeniami osobowosci 😀 )
aaa
Patrzcie tu jak jak widząca Mieczysława zdeklasowała widzącą Agnieszkę;

Mistyczka współczesna-Mieczysława Kordas
14 kwietnia 2010
Panie Jezu – podyktuj mi, co mam napisać do kardynała St.Dziwisza w obronie ks. Piotra Natanka, bo słyszeliśmy, że ma duże kłopoty od przełożonych.
Pan: ”Mój umiłowany, godnie Mnie reprezentujący kapłan Piotr Natanek idzie tą drogą, jaką mu wyznaczyłem. Nie ma ludzi …More
Patrzcie tu jak jak widząca Mieczysława zdeklasowała widzącą Agnieszkę;

Mistyczka współczesna-Mieczysława Kordas
14 kwietnia 2010
Panie Jezu – podyktuj mi, co mam napisać do kardynała St.Dziwisza w obronie ks. Piotra Natanka, bo słyszeliśmy, że ma duże kłopoty od przełożonych.
Pan: ”Mój umiłowany, godnie Mnie reprezentujący kapłan Piotr Natanek idzie tą drogą, jaką mu wyznaczyłem. Nie ma ludzi doskonałych, tak samo i on czasami robi błędy, ale to Ja umocniłem go odwagą i męstwem, bo to są dary Ducha Świętego, o które nie modlą się Moi inni kapłani. On służy Mnie całą swoją mocą i umysłem. Wspieram go, pocieszam i podsuwam pomysły. Powiedziałem: tylko kilku Moich kapłanów śmiało i odważnie Mnie reprezentuje a inni boją się Mojego wroga aby stanąć w jego (Piotra) i Mojej obronie. Dzisiejsza Ewangelia mówi właśnie o nich – tych Moich kapłanach, którzy prześladują Piotra Natanka, nienawidzą go, że jest mądry Moją Bożą mądrością. Kapłani powinni reprezentować Mnie godnie, a on taki jest. Czyżby nie wiedzieli Moi kapłani, że w każdej chwili mogą spojrzeć Mi w oczy, bo Ja jestem Panem życia i śmierci? Opamiętajcie się, nawracajcie się – wrogowie Mojego Bożego kapłana Piotra. AMEN.

A wy Moi kochani – wierny ludu Boży, wspierajcie go modlitwą i piszcie apele do kardynałów, którzy boją się iść za prawdą. Często staję w obronie Moich kapłanów prześladowanych przez ich przełożonych. Najlepszym przykładem jest Padre Pio – prześladowali go, a teraz cierpią za to, bo dałem im widoczne znaki a oni tego nie zrozumieli. Najlepszym tego przykładem jest Padre Pio. On miał stygmaty zewnętrzne a Mój umiłowany Piotr Natanek ma stygmaty wewnętrzne.
Jezus Sprawiedliwy”.
===============================
Po takich orędziach to tylko na detoks,
choć można też się nieźle ubawić
adam90
"Szatan również może powodować zjawiska nadprzyrodzone. Wielu w tym momencie pyta: W jakim celu miałby szatan to robić? Przecież ludzie obserwujący nadprzyrodzone zjawiska modlą się w miejscach objawień, a przecież szatan nie lubi modlitwy… . A jednak wielokrotnie tak się działo, że szatan mistyfikował właśnie objawienia maryjne, aby uczynić zamęt w ludzkich sercach. Zły duch oczekuje, że ludzie …More
"Szatan również może powodować zjawiska nadprzyrodzone. Wielu w tym momencie pyta: W jakim celu miałby szatan to robić? Przecież ludzie obserwujący nadprzyrodzone zjawiska modlą się w miejscach objawień, a przecież szatan nie lubi modlitwy… . A jednak wielokrotnie tak się działo, że szatan mistyfikował właśnie objawienia maryjne, aby uczynić zamęt w ludzkich sercach. Zły duch oczekuje, że ludzie pójdą za fałszywym objawieniami, zaufają zjawom, które później jeszcze mocniej i skuteczniej wciągną w błąd. W efekcie wiara zostanie osłabiona i o to chodzi szatanowi. Nie ważne że wiele osób z początku przeżywa pozytywne emocje, nie ważne, że wielu czuje się dobrze w miejscu objawień, że czuje się tam jakieś pozytywne emocje. Są to tylko emocje, tym właśnie szatan bardzo łatwo manipuluje."

