Clicks15
uk.news

Спотворення реальності: Папа Франциск назвав "твердолобість" і "обрядовість" збоченням

10 червня, в рамках аудієнції, Папа Франциск розповів семінаристам з Італії про небезпеку "закритості і твердолобості", незважаючи на те, що вони страждають зовсім від інших проблем.

Папа Франциск заявив, що "твердолобість стала модною в наші дні", при тому, що церква Папи Франциска славиться байдужістю і вседозволеністю. Перескакуючи з однієї мантри на іншу, Папа Франциск заявив, що "твердолобість" - це прояв "клерикалізму" і "перекручення суті духовенства".

Очевидно, що він бореться з тінню, адже "клерикалізм" - це "політика підвищення рівня влади в ієрархії церкви", чим і займається Папа Франциск, перетворюючи Ватикан в тиранічну державу.

Папа Франциск додав, що кожен раз, коли він зустрічає "твердолобого" священика або семінариста, він приходить до висновку, що "всередині нього відбувається щось жахливе, адже твердолобість - це відсутність людяності". Твердолобий підхід Папи Франциска до Ватикану лише підтверджує це.

Папа Франциск відразу ж перейшов до третьої мантри, та заявив, що "молитва не повинна бути проявом обрядовості", тому що "твердолобі люди завжди вибирають обрядовість, не дозволяючи молитві стати можливістю спілкуватися з Господом". Очевидно, що Папа Франциск говорить все це, щоб позбутися від класичної літургії.

84-річний Папа Франциск не може зрозумілий поточні духовні проблеми церкви, тому що він застряг в 60-х, коли панувала ідеологія єзуїтів, яка заміняла споглядання і творення акціонізмом і бажанням служити.

#newsDiffbbvxah