Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks1.2K

JUDr. Krajníková spolu s odvážnou mladou mamičkou dosiahli prvé veľké víťazstvo nad Covid totalitou. Bábätko zostáva po narodení s matkou aj bez testovania

JUDr. Krajníková spolu s odvážnou mladou mamičkou dosiahli prvé veľké víťazstvo nad Covid totalitou. Bábätko zostáva po narodení s matkou aj bez testovania.
Prvorodičke chceli vo Fakultnej nemocnici Louisa Pasteura v Košiciach kvôli odmietnutiu testu na Covid-19 odňať po pôrode bábätko.

Košická advokátka JUDr. Adriana Krajníková dosiahla prvé veľké víťazstvo nad nezmyselnými korona-opatreniami, ktoré zasahujú do ľudských a občianskych práv. Ako sme vás už na portáli InfoVojna informovali, prvorodičke vo FN Louisa Pasteura v Košiciach chceli kvôli odmietnutiu testovania na Covid-19 odňať po pôrode bábätko.

„Dňa 23.10.2020 mi vo večerných hodinách s plačom a roztraseným hlasom volala matka rodičky, že po privezení dcéry do pôrodnice, v akútnom štádiu začiatku pôrodu, kedy súčasne prestala cítiť pohyby dieťaťa, sa na dcéru začal zo strany ošetrujúceho personálu vyvíjať nátlak na vykonanie Covid testu, ktorý odmietla, kde v opačnom prípade bude, cit.: „odmietnutý príjem na pôrod, alebo v zmysle nariadení vedenia nemocnice bude dieťa po pôrode izolované od matky, s odôvodnením že matka odmietnutím testu je automaticky považovaná za Covid pozitívnu, čím ohrozuje dieťa.“

Na požiadavku matky o písomné potvrdenie o odmietnutie rodičky z dôvodu jej nepodrobenia sa Covid testu, nemocnica zmenila svoje rozhodnutie, a rodičku prijala, avšak súčasne začala na ňu vyvíjať nátlak o podrobenie sa testovaniu na Covid-19. Následne ju uzavrela v osobitnej miestnosti na bez možnosti odídenia z nej,“ informovala verejnosť na sociálnej sieti JUDr. Krajníková v sobotu večer.
JUDr. Krajníková ako advokátka poškodenej mamičky spracovala v tejto záležitosti Návrh na neodkladné opatrenie na súd:

Mladej prvorodičke sa medzitým narodilo zdravé bábätko-dievčatko.
Nemocnica aj s právnikmi, vedomá si vážnych právnych následkov svojho nehumánneho konania, cúvla z pôvodného úmyslu izolovať dieťatko od matky.
„Dieťa ostáva s matkou bez ďalších nezmyslov od Covid testu po podpisovanie „žiadosti o ponechaní si dieťaťa po pôrode“. Evidentne ich právnici, s ktorými som si mala veci vybaviť, im dobre poradili… ,“ informovala v nedeľu poobede na sociálnej sieti JUDr. Krajníková.

„Takže ide to aj bez testu na Covid. Tak, ako to doteraz išlo aj bez testu na chrípku,“ skonštatovala Krajníková s tým, že prípad bude mať vážnu dohru na súde. „Sme v krízovom stave, ako ste chceli, tak sa na to pripravte,“ odkázala ďalej advokátka.

„Prvé slobodné dieťa v týchto ťažkých časoch. A mamička Janka, napriek jej mladučkému veku, je generál v útoku! Úžasná baba! Chránila svoje dieťa ako levica na savane pred nájazdom tlupy barbarských pytliakov! Mať takú ženu a matku je snom každého otca dieťaťa,“ uviedla ďalej JUDr. Krajníková.
Na záver informovala, že o prípad sa začal vážne zaujímať aj Úrad komisára pre deti. Viera Tomanová ako šéfka úradu sa v tejto záležitosti obrátila priamo na JUDr. Adrianu Krajníkovú.

Lekári chceli testovať na Covid-19 aj bábätko
Covid jednotka v zložení lekárov FN Louisa Pasteura v Košiciach však neskôr opäť skúšala svoju totalitnú donucovaciu hru na testovanie. Tentokrát však bola terčom snahy nie mamička, ale jej čerstvo narodené bábätko. Avšak opäť bezúspešne. Matka dieťaťa to razantne odmietla. Viac vo videu:

Blaha: Je to škandál. Musia padať hlavy!

