cda.pl

PLANDEMIC - INDOKTRYNACJA | POLSKI LEKTOR

Jeden z najważniejszych dokument roku 2020. Film rewelacyjnie porusza większość elementów związanych z tematami programu szczepień, rola WHO, Billa …
woj_tek
@Edward7 Dzięki 😊
Edward7
„Plandemic Part 2: Indoctornation” to mocno ocenzurowany dokument na platformach społecznościowych wyreżyserowany przez producenta medialnego Mikki Willis. Praca ujawnia siłę napędową programu szczepień w projekcie kryzysu Covid-19.
Pod koniec maja 2020 roku Mikki Willis miał premierę pierwszej części swojego filmu dokumentalnego „Plandemia” z udziałem dr Judy Mikovits, biologa komórkowego i …More
„Plandemic Part 2: Indoctornation” to mocno ocenzurowany dokument na platformach społecznościowych wyreżyserowany przez producenta medialnego Mikki Willis. Praca ujawnia siłę napędową programu szczepień w projekcie kryzysu Covid-19.
Pod koniec maja 2020 roku Mikki Willis miał premierę pierwszej części swojego filmu dokumentalnego „Plandemia” z udziałem dr Judy Mikovits, biologa komórkowego i molekularnego, której badania ujawniły, że wiele szczepionek jest skażonych retrowirusami gamma, ze względu na fakt, że Wirusy są hodowane w zanieczyszczonych liniach komórkowych zwierząt. 26-minutowy film został zablokowany na wszystkich platformach mediów społecznościowych po tym, jak stał się wirusowy.

„Plandemia - indoktornacja”: część druga
18 sierpnia 2020 roku ukazała się druga część, zatytułowana „Plandemia - indoktornacja”. Druga część to pełny raport, ujawniający siłę napędową programu szczepień . Zapoznaj się z artykułami Światowej Organizacji Zdrowia, Billa Gatesa, Tedrosa Adhanoma, dr Anthony'ego Fauci, mediów, gigantów technologicznych z Doliny Krzemowej, „Big Pharma” i wielu innych, łącząc punkty między nimi.
Film otwiera przegląd Event 201 , ćwiczenia przygotowujące do pandemii, przedstawione przez Johns Hopkins University Center for Health Security, World Economic Forum oraz Bill and Melinda Gates Foundation w październiku 2019 r., 10 tygodni przed że wybuch epidemii COVID-19 rozpoczął się w Wuhan.

To scenariuszowe ćwiczenie obejmowało wszystko, co teraz widzimy w czasie rzeczywistym, w prawdziwym świecie, od niedoborów PPE, zamykania i usuwania swobód obywatelskich po obowiązkowe akcje szczepień, zamieszki, wstrząsy gospodarcze i załamanie spójności społecznej. Podsumowanie prognoz poczynionych podczas tego wydarzenia znajduje się w filmie dokumentalnym.

W tym czasie spędzili dużo czasu na debatach nad sposobami ograniczenia i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się przewidywanych „dezinformacji” na temat pandemii i szczepionek, które należałoby opracować. Oprócz całkowitej cenzury, jego plan obejmował użycie „miękkiej siły”, terminu odnoszącego się do ukrytego wpływu poprzez wykorzystanie celebrytów i innych wpływowych osób w mediach społecznościowych.
Oficjalna strona firmy Plandemic, część 2: Pobierz film
Oto podsumowanie głównych punktów:
Amerykański CDC jest właścicielem patentu na SARS-CoV (wirus odpowiedzialny za SARS) izolowany od ludzi. W 2007 roku CDC złożyło petycję do urzędu patentowego o zachowanie poufności swojego patentu na koronawirusa. Posiadają również patenty na metody wykrywania oraz zestaw do pomiaru wirusa.
Zgodnie z prawem, naturalne DNA nie może zostać opatentowane. Jeśli SARS-CoV jest naturalny, to patent jest nielegalny. Jeśli wirus został stworzony przez człowieka, patent jest legalny, ale stworzenie wirusa byłoby naruszeniem prawa i traktatów dotyczących broni biologicznej. Tak czy inaczej, CDC była zaangażowana w nielegalną działalność.
Ponieważ CDC jest właścicielem patentu na SARS-CoV, kontroluje, kto ma możliwość prowadzenia badań na ten temat. Bez upoważnienia nie możesz patrzeć na wirusa, nie możesz go mierzyć ani testować, ponieważ są właścicielami wszystkich tych patentów. Oznacza to, że CDC ma istotny motyw do zysku.
Uniwersytet Karoliny Północnej w Chapel Hill posiada patent opisujący metody wytwarzania rekombinowanych koronawirusów.

Krótkie tłumaczenie artykułu Josepha Mercoli

www.verdadypaciencia.com/…/plandemic-parte…