Clicks2K
Orędzia
5

Przygotujcie się teraz przez spowiedź na Ostrzeżenie-Wasze kościoły wkrótce będą musiały zostać zamknięte, ponieważ ten, kto twierdzi, że was prowadzi, nie prowadzi was w imię Mojego Syna. Udaje, że to robi, ale tego nie robi. Dajemy Ci czas na przygotowanie się do wszystkich tych wydarzeń. Kto go nie użyje, zostanie zgubiony, a mój Syn nie będzie już mógł nic dla niego zrobić.

12 lutego 2021 - Widzenie(Matka Boża jest bardzo smutna i ma łzy w oczach).

Matka Boża: Moje dziecko. Moje słodkie dziecko. Dzieci mnie nie kochają. Gardzą Moimi modlitwami i nie modlą się do Mojego Syna. Moje różańce są tak ważne dla waszego świata. Modlitwa Moich Różańców Świętych czyni tak wiele cudów w dzisiejszych czasach. Dlatego módlcie się, módlcie się, módlcie się, umiłowane dzieci, którymi jesteście, i nie lekceważcie modlitwy, nie lekceważcie Mojego Różańca i nie gardzcie Świętym Obliczem Mojego Syna, ponieważ jest ono święte, święte, święte. Amen.

Nie kpijcie z Mojego Syna, waszego Najświętszego Jezusa, bo jesteście grzeszni i wasza kara będzie wielka.

Nie lekceważcie modlitwy, ukochane dzieci, którymi jesteście, bo tylko poprzez wszystkie wasze modlitwy poprawicie sytuację na świecie; Aby zbliżyć się i zbliżyć do mojego Syna, waszego Jezusa, i rozpoznać, dzięki boskiemu natchnieniu (natchnieniu), że tylko Duch Święty może wam dać, tajemnice, które ujawniają się tym duszom, które są we Mnie głębokiej wiary i modlitwy, w Jezusie i zwraca się do Ducha Świętego. Amen.

Bardzo was kocham, ukochane dzieci, którymi jesteście. Nie chcemy, aby ktokolwiek z was stracił, więc pokutuj i zacznij się modlić. Modlitwa jest najsilniejszą bronią, jaką masz w tym czasie, więc używaj jej dla siebie, dla wzmocnienia, dla wydarzeń na świecie.

Mój syn czyni cuda, kiedy podtrzymuje się modlitwę. Wierz w to mocno i módl się.

Dusza, która zawsze się modli, nie zginie. Mój syn przyjdzie, aby ją odkupić, ale musicie się modlić i go znaleźć, ponieważ ciemność coraz bardziej wdziera się do waszego świata, aby następnie raz na zawsze sprowadzić was na manowce, kiedy wszystko jest przygotowane przez pomieszacza. Jest podstępny i podły. Baron kłamstw, z którym nie ma sobie równych, dlatego uważajcie na ukochane dzieci, którymi jesteście, bo nic nie jest tym, czym się wydaje i tylko mój syn będzie w stanie przeprowadzić was przez całą przebiegłość, zamęt, ciężkość i ciemność. Tak więc przygotujcie się, umiłowane dzieci, że jesteście, gdyż został wam tylko krótki czas.

Twoje sumienie zostanie oświecone, ale nigdy nie wierz, że będzie to dla ciebie łatwe. Ci, którzy nie przygotowali się odpowiednio do tego wydarzenia [ostrzeżenie / przegląd duszy], będą cierpieć największy ból. Wielu z was, którzy nie są przygotowani, nie będzie w stanie znieść Jego światła. Nie będą w stanie znieść swoich grzechów, które są im pokazywane wraz ze wszystkimi konsekwencjami ich grzechów, więc dobrze zrobisz, jeśli teraz wyznasz swoje życie. Możesz to zrobić tylko i powtarzam: tylko z wyświęconym kapłanem Mojego Syna. Więc wejdź do środka, przygotuj się i idź do spowiedzi świętej. Będziesz musiał odpokutować, a przede wszystkim odpokutować za swoje grzechy, gdyż przebaczone zostanie tylko skruszone serce.

Z głębi serca moje słowa, drogie dzieci, którymi jesteście, bo kończy wam się czas. Wasze kościoły wkrótce będą musiały zostać zamknięte, ponieważ ten, kto twierdzi, że was prowadzi, nie prowadzi was w imię Mojego Syna. Udaje, że to robi, ale tego nie robi. Zachowaj czujność, ponieważ wszyscy zostaniecie wyprowadzeni za światło, jeśli nie rozpoznacie kłamstw i oszustwa! Jest wystarczająco dużo dowodów, ale wielu z was nie chce patrzeć!

