uk.news
29

Traditionis Custodes: архієпископ Рош натякає на те, що Другий Ватиканський Собор був єретичним

Святкування Римської Меси «якимось чином» більш святе чи молитовне, ніж Novus Ordo, і це [нібито] не є «літургійною проблемою, це є церковною проблемою», — розповів архієпископ Артур Рош, префект Конгрегації богослужіння анти-католицькому порталу NcrOnline.org (21 січня).

Слова Роша свідчать про те, що «еклезіологія Другого Ватиканського Собору» є єретичною, тому що вона суперечить Римській Літургії, яка відправлялася щодня під час Другого Ватиканскього Собору.

Незважаючи на те, що він звертає увагу на «багато галасу в блогах», Рош стверджує, що більшість єпископів Латинського обряду розуміють «важливість молитися та відправляти Євхаристію за тією ж Месою», - хоча Novus Ordo ніколи не розвивався як унітарна форма і тому є джерелом постійного конфлікту навіть серед парафій і громад.

Посилаючись на «регулярні контакти з єпископами та єпископськими конференціями», Рош стверджує, що «більшість» єпископів «вітали» Traditionis Custodes Франциска «з розпростертими обіймами».

Це лише чергова брехня, оскільки опитування Франциска 2020 року серед єпископів показало, що більшість єпископів була проти Summorum Pontificum.

#newsJvmktmodmx