www.fronda.pl/a/garabandal-jako…
Voytek
mialem jeszcze odpowiedziec Pani (z wizerunkiem S,Faustyny) ktora zastanawiala sie czy ja mam problem z reacja z Panem Bogiem i przy okazji na leczenie i ona mnie wysylala zdaje sie ,wiec nie mam ZADNYCH moja droga problemow, Pan jest Wielki , miluje Go calym sercem , 2 lata temu zupelniemnie przestawil , a przyznam ze zagubulem sie w zyciu okropnie , ale z Jego laska i Matki Naszej Najswietszej …More
mialem jeszcze odpowiedziec Pani (z wizerunkiem S,Faustyny) ktora zastanawiala sie czy ja mam problem z reacja z Panem Bogiem i przy okazji na leczenie i ona mnie wysylala zdaje sie ,wiec nie mam ZADNYCH moja droga problemow, Pan jest Wielki , miluje Go calym sercem , 2 lata temu zupelniemnie przestawil , a przyznam ze zagubulem sie w zyciu okropnie , ale z Jego laska i Matki Naszej Najswietszej Maryji odnalazlem Droge Prawde i Zycie , Chwala niech bedzie Jezusowi,,,,a tak na marginesie szkoda ze tyle jadu wylewa sie na tym forum , postarajmy sie mimo wszystko nie obrzucac sie wyzwiskami , to strasznie plytkie
malgorzata__13
Nawet już bez recenzji ks.Morawy można się zastanowić nad jednym: Duchy przemawiające przez p.Agnieszkę objęły rządy nad tłumem ludzi którzy to wszystko rozsyłają po świecie.Dopiero teraz mi przyszło na myśl że przecież jest to barwna i triumfująca manifestacja buntu wobec legalnej władzy kościelnej w imię intronizacji Pana Jezusa.Czy cel uświęca środki? Według Orędzi jak najbardziej,bunt jest …More
Nawet już bez recenzji ks.Morawy można się zastanowić nad jednym: Duchy przemawiające przez p.Agnieszkę objęły rządy nad tłumem ludzi którzy to wszystko rozsyłają po świecie.Dopiero teraz mi przyszło na myśl że przecież jest to barwna i triumfująca manifestacja buntu wobec legalnej władzy kościelnej w imię intronizacji Pana Jezusa.Czy cel uświęca środki? Według Orędzi jak najbardziej,bunt jest wręcz nakazem.
stanislawp
Jak nie znaleźli herezji kiedy właśnie ks.Morawa znalazł i opisał,

===========
re
biskup Cachon "znalazł" herezje w wypowiedziach Joanny Darc i nie patrzył ze wyzwoliła Francję po wojnie stuletniej tylko ja skazal na stos.
Moze ks Morawa sie myli? Moze ktos go oszukał albo mu polecił wysmarować paszkwil? Moze zrobił tak jak biskup Cachon który zaprzedał sie Anglikom?
A wiecie ile razy sw Atana…More
Jak nie znaleźli herezji kiedy właśnie ks.Morawa znalazł i opisał,

===========
re
biskup Cachon "znalazł" herezje w wypowiedziach Joanny Darc i nie patrzył ze wyzwoliła Francję po wojnie stuletniej tylko ja skazal na stos.
Moze ks Morawa sie myli? Moze ktos go oszukał albo mu polecił wysmarować paszkwil? Moze zrobił tak jak biskup Cachon który zaprzedał sie Anglikom?
A wiecie ile razy sw Atanazy był skazywany na smierć za herezje przez hierarchów?
Anja39
na zdrowie, czasami bywam miła 😘 no i uwielbiam mądrych męzczyzn, choć niekoniecznie w sutannie 😀
Voytek
ks Morawa MUSIAL napisac ze to herezje , jakoze sam Natanek to dla nich heretyk i wogule wcielenie zla , napisal tez z tego co pamietam ze OREDZIA NATANKA ( A WLASCIWIE P.AGNIESZKI ) SA NIEZGODNE Z NAUKA KOSCIOLA" ,,,,,,,,, szkoda gadac, ,ONI maja po prostu z Natankiem dzis niezly orzech do zgryzienia i obawiam sie ze sobie zeby polamia a nie wygraja z nim,oczywiscie zawsze jest opcja ekskomuniki…More
ks Morawa MUSIAL napisac ze to herezje , jakoze sam Natanek to dla nich heretyk i wogule wcielenie zla , napisal tez z tego co pamietam ze OREDZIA NATANKA ( A WLASCIWIE P.AGNIESZKI ) SA NIEZGODNE Z NAUKA KOSCIOLA" ,,,,,,,,, szkoda gadac, ,ONI maja po prostu z Natankiem dzis niezly orzech do zgryzienia i obawiam sie ze sobie zeby polamia a nie wygraja z nim,oczywiscie zawsze jest opcja ekskomuniki ,wtedy mysle ze Natanek i tak by swoje kazania glosil , on zreszta mowi ze najlepiej jakby go zabili , on bylby najszczesliwszy( to jego slowa) ale nie wiem nawet czy ekskomunike to sam papiez musi zrobic czy jakis inny purpurat tez moze,, ,,,,,no i prosba do niejaiej pokornej , super-katoliczki Anji, przy okazji jednej z wiodacych "zamętniarek" podczas tych dyskusji zeby wspolrozmowcow od idiotow nie wyzywala , ,,,,,,i niech zmieni sobie ten autoportret z avatara (czy jak to tam sie nazywa) bo dzieci powystrasza
malgorzata__13
stanisławp okruchy się sypią i wino się leje na posadzkę...masz takich sześć pań, sześć kielichów wina o dużej powierzchni parowania, to zapach jest jak w knajpie..