Reakcia poslanca Smeru-SD Ľuboša Blahu:
Slovenskom otriasol škandál v košickej nemocnici. Teraz som sa o tom dozvedel a neveriacky krútim hlavou. Ak sa to potvrdí, musia padať hlavy.

1. Mladej mamičke sa tesne pred pôrodom vyhrážali, že ju nezoberú na príjem, ak nepodstúpi test na Covid.

2. Zároveň sa jej vyhrážali, že je odoberú dieťa a dajú ho na 10 dní do izolácie od matky. Dokonca bola na pôrodnú sálu privolaná polícia, aby riešila domnelý priestupok matky, ktorá sa nedala testovať.

3. Matovičova vláda vytvorila v spoločnosti takú mieru paniky a nenávisti, že už sa k ľuďom správajú ako gestapáci. Toto je cez všetky čiary!

4. Kde je minister zdravotníctva? Okamžite by mal vyvodiť zodpovednosť a odstúpiť! Toto je pomyselná posledná kvapka!

5. Aké odoberanie dieťaťa, preboha?! Aké izolovanie matky? Aké odmietnutie lekárskeho zákroku? Aké vyhrážanie sa?! Ako vôbec takto surovo môžu pristupovať k prvorodičke? Čo má toto znamenať?

6. Toto sú také neuveriteľné zásahy do slobody občana, do práv matky a do práv dieťaťa, že takéto niečo si nedovoľovali ani nacisti v 30.rokoch.

7. Keby na mieste nebola právna zástupkyňa mladej prvorodičky, kto vie, ako by to dopadlo. Našťastie, právničke sa podarilo mamičku ochrániť a nemocnica od svojej šikany ustúpila.

8. Ale tá pachuť ostáva. Oni už vstupujú do tých najintímnejších sfér, ohrozujú rodinu, ohrozujú detičky. Ak už im nie sú sväté ani práva matky, čo budú páchať ďalej?

9. Rútime sa do totality a za všetko môže Matovičova vláda, ktorá robí z ľudí bez testu triednych nepriateľov. Ak sa nechceš testovať, treba ťa zbaviť všetkých práv. Ešte aj dieťa ti odoberieme!
10. Už len čakám, kedy ľuďom bez testu dajú povinnosť nosiť žltú hviezdu na kabáte.

11. Podľa informácií, ktoré právnička uverejnila na sociálnej sieti, o prípad sa už zaujíma aj detská ombudsmanka a pevne verím, že na košickú nemocnicu pôjde zo strany poškodenej žaloba. Právna zástupkyňa zjavne vie, čo má robiť. Statočná žena.

12. Ešte raz opakujem – aj v núdzovom stave ľudia majú svoje práva. Nebojte sa za ne bojovať. Prípad z Košíc ukázal, že aj nad totalitnou mašinériou sa dá vyhrať.

13. Musíme na tieto prípady upozorňovať, musíme na vládu politicky tlačiť. Hľadáme právne cesty, ako napadnúť šikanózne opatrenia zo strany vlády, ktorá sa ľuďom vyhráža vyhladovaním, ak nepôjdu na test. Robíme, čo sa dá.

14. Ale je krásne vidieť, ako sa ľudia dokážu brániť – mladej mamičke Jane a jej právnej zástupkyni patrí úcta a vďaka! Je to veľká vzpruha pre všetkých!

15. Odoberanie detí matkám – tu už končia všetky žarty. Horší ako covid je vírus neľudskosti, a ten sa kvôli šialenej vláde šíri rýchlejšie ako sama pandémia

Ministerstvo zdravotníctva sa obáva protestov
„Vzhľadom na skutočnosť, že právna zástupkyňa pacientky postupovala v celom prípade mimoriadne neštandardným spôsobom, ktorý komplikoval celý proces prijatia a pôrodu pacientky, ako aj prácu zdravotníkov, UNLP Košice podnikne právne kroky. Vzhľadom k tomu, že sa prostredníctvom sociálnych sietí šíri výzva na organizovanie protestov v súvislosti s týmto prípadom, UNLP Košice kontaktovala policajné zložky, aby boli v areáli nemocnice dôsledne dodržané opatrenie núdzového stavu,“ uviedlo v reakcii na prípad Ministerstvo zdravotníctva SR.

