Clicks93

Podle CDC v roce 2021 bylo téměř 2x více úmrtí spojené s vakcínou (1755) než všechna úmrtí v poslední dekádě (994).

Počet úmrtí související s vakcínou zaznamenán v systému VAERS je v roce 2021 2x vyšší než celkový počet úmrtí v poslední dekádě.

V prvních třech měsících roku 2021 bylo ve Spojených státech více úmrtí související s vakcínou než celkový počet úmrtí za posledních deset let.

Počet úmrtí související s vakcínou tento rok prudce stoupnul. Podle dat ze CDC jsme v roce 2021 v USA za necelé tři měsíce zaznamenali už více jak 1750 úmrtí v důsledku vakcín.

Tato data pochází z databáze VAERS:

Ohlašující systém pro nepříznivé události na vakcínu (VAERS) je databáze, co obsahuje informace o neověřených zprávách o nepříznivých událostech (onemocnění, zdravotní problémy a/nebo symptomy) v návaznosti na očkování vakcínami licencované v USA. Zprávy se přijímají od kohokoliv a mohou být elektronicky podány zde:

Nejvíce úmrtí bylo mezi starými lidmi:

Dva hlavní výrobci vakcín, kteří mají nejvíce úmrtí v souvislosti s jejich vakcínami, jsou Moderna a Pfizer/BioNTech:

Na základě zprávy ze CDC datované z 16. února 2021, více jak 55 milionů jedinců si vzalo vakcínu proti Covidu-19 a většinu těchto vakcín vyrobila buď Moderna nebo Pfizer/BioNTech:


I když procento jedinců, kteří zemřeli v souvislosti s „vakcínou” proti covidu-19 je nepatrné (méně než 0,003 %), tak počet úmrtí v roce 2021 je už MNOHEM VYŠŠÍ (71x) než je průměr za posledních deset let.

Komentář překladatele: Někteří by mohli namítnout, že tento rok bylo naočkováno mnohem více lidí než co se normálně očkuje. Jenže to tak není. Podle dat ze CDC se ročně například na chřipku očkuje cca 45 % dospělých lidí starších 18 let v USA – a vzhledem k tomu, že v USA je cca 209 milionů dospělých, tak se ročně na chřipku očkuje necelých 100 milionů Američanů, což je počet lidí, kteří ještě ani proti Covidu nebyli doposud naočkovaní.


thegatewaypundit.com/…aths-far-2021-1755-vaccine-deaths-past-decade-994/

Zabijacké vakcíny. Dávam to tu ešte raz lebo je to dôležité dávať a va…