Zapach dobrego wina jest boski,nie na darmo Pan Jezus w cudowny sposób uczcił ten szlachetny winogronowy trunek.Wyjątkowo smakuje kiedy pijemy go w towarzystwie kogoś najdroższego naszemu sercu.Wtedy to jest poezja miłości.
Anja39
Sa ludzie którzy mają wprost niesamowity dar dreczenia siebie i innych, w wyjatkowych przypadkach zatem powiedziec komus ze jest idiotą , to nie obelga-to diagnoza 😀
stanislawp
Posłuszeństwo Ojca Pio jest przedstawiane w krzywym zwierciadle...
Po pierwsze gdyby Ojciec Pio był posłuszny nakazom swoich przełożonych to by go nie suspendowali... chyba to jest jasne...
gdyby był pokorny tym modernistom to by go nie trzymali za kratami
gdyby wierzyli, ze Ojciec Pio ma prawdziwe stygmaty, prawdziwe charyzmaty i pomaga wiernym się wyspowiadać, nawrócić, uwolnić od demonów to …More
Posłuszeństwo Ojca Pio jest przedstawiane w krzywym zwierciadle...
Po pierwsze gdyby Ojciec Pio był posłuszny nakazom swoich przełożonych to by go nie suspendowali... chyba to jest jasne...
gdyby był pokorny tym modernistom to by go nie trzymali za kratami
gdyby wierzyli, ze Ojciec Pio ma prawdziwe stygmaty, prawdziwe charyzmaty i pomaga wiernym się wyspowiadać, nawrócić, uwolnić od demonów to by mu nie zakazywali Spowiedzi i Mszy św dla ludu

Do jakich oszczertsw doszło w sprawie Ojca Pio?
Ano są i tacy, którzy twierdza, ze Ojciec Pio zatwierdził Novus Ordus Mass i dał przykład aby ją odprawiać tyłem do Tabernakulum
Kłamstwo!
Jak można tak szkalować Ojca Pio i glosić kłamstwa o Nowej Eucharystii lepszej ponoć niz Msza Trydencka..
Co dzis pozostalo nawet z tej NOM z roku 1967?
Jest tak poogryzana, ze juz myślisz, nic się juz nie da odgryżć... WRONG next year you get a New Missal with new instructions..
Biskupi nadal obgryzaja ten ogryzek... teraz nadszedł czas wystawiania Tabernakulum ze swiatyni i wyrzucania Krzyza ze stolika Wieczerzy Pańskiej... i świece tez przeszkadzaja na tym stoliku..
Do koncelebrowania Mszy z kapłanem zapraszane sa dzieci a kobiety uwijaja się w szafowaniu Komunii w dwu postaciach...
okruchy się sypią i wino się leje na posadzkę...masz takich sześć pań, sześć kielichów wina o dużej powierzchni parowania, to zapach jest jak w knajpie... dzieci od 7 lat też ustawiają się po wino...
skąd te profanacje przyszły?
Marcin Luter i jego idee
pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Luter
malgorzata__13
Voytek "ale w oredziach p.Agnieszki nie doszukali sie przez dlugi czas zadnych herezji"

Jak nie znaleźli herezji kiedy właśnie ks.Morawa znalazł i opisał,gdyby nie to to może jeszcze tkwiłabym w tym pobożnościowym letargu a tak mam punkt oparcia i nie muszę już słuchać kogo to znowu zaświaty przysłały i z jakim przesłaniem.No bo bez ich wiedzy nic już nie poradzimy...tak by z tego wynikało.…More
Voytek "ale w oredziach p.Agnieszki nie doszukali sie przez dlugi czas zadnych herezji"

Jak nie znaleźli herezji kiedy właśnie ks.Morawa znalazł i opisał,gdyby nie to to może jeszcze tkwiłabym w tym pobożnościowym letargu a tak mam punkt oparcia i nie muszę już słuchać kogo to znowu zaświaty przysłały i z jakim przesłaniem.No bo bez ich wiedzy nic już nie poradzimy...tak by z tego wynikało.Wiara,powiadają,ale tylko ślepa wiara w Orędzia was uratuje.
aaa
@Voytek
No jasne, że nie ma błędów, bo zanim orędzie zostanie ogłoszone, to przechodzi przez komisję pod przewodnictwem ksNatanka, które je poprawia ze wszystkich błędów...
...nie ładnie tak Pana Boga poprawiać 🤫 😁 😲