Ľudia prišli protestovať pred košickú nemocnicu
Portál Košice Dnes informoval, že v nedeľu (25. 10.) po 18. hodine zasahovala v areáli Univerzitnej nemocnice L. Pasteura polícia. Dôvodom boli ľudia, ktorí prišli vyjadriť svoje znepokojenie a protest nad postupom lekárov.
Protestujúcim sa nepáčil prístup zdravotníckeho personálu k budúcej mamičke i to, že od nej žiadali, aby si nechala urobiť test na COVID-19. Protest pod oknami pôrodnice bol tichý, ľudia mali so sebou sviečky a slovenské vlajky.
Polícia po príchode oznámila prítomným, že ich akcia nebola ohlásená a požiadala ich, aby sa rozišli. Po zhruba 20 minútach sa zhromaždení ľudia rozišli a následne z areálu nemocnice odišli.

alianciazanedelu.sk/archiv/7369
Kallistratos
Věnuji všem glorijákům. Písnička od OBOROHU a je nejen svým refrénem aktuální... 😉 youtube.com/watch?v=rKkA11dSeBA
Peter(skala)
Pre nezainteresovaných: v Košiciach su 2 nemocnice L.Pausteura: na Rastislavovej a SNP. Rodička prišla najprv na Rastislavovu, čiže tú, kde sa stal ten icident a to kvôli doterajšiemu dobrému odporučaniu z rodiny. Lenže nedávno nastala zmena, kedy nemocnicu na Rastislavovej vyčlenili len pre COVID pozitívnych, tak preto rodičku oboznamili, že bude musieť sa dať otestovať. Tu si treba uvedomiť, …More
Pre nezainteresovaných: v Košiciach su 2 nemocnice L.Pausteura: na Rastislavovej a SNP. Rodička prišla najprv na Rastislavovu, čiže tú, kde sa stal ten icident a to kvôli doterajšiemu dobrému odporučaniu z rodiny. Lenže nedávno nastala zmena, kedy nemocnicu na Rastislavovej vyčlenili len pre COVID pozitívnych, tak preto rodičku oboznamili, že bude musieť sa dať otestovať. Tu si treba uvedomiť, že vedenie nemocnice sa len a doslovne vyhovara ked obvinuje netestovanu rodičku ako kvôli nej musel zdravot.personal pristupovať v skafandroch, pretože v tej nemocnici musia tak ku každej rodičke, kedže tam prijmaju pozitivnych na COVID.

Kedže nechcela sa otstovať z vlastneho presvedčenia a na zaklade opodstatneho dôvodu, potrebovala písomne potvrdenie a vtedy nastal problem, ktorý spustilo vedenie nemocnice. Keby vtedy ju odmietli a dali pisomne potvrdenie z odôvodnením, tak by rodička išla do inej nemocnice a tam by taký problem nemusel nastať.
Avšak chybu urobilo vedenie nemocnice, lebo ju brutalne oklamali: povedali, že ju prijmu, aj ked sa nedá otestovať, pričom po prijatí na nu začali vyvýjať psychický natlak aby sa dala otestovať a napokon aj dieťa, ktoré ešte nemá ani 10 rokov.

Takže pričinu treba hladať už na začiatku, kde ju podviedlo vedenie nemocnice.
To, čo ste mohli vidieť v TV Markize ako tvrdila hovorkyna nemocnice, že nikto ju nenutil dať sa otestovať a ešte to potvrdili vyjdrením doktorky, tak to bolo vytrhnuté z celej nahravky a zámerne nedali vyjadrenie doktora, ktorý ešte pre nou od nej vyžadoval test.
agnesino
MSM všetko zostriha aby to bolo v rámci propagandy
jezofiko
Ach chudák Blaha. Ten komunistický boľevik by už mal skončiť. VeĎ to je čistý leninovec.
pokorny
Odvaha ohrozovať zdravie ostatných nie je odvahou, je to trúfalosť voči Bohu, neláska voči blížnemu. Aký je problém dať si urobiť ster z nosa a hrdla? Je to chvíľa. Ak by v tej pôrodnici bola okrem pacientky, ktorá si odmietla dať urobiť test na COVID, Vaša sestra, alebo dcéra, keby tam rodila Vaša manželka, práve v tom čase, ako by sa cítili. Tá pani, všetkých ohrozila a ukradla lekárom vzácny …More
Odvaha ohrozovať zdravie ostatných nie je odvahou, je to trúfalosť voči Bohu, neláska voči blížnemu. Aký je problém dať si urobiť ster z nosa a hrdla? Je to chvíľa. Ak by v tej pôrodnici bola okrem pacientky, ktorá si odmietla dať urobiť test na COVID, Vaša sestra, alebo dcéra, keby tam rodila Vaša manželka, práve v tom čase, ako by sa cítili. Tá pani, všetkých ohrozila a ukradla lekárom vzácny čas. A pani právnička si spravila dobrú reklamu.
apredsasatoci
Falošný vírus, falošný pokorný!
Kallistratos
Máš dojem, že tě apredsasatoči @pokorny nějak urážel a nebo tě nazval falešným? Tak se laskavě nepředváděj! Má právo na názor.

