Peter(skala)
62.2K

8.November - Krvavý mesiac

Komentár Luz de Márii:

Bratia a sestry:

Náš Pán kladie dôraz na vojnu a na terajšiu prípravu!

Náš Pán nás pozýva byť bratskými, milovať Ho a byť pozorovateľmi Božieho zákona.

Bratia a sestry, človek nechce jasne vidieť, čo sa deje vo svete, mysliac si, že všetko zostane pri starom, aj keď sme neustále ohrození.

Ako Boží ľud buďme stvoreniami adorácie, väčšej blízkosti k nášmu Pánovi Ježišovi Kristovi a k našej Presvätej Matke; hľadajme blízkosť a vzájomnú lásku.

To, čo nám náš Pán oznamuje, nie je hra, ani to, čo sa deje medzi rôznymi národmi, nie je hrou.

Musíme konať a hľadať vo svojich domovoch najlepšie miesto, kde čeliť situácii veľkého nebezpečenstva.

Prešli sme krvavým mesiacom zvaným "Lovec" a 8. novembra nás čaká ďalší krvavý mesiac, ktorému musíme venovať veľkú pozornosť.

Uschovajme si tlačené kópie modlitieb a iných posolstiev, ktoré chceme mať.
Všímajme si a ďakujme Bohu.

"KRVAVÉ MESIACE (1) BOLI ZOBRAZENÉ AKO POHĽAD, PRETO VÁM MUSÍM POVEDAŤ, ŽE MINULÉ KRVAVÉ MESIACE A TEN, KTORÝ ZNOVU UVIDÍTE, PREDSTAVUJÚ STRAŠNÉ UTRPENIE, ktorému bude ľudstvo čeliť v tomto vrcholnom období.

Červený mesiac prišiel oblečený ako lovec, a tak sa týkal veľmi bolestivej udalosti využitia jadrovej energie. Lovec bude konať bez váhania v okamihu, keď to najmenej čakáte.

Moji milovaní ľudia, počnúc krvavým mesiacom nazývaným "lovec", vojna naberie iný smer."

Celé posolstvo Ježiša Krista:

10.10.2022 Posolstvo Ježiša Krista :: kralovna-matka-poslednych-cias
dyk
dyk
Hneď prvé minúty pán Mečiar hovorí, že telefón sa dá odpočúvať vždy keď máš v ňom baterku. To znamená, že pri spovedi človek, ale i kňaz, ( a to som osobne zažil, keď kňaz pri mojej spovedi prebral telefón a normálne telefonoval s niekým a preberal svoje záležitosti) !!!, by nemali mať pri sebe mobil. Ani vypnutý. To isté aj v rodine a pri rozhovoroch. Ak, tak mobil by mal byť tak zabalený …More
Hneď prvé minúty pán Mečiar hovorí, že telefón sa dá odpočúvať vždy keď máš v ňom baterku. To znamená, že pri spovedi človek, ale i kňaz, ( a to som osobne zažil, keď kňaz pri mojej spovedi prebral telefón a normálne telefonoval s niekým a preberal svoje záležitosti) !!!, by nemali mať pri sebe mobil. Ani vypnutý. To isté aj v rodine a pri rozhovoroch. Ak, tak mobil by mal byť tak zabalený, aby mikrofón nemohol nič snímať. Myslíte na to, že mobilný mikrofón je strašne citlivý a zachytí veľa zvukov aj keď je v kabelke, taške, vo vetrovke, kabáte.
Vždy vyžadujte od kňaza, aby keď spovedá, nemal pri sebe mobil.
Zákony, ktoré chcú zaviesť budú také, že môžu hocikoho odpočúvať. Myslíte na to vždy.

Pošlite to hlavne kňazom.

hovory M71 - Slobodný Vysielač
Peter(skala)
suhlasim, už len aby knazi mali pochopenie :)
dyk
Tak toto musíš ty vyžadovať od kňaza.
johanika
Tak to je asi už priveľa, aby kňaz pri spovedi telefonoval. V posledných dňoch som však čítala, že v nejakej krajine chcú zrušiť spovedné tajomstvo... tak to je už naozaj koniec spovedí.
Coburg
Ak kňaz pri spovedi penitenta telefonuje, je podľa môjho názoru už ateistom.