grafix
15
Holocaust Polaków jest już zaplanowany! Obudźcie się! To jest III Wojna Światowa.

Będzie obowiązek szczepień na COVID-19? Jednoznaczne stanowisko prof. Horbana

– Należy wprowadzić mechanizmy prawne, które przymuszają do szczepienia ludzi, którzy nie chcą się szczepić – stwierdził główny doradca premiera ds. …
MementoMori+++
Mogą sobie mówić ci politycy co chcą i ustanawiać swoje brednie. Oni dla mnie Bogiem nie są i nie mam w planach zdrady Boga na rzecz szaleńców którym się coś poprzestawiało i pomyliło że są od rządzenia ludźmi jakby mieli być ich własnością. Komedia
Bos016
Nawet jak im się uda przepchnąć tę ustawę, to i tak nie przejdzie. Zaraz zostanie zaskarżona do Trybunału Konstytucyjnego, bo będzie niezgodna z Konstytucją RP.
V.R.S.
A trybunał to nie ci od Bezkarności+ obsadzali?
Stina Kri
Jeśli ta "szczepionka " jest taka dobra to dlaczego przymuszać, sami nie chcą brać bo wiedzą że długo po tej szprycy żyć nie będą ale gojów to przymusem doprowadzić do igły.
grafix
Na tym polega HOLOCAUST POLAKÓW
Sławomir Sokołowski
Horban, to nie żaden doradca premiera, tylko sierota - kozioł ofiarny, łajza z tytułem profesora, która ma swoją rolę odegrać. Spróbowałby odmówić...
Rafał_Ovile
Nigