Clicks19
lv.news

Cik jauki! Bīskaps ceļ mošeju

Jolas bīskaps Stīvens Mamza, kuram ir 51 gads, no Nigērijas būvē 86 mājokļus, tostarp baznīcu, mošeju un skolu. Viņš pastāstīja punchng.com (11. aprīlī), ka komplekss drīz tiks atklāts.

Jolas diecēze rūpējas par Boko Haram bēgļiem. Tajā brīdī baznīcas telpās dzīvoja vairāk nekā 3000 cilvēku. Lielākā daļa atgriezās mājās, bet joprojām ir 86 ģimenes - starp tām 10-12 musulmaņu ģimenes. Tātad, Mamza uzcēla vietu, kur viņus varēja pārcelt.

Nauda nāk no palīdzības aģentūras, kas pieder Vācijas bīskapiem. Mamza atzīst, ka viņa ticīgie neuzskata, ka mošejas celtniecība ir “labs žests”, taču viņš atbild, ka viņam tas ir “vienkārši“ uzcelt mošeju” tai pat laikā, kad mēs uzcēlām baznīcu kristiešiem”.

Mamzas mošejā draudzes locekļiem mācīs, ka Kristus netika sists krustā (Korāns 4: 157), ka viņš nav Dieva dēls un ka tam ticīgie tiek nolādēti (Korāns 9:30) un tie, kas tic Kristus dievišķībai ir neticīgi cilvēki (Korāns 5:17), ka ticība trīsvienībai ir “pārmērība” (Korāns 4: 171, 19:35) un ka pret kristiešiem, kuri nepieņem islāmu, ir jācīnās un jāpakļauj (Korāns 9:29).

#newsBvpafbirmq