Virus není falešný, prostě je a basta. koronavirus.mzcr.cz

Jiná věc je, jaká opatření jsou nastavena a s jakou mírou soudnosti. Přečti si prosím o jedné chorobě, která byla metlou 19. století: tyden.cz/…vrenou-tuberkulozou_12579.html

Poděkuj moudrým lidem a ne …More
Máš dojem, že tě apredsasatoči @pokorny nějak urážel a nebo tě nazval falešným? Tak se laskavě nepředváděj! Má právo na názor.

Virus není falešný, prostě je a basta. koronavirus.mzcr.cz

Jiná věc je, jaká opatření jsou nastavena a s jakou mírou soudnosti. Přečti si prosím o jedné chorobě, která byla metlou 19. století: tyden.cz/…vrenou-tuberkulozou_12579.html

Poděkuj moudrým lidem a ne idiotům, že našli řešení a léčbu...
TerezaK
pokornyy copak necháete, že takto výtěry se vůbec nedělají? Nějaké základní zdravotní vzdělání mám, abych toto mohla nazvat podvodem. Proč se desetitisíce léakřů a odborníků bouří, protože už nemohou více zakrývat pravdu a lhát, ale jsou jejich příspěvky na faceboookách mazány?
Kallistratos
Jaké máš zdravotní vzdělání Terezko? Kurs první pomoci?
TerezaK
Voš-Caritas, CMTF-UP, sociální, charitativní pracovník a mám manžela s opravdu PŘE-BOHATOU praxí
Segal
Kalisrát je lhář a podvodník. 👿👹👺💀☠️👻👽👾🤖💩®
TerezaK
Možná je to jenom MYSTIK 🤔
Kallistratos
Díky za odpověď Terezko, ač s tvými závěry mnohdy nemohu souhlasit je vidět, že jsi citlivá duše a to se počítá.😊
TerezaK
S tím závěrem ,že jste MYSTIK nemůžete souhlasit? :-))
Kallistratos
To je tvůj závěr Terezko, na návěští a přihrádky jakéhokoli druhu si nepotrpím. 😊
BernadettaJaMalinka
TerezaK a ako sa prosím Ťa, tie vytery robia inokedy? Viem, že napr.vyter z mandlí sa má tiež takto robiť cez nos. Je tento ich výter na covid naozaj taký škodlivý?
apredsasatoci
Viď. nanomedicína
apredsasatoci
Každý má uráža kto klame!
ľubica
ľubica
Kallistratos
Přestaň jančit b8111, chováš se zcela neuroticky. Co máš na srdci si prostě vyřiď s Jardou - Burnsteinem, který si ne náhodou vyluxoval všechny své komentáře.🧐
b8111
Kallistratos: Těžko může zmazat komentáře Burnstein, pokud nejsou vázané na něj.
Nicméně k tomu se již nebudu vyjadřovat. Co jsi vyřkl, či udělal špatně stejně jednou vyjde najevo. Bůh Tě suď. Co jsi zač, je mi už také jasné. Přeji Ti pokoj a zdravou soudnost.
Kallistratos
Podívej b8111 já se vůbec nebudu s tebou bavit na nízké úrovni o zcela bezobsažném kolovrátkovém "ad hominem" tématu. Burnstein alias Jaroslav alias různé jeho další i necapslockové trollské přezdívky to umějí dost zdatně, to jistě víš. Tvé výroky do tmy mne ani v nejmenším nezajímají. Zajímalo mne, když se tak obracíš k Burnsteinovi, kdy uvidím konečně nějaký dialog mezi Vámi. Nestalo se tak, …More
Podívej b8111 já se vůbec nebudu s tebou bavit na nízké úrovni o zcela bezobsažném kolovrátkovém "ad hominem" tématu. Burnstein alias Jaroslav alias různé jeho další i necapslockové trollské přezdívky to umějí dost zdatně, to jistě víš. Tvé výroky do tmy mne ani v nejmenším nezajímají. Zajímalo mne, když se tak obracíš k Burnsteinovi, kdy uvidím konečně nějaký dialog mezi Vámi. Nestalo se tak, ani jednou. Proč tomu tak je, na to si odpověz sám.

