CÓRKA MARYI
111.9K

JEZUS: Komunizm, którego się tak długo obawiano w zachodnim świecie, jest obecnie potajemnie …

JESUS: Communism, for so long feared in the western world, is now being secretly formed through a global alliance KSIĘGA PRAWDY środa, 12 września 2012 roku, godz. 18.55 Moja szczerze umiłowana córko …More
JESUS: Communism, for so long feared in the western world, is now being secretly formed through a global alliance
KSIĘGA PRAWDY
środa, 12 września 2012 roku, godz. 18.55
Moja szczerze umiłowana córko, zamierzam wziąć w Moje święte Ramiona kraje chrześcijańskie – które cierpią z powodu nacisków na nie, aby Mnie odrzuciły – aby dać im siłę. Będą tak zaciekle poddawać próbie ich chrześcijaństwo, w taki sposób, w jaki żadna inna religia nie musi tego doznawać. Inne religie nie będą prześladowane w taki sposób, w jaki będą musieli cierpieć Moi wyznawcy.
Prawda chrześcijaństwa może być poddawana w wątpliwość. Może być atakowana i będzie cenzurowana, ale jedna rzecz nigdy się nie zmieni. Jest tylko jedna droga do domu Mojego Ojca. Tą drogą jestem Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel ludzkości. Nie możecie przyjść do Mojego Ojca bez uznania Mojego Istnienia. Prawda nie może być zmieniona, bez względu na to, jak będziecie próbowali jej zaprzeczyć.
Już wkrótce kłamstwa będą uznane za to, czym są w …More
CÓRKA MARYI
"Nigdy się nie poddawajcie. Nigdy nie traćcie nadziei. W tym okresie ucisku ważna będzie wasza siła. Modlitwa będzie waszą zbroją i pomoże wam wytrwać. Moi uczniowie muszą Mi zaufać. Nie pozwolę wam długo cierpieć. Będę was podtrzymywał, a ten trudny okres szybko minie."