uk.news
21

А ось і ні! Віденський кардинал не дозволить єпископу Шнайдеру провести месу

Єпископ Атаназіус Шнайдер зможе провести лише коротке звернення до присутніх в католицькій церкві Карлскірхе в понеділок. Месу проведе священик …More
Єпископ Атаназіус Шнайдер зможе провести лише коротке звернення до присутніх в католицькій церкві Карлскірхе в понеділок.
Месу проведе священик зі Священицького братства святого Петра. Такі новини викликали скандал серед віруючих Відня. Кардинал Крістоф Шенборн, який перетворює свій собор в сцену для гомосексуалів, заборонив єпископові Шнайдеру проводити Тридентську месу, та дозволив провести лише Євхаристію за Новим обрядом.
Відомому єпископу вже заборонено проводити меси і виступати в кількох антикатолицьких єпархіях.
Меса пройде прямо перед "Маршем життя", учасники якого виступають проти Matic Report, в якому говориться, що аборт - це "право людини", а право дитини на життя називається "насильством щодо жінок". Голосування з даного звіту пройде в Європейському Парламенті 23 червня.
В даний час єпископ Атаназіус Шнайдер відвідує кілька країн Європи. В середині червня він взяв участь в месі в Польщі, після чого відвідав Італію і Австрію.
#newsPcpuwvtura