Věřím, že jsi jistě v základu hodný a spravedlivý člověk, tak se toho prosím drž a mne fakt neobtěžuj. Jak jistě víš, reaguji na mnoho témat zde na Glorii, protože mne zkrátka zajímají a je to má svoboda. Stejně tak svoboda vyjadřování i lnutí k ideálům, které mám. Tak se s tím smiř a nepočítej mi prosím jako sčot, kolik že už jsem napsal komentářů a za jakou dobu a ťukáš to do svých komentářů.... No a co? Piš si také co libo.

Pokud vidím, že někdo programově okopává Církev, chová se jako koroze a snaží se pořád obšlapovat bez nějaké snahy o prosazení dobra, logiky, směru komunikace... tak jsem zkrátka nevrlý, proto má vyostřená komunikace s registrací Burnstein ke které mě chtěl opakovaně dotlačit, což já i vím. A že píšeš jako že něco vyjde najevo stejně jednou, Bůh že mně bude soudit a že už víš co jsem zač.... Podívej kamaráde, nic nevíš, trpělivost mám jen jednu, jsem vnímavý, ale i tvrdý, když na to přijde. Roky se mi nějaký neumětel bude po internetu vysmívat, bude hanobit svaté věci v které věřím, urážet kněze, že jsou prasata žijící ve zlatě, hojit si své mindráky a pořád se hrabat ve svém personálním haraburdí bez sebemenší známky nápravy a nebo změny směru. Tak jednoho dne prostě padne kosa na kámen, byť si pán myslí, že jako anonymní může všechno... Nemůže. Křesťan má právo na sebeobranu.

A když jsme u těch kněží o kterých tak hnusně zmiňovaný psal, ač může být jednomu vděčný, že se mu v mládí věnoval..., tak rád bych prosím vzpomenul na jednoho kněze, kterého jsem znal z nedalekého Rychnova na Moravě a který nedávno zemřel. Prodával dříve knihy, než se stal knězem. Neznal jsem ho ale příliš, nebyl to na pohled žádný švihák lázeňský, ale fajn člověk a kamarád. P. Pavel Jagoš. Vzpomeňte prosím kdo může na jeho duši, zvláště v tomto období, kdy nám zavírají vše možné, ale cestu k Pánu nemohou. MOC DĚKUJI! 😊
fatym.com/…l-jagos&cisloclanku=2020090112
antiochia.signaly.cz/…/zemrel-antiosak-p-pavel-jagos
cs-cz.facebook.com/pavel.jagos.9
TerezaK
BernadettaJaMalinka: při výtěru jde o to, dostat získat materiál, ne o to, dostat se, co nejdále. Jak to ukazují na těch testech - je nelogické se vysmrkat, vyčistit si nosní dutinu, a pak se tyčkou, se dostávají až do zadních dutin. Co tam chtějí? Proč až tak daleko? to přeci pro výtěr není třeba. Při výtěru se stírá sliznice a nehledá nejvzdálenější okraj dutiny, spojený s mozkem. (Např.: vUSA …More
BernadettaJaMalinka: při výtěru jde o to, dostat získat materiál, ne o to, dostat se, co nejdále. Jak to ukazují na těch testech - je nelogické se vysmrkat, vyčistit si nosní dutinu, a pak se tyčkou, se dostávají až do zadních dutin. Co tam chtějí? Proč až tak daleko? to přeci pro výtěr není třeba. Při výtěru se stírá sliznice a nehledá nejvzdálenější okraj dutiny, spojený s mozkem. (Např.: vUSA měla žena poškozenou částečně lebku a po tomot výtěru jí začal doma kapat mozkomíšní mok. (To už je docela síla.) Pak to oddúvodňovali, že je to ojedinělý případ, že tam měla již dříve poškození, ale to se proč to tedy CHTĚJÍ PO KAŽDÉM? JAK JE MOŽNÉ, ŽE SI NA TO NEDALI POZOR? (Možná jste už četla:) ZE UZ TAM MĚLA PORANĚNÍ PŘECI NENÍ ZÁDNÉ OPODSTATNĚNÍ! novinky.cz/…z-nosu-mozkomisni-mok-40338231
tedy vše nasvědčuje tomu, co je na: viz Lubica a jiné příspěvky
agnesino
Navrhujem modlitby za odvážnu advokátku, po včerajších správach MSM jej pôjdu po krku.
Peter(skala)
...to si vystihol.. už ked policia, ministerstvo a ešte aj markizaci sa vyjadrili proti nej... tak to je len začiatok.
jezofiko
Čo tu splietate zase konšpirácie sa preberte nikto po nikom nepôjde. Advokátka dostane po chrapeˇ lebo bola drza a k personálu štekala, a ináč nič sa ndeje.
Peter(skala)
jasné... lebo si povedal. Haw 😊 😉 🤪 🤭 🥴 🥱 😴
jezofiko
Tak sa ukľudni skala a nehecuj s tu. To je kresťanská stránka či ako.....
Roberto 55
Ti , co si hovoria doktori-lekari ludi v tejto nemocnici uplne potratili rozum. Ludska zbabelost a hlupost skutocne nema hranice.
jezofiko
A další. No to do kelu zase.
Roberto 55
Jezofiko mylis sa.
Peter(skala)
Dakujem za svkvelý članok v ktorom su viacero doplnujuce skutočnosti ako napr. podpora ľudí, ktorí prišli do nemocnice so sviečkami podporiť mamičku s dieťaťom.

Dnes v TV Markize hlavne spravy - brutalne zavádzali verejnosť do omylu,
nie len markizáci, ale aj zdravotnicki personal z nemocnice, ked hovorili, že rodičku vôbec nenutili k testovaniu. Uviedli len tu časť, kedy už doktorka hovorila, …More
Dakujem za svkvelý članok v ktorom su viacero doplnujuce skutočnosti ako napr. podpora ľudí, ktorí prišli do nemocnice so sviečkami podporiť mamičku s dieťaťom.

Dnes v TV Markize hlavne spravy - brutalne zavádzali verejnosť do omylu,
nie len markizáci, ale aj zdravotnicki personal z nemocnice, ked hovorili, že rodičku vôbec nenutili k testovaniu. Uviedli len tu časť, kedy už doktorka hovorila, že rodička nebude musieť podstupiť test, ale z audionahravky je počuť, že ešte pred nou doktor vyvýjal psychický natlak na rodičku aby sa dala otestovať. Dokonca aj tá doktorka ktorá nakoniec opustila od tej výzvy, najprv prehovarala rodičku, ale keby advokatka nebola tak razantná, tak by doktorka nadalej pokračovala v psychickom natlaku.

To však nie je všetko, pretože podla nahravky ešte aj po pôrode vyžadovalo vedenie nemocnice dokonca aby dieťa dali otestovať, čo je už brutalna drzosť.
facebook.com/…-na-covid-19-/405824300446997/


Toto všetko si Markizaci neoverili?
alebo nepočuli audiozaznam?
Jasné že počuli, ved aj sami sa prezradili, ked už v uvode očiernovali rodičku ako podla nich ona je navine za celý incident, len preto že sa nechcela dať otestovať

Markizaci sa len ukazali, že su zapletení do celej tejto špinavej hry od Matoviča a su zapredaní - podplatení ... je mi luto Demetera-košičana, ktorý sa dal zlakať na takýto paškvil.

Dufam, že sa za tuto svoju scenu časom ospravedlnia a to tak ako pri iných chybách.
jezofiko
Prosím ťa, len nepreháaňaj. Ja som tam nič nevidel tak ako opisuješ a advokátka tak zjapala, tak to bol dobrý kvietok. Konšpiruješ zbytočne. Možno ti Kotleba povie viac ak sa vylieči z Covidu.
Peter(skala)
Jasnéééé, ty by si nevidel ani keby si dal 4 okuliare, lebo máš oči a nevidíš, máš uši a nepočuješ (pozri evanjelium:)
jezofiko
Tak sa ukľudni a nehovor o behaní so sviečkami okolo nemocnice.Mali ste si tam urobiť maratón.Asi nevieš ako prebieha Covid u niektorých ľudí. Pozri si niektoré videa a potom pochopíš.
Svätý Malachiáš(prorok)
Myslíte,že ťa advokátka by pomohla aj ľuďom v práci,ktorý sa nechcú podvoliť nejakému falošnému testu ? Každý musí mať vlastnú ochrannú najlepšie keď bude Panna Mária a Svätá Trojica.
jezofiko
Aj tak sa to dá povedať. ale niekedy sa nevyhneme určitým situáciám.