CÓRKA MARYI
111.9K

JEZUS: Komunizm, którego się tak długo obawiano w zachodnim świecie, jest obecnie potajemnie przygotowywany przez globalny sojusz, wszędzie w rządach

JESUS: Communism, for so long feared in the western world, is now being secretly formed through a global alliance

KSIĘGA PRAWDY

środa, 12 września 2012 roku, godz. 18.55

Moja szczerze umiłowana córko, zamierzam wziąć w Moje święte Ramiona kraje chrześcijańskie – które cierpią z powodu nacisków na nie, aby Mnie odrzuciły – aby dać im siłę. Będą tak zaciekle poddawać próbie ich chrześcijaństwo, w taki sposób, w jaki żadna inna religia nie musi tego doznawać. Inne religie nie będą prześladowane w taki sposób, w jaki będą musieli cierpieć Moi wyznawcy.

Prawda chrześcijaństwa może być poddawana w wątpliwość. Może być atakowana i będzie cenzurowana, ale jedna rzecz nigdy się nie zmieni. Jest tylko jedna droga do domu Mojego Ojca. Tą drogą jestem Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel ludzkości. Nie możecie przyjść do Mojego Ojca bez uznania Mojego Istnienia. Prawda nie może być zmieniona, bez względu na to, jak będziecie próbowali jej zaprzeczyć.

Już wkrótce kłamstwa będą uznane za to, czym są w rzeczywistości. Wszystkie religie staną się jednym, gdy ludzie doświadczą Prawdy. Przymierze Mojego Ojca, aby ponownie posłać Mnie, Syna Jego jedynego, abym doprowadził całą ludzkość do Królestwa Mojego Ojca, teraz się wypełni.

Gdy Prawda stanie się jasna, wszyscy, którzy nadal będą mieli wątpliwości, będą kuszeni, aby się odwrócić. Błagam was, Moi uczniowie, powiedzcie im teraz Prawdę. Oni mogą nie słuchać, ale po Ostrzeżeniu będą.

Bitwa, która ma zostać wytoczona przeciwko chrześcijaństwu, już się rozpoczyna. Wzywam wszystkich chrześcijan, aby bronili swojego prawa do okazywania wierności Mnie, waszemu Jezusowi. Jeśli tego nie zrobicie, będziecie zduszeni i zmuszeni do przełknięcia kłamstwa komunizmu.

Komunizm, którego się tak długo obawiano w zachodnim świecie, jest obecnie potajemnie przygotowywany przez globalny sojusz, wszędzie w rządach.
Ci, którzy wśród waszych narodów wykrzykiwali swój sprzeciw wobec tego, co nazwali złym reżimem, zostaną teraz zwolennikami komunizmu. Do tego czasu już będą kontrolować wszystko, co czynicie, co jecie, ile zarabiacie, czy macie dom do zamieszkania, czy nie, czy będziecie mogli praktykować swoją religię, czy nie.

Nigdy się nie poddawajcie. Nigdy nie traćcie nadziei. W tym okresie ucisku ważna będzie wasza siła. Modlitwa będzie waszą zbroją i pomoże wam wytrwać. Moi uczniowie muszą Mi zaufać. Nie pozwolę wam długo cierpieć. Będę was podtrzymywał, a ten trudny okres szybko minie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ie-potajemnie-przygotowywany-przez-globalny-sojusz
CÓRKA MARYI
"Nigdy się nie poddawajcie. Nigdy nie traćcie nadziei. W tym okresie ucisku ważna będzie wasza siła. Modlitwa będzie waszą zbroją i pomoże wam wytrwać. Moi uczniowie muszą Mi zaufać. Nie pozwolę wam długo cierpieć. Będę was podtrzymywał, a ten trudny okres szybko minie."