Zostałeś ostrzeżony, więc wysłuchaj Mojego wezwania i pozostań czujny: ci, którzy udają dobrych, nie są! Prowadzą was za światło, dlatego módlcie się, abyście zdobyli wiedzę i jasność i całkowicie znaleźli drogę do Mojego Syna, waszego Jezusa. Tylko przez modlitwę stajecie się mocni, więc módlcie się, módlcie się, módlcie się. Nie ma już czasu na nic! Musisz się modlić, bo inaczej wszystko się zawali i nie jesteś przygotowany!

Kiedy diabeł ma przewagę, zgubisz się i nie będzie dla ciebie odwrotu. Ten czas jest blisko, Moje dzieci, bardzo blisko. Tylko dusza osadzona w Jezusie pozostanie niezłomna, ale wszyscy inni zginą w masach ognia.

Wielu z was nie chce w to uwierzyć, ale ja, wasza Matka w Niebie, mówię wam dzisiaj, że tak będzie, jeśli nie przygotujecie się teraz. Dajemy Ci czas na przygotowanie się do wszystkich tych wydarzeń. Kto go nie użyje, zostanie zgubiony, a mój syn nie będzie już mógł nic dla niego zrobić.

Powiedzieliśmy już, czego się spodziewać, ale wielu z was czeka. Teraz powinno się wam powiedzieć: kto myśli, że nie ma nic do roboty, mój syn nie będzie mógł dla niego nic zrobić. Będzie ci ciężko, zgubisz się, bo nie możesz dłużej czekać! Nie wystarczy przygotować się, gdy pojawi się ostrzeżenie. Musisz to zrobić teraz, bo inaczej będzie za późno.

Dzieci, nie wiecie, czego może się spodziewać wasza dusza (wy)! Czy wiesz, że wszyscy już będziecie z Jezusem.

Bardzo cię kocham. Przygotujcie i nie lekceważcie moich różańców, nie modlitwy i znajdźcie Jezusa, zanim będzie dla was za późno. Amen.

Pozostań silny i wytrzymaj. Jezus przyjdzie, aby odkupić was, którzy są Mu lojalni i oddani, ale On nie będzie mieszkał wśród was. Amen.

Pozostańcie silni i trwajcie w modlitwie.

Twoja matka w niebie. Matko wszystkich dzieci Bożych i Matko Odkupienia. Amen.

Twoja modlitwa jest najpotężniejszą bronią, jaką posiadasz. Posłuchaj mojego wezwania i módl się. Amen.
Piotr2000
BADZ GOTOW na totalna WOJNE masonerii z BOGIEM. To, co jest dzisiaj jest tylko preludium. ZWODZICIEL, sluga masonerii i sama masoneria daza do zamkniecia "doplywy laski Bozej" a oddania wszystkiego Szatanowi.
JEZUS i MARYJA
Orędzia
Nie atakujcie Orędzi z Nieba nawet jeśli trudno dzisiaj w te proroctwa uwierzyć. Jak kościoły bedą pozamykane wrócicie do tego orędzia. Dzisiaj Modlitwa, Post, Pokuta i Wzajemna Miłość jest Naszą Siłą nie zmarnujmy tego czasu by nieść światu miłość,a nie rozłam. Odblokowałem komętarze by otworzyć oczy wszystkim, którzy nie widzą, a tym którzy już ujrzeli, by zobaczyli jeszcze więcej. Orędzie …More
Nie atakujcie Orędzi z Nieba nawet jeśli trudno dzisiaj w te proroctwa uwierzyć. Jak kościoły bedą pozamykane wrócicie do tego orędzia. Dzisiaj Modlitwa, Post, Pokuta i Wzajemna Miłość jest Naszą Siłą nie zmarnujmy tego czasu by nieść światu miłość,a nie rozłam. Odblokowałem komętarze by otworzyć oczy wszystkim, którzy nie widzą, a tym którzy już ujrzeli, by zobaczyli jeszcze więcej. Orędzie tłumaczone oś wizjonerki z Hiszpani ze strony- kommherrjesus.de/…aften2016-2022/botschaften2021
Orędzia
Pytanie do większości. Jak sądzicie o kim mowa w objawieniu Maryjnym z 12 lutego? Cytat:
Wasze kościoły wkrótce będą musiały zostać zamknięte, ponieważ ten, kto twierdzi, że was prowadzi, nie prowadzi was w imię Mojego Syna. Udaje, że to robi, ale tego nie robi.
Krzysztof Słoński
Witam moim zdaniem chodzi o papieża Franciszka przepowiedział to św Malachiasz ostatni papież wybrany z Bożej woli będzie miał w herbie oliwkę a ma ją Benedykt 16
darek104
o rabinie Bergolio