Tadeusz Kościński, usunięty z rządu za totalną kompromitację w postaci (anty)Polskiego Ładu, teraz wraca do rządu, by zajmować się... programem zbrojeniowym!

Flagowy program PiS poniósł sromotną porażkę, wprowadził wielki chaos w księgowości i uderzył po kieszeni wiele grup społecznych, w tym przedsiębiorców, nauczycieli, policjantów, górników czy pracowników biurowych. Ale rządzącym to nie przeszkadza i teraz Kościński będzie między innymi uczestniczyć w rozmowach związanych z zakupem amerykańskiej broni.

To tylko najnowszy przykład w jaki sposób rząd PiS chroni i nagradza nawet najbardziej nieudolnych lub zamieszanych w afery polityków. Łukasza Szumowskiego, ex-ministra zdrowia, nie spotkała żadna kara za wprowadzenie bezprawnego lockdownu w Polsce i teraz spokojnie pracuje w jednym ze szpitali. Jan Cieszyński, był wiceminister zdrowia odpowiedzialny m.in za aferalny zakup respiratorów od handlarza bronią, został w nagrodę przesunięty do resortu cyfryzacji. Wicepremier Jacek Sasin, odpowiedzialny m.in za marnotrawstwo milionów złotych na organizację
V.R.S.
No przecie to "starszy brat" to jak miał nie wrócić.
Andrzej jakąś hostię złapie, Ekscelencja Jędraszewski będzie opowiadał o "Bożydarze" Naczelniku a Ekscelencja Długosz o "Ewangeliście" Miskoryżowieckim, wszystko na tle 700 plusa i ciemny lud to znów kupi.