Clicks1.7K
Coburg
8

V Českých prezidentských voľbách ide o osud strednej Európy,a pravdepodobne aj celej.

V českých prezidentských voľbách sa hrá o veľa - o osud V4 a nie je to súboj osôb ale kultúr - života a smrti.
Drahoš je len ďaľší "havel-kiska" a slobodomurár v službách USA. Zeman samozrejme má svoje negatíva ale Zeman sa postavil proti potratom a kritizovali ho takmer všetci protikandidáti za to, že odmietol homosexuálne adopcie detí a gejprajdy. A Zeman na rozdiel od Drahoša sa stavia proti imigrácii.

Drahoša zvolia ako Macrona a potom sa nebudú stačiť čudovať, keď jeho popularita behom pár mesiacov klesla na historické minimum
Proč je jedinou volbou Zeman: před příštím prezidentem totiž stojí jedny z nejvážnějších úkolů tohoto tisíciletí, mnohem vážnější než Babiš, půjde o nové podoby migračních evropských pravidel, které mají zbavit dosud vzdorující země V4 i posledních zbytků suverenity v otázkách národní bezpečnosti, migrace a řízení své sociální i daňové politiky.
Drahoše do koše, Zemana (zpátky) na hrad!: Tyto prezidentské volby ovlivní zcela zásadně existenci každého z nás na dobu náramně dlouhou a možná i nevratně.

Útok ukrajinské feministky na Miloše Zemana ve volební místnosti proběhl ve spolupráci s akreditovanými českými novináři a zástupci českých médií! Definitivně skončila nezávislost České televize, generální ředitel vstoupil oficiálně do politiky, podepsal výzvu proti Andreji Babišovi, kterou sepsali lidé z okolí Jiřího Drahoše a Kroměřížské výzvy! Neziskovku, která za výzvou stojí, financuje Soros, americká, britská a kanadská ambasáda.
Drahoš propaguje mírumilovnost islámu a Někdo maže videa (z youtube kanálu Kolegium paměti národa) ukazující, že Drahoš chce přijmout tisíce muslimských uprchlíků! Bojí se reakce občanů?!
Drahoš ideologicky v stopách Husáka z roku 1969 chce rozbiť aktívny odpor a zakázať referendum:
„Referendum v dnešní době, zejména v době internetu, v době možného snadného ovlivňování názorů lidí všemi možnými směry, je z mého pohledu velmi nebezpečné. Proto bych ho nepodpořil." I toto video zmizelo a je cenzurováno. Defacto chce Drahoš zakázať aj voľby, lebo aj to je vo svojej podstate referendum - hlasovanie ľudí. Toto je veľmi nebezpečné vyhlásenie.
Drahoš povedal, že Kiska je jeho veľkou inšpiráciou, tu už každému musí byť jasné koľko bije ...

Média hlavného prúdu dezinformujú verejnosť a chcú ututlať fakt, že Drahoš je členom Rímskeho klubu s napojením na slobodomurárov, dokonca sa k tomuto pridal aj plzeňský biskup Holub, keď vyhlásil, že spájanie Drahoša so slobodomurármi je výmysel. Tieto média poukazaujú na fakt, že aj Zeman bol kedysi členom Rímskeho klubu, ale zamlčiavajú už, že to bolo začiatkom 90tych rokov keď mnohí netušili o čo ide a sám Zeman priznal, že sa vstupom do Rímskeho klubu dopustil omylu.
Ohrazuji se proti tvrzení, že je členství Jiřího Drahoše v Římském klubu konspirací! ... považuji za nutné, už kvůli dalším čtenářům hlavního proudu a voličům budoucího prezidenta, uvést tyto skutečnosti o „dezinformátorech“ od dezinformátorů na pravou míru.
Samson1
No, Drahoš je členem Římského klubu, ale též zastánce GMO potravin, jak jsem čet na facebooku. Zeman je jasná volba. 👍
ľubica
L.H.: Služobníci satana slobodomurári sú predovšetkým klamári, a tak keď o Drahošovi kolega z Rímského klubu hovorí, že Drahoš ............
.................................

na štúdium Římský klub od ceskoslo , vdaka 👍 🤗
Segal
🤦 Taky to řeknu na plnou hubu. Teplouši si posílají hublany a chudák Sulnadzlato má nemoc šílených krav. To je ubohý. 🐒
Libor Halik
Služebníci satana zednáři jsou především lháři, a tak když o Drahošovi kolega z Římského klubu říká, že Drahoš formálně asi ještě je členem, tak to NEbude jen formální členství. Exprezident Klaus o Drahošově členství v Římském klubu mluví a vytýkal mu fanatismus Římského klubu Exprezident V. Klaus radí volit Zemana, ne Drahoše. Důvody
Libor Halik
Prezident Zeman se dávno zhnuseně odvrátil od Římského klubu a klubových ideálů zredukovat počet obyvatel naší planety na 1 zlatou miliardu. Drahoš však členem zůstal a povýšil na předsedu asociace toho genocidního zednářského klubu v České republice. Drahoš je vrahoun odporný a nestydatý! Podobně nestydatá je Česká televize, co ho propaguje.
One more comment from Libor Halik
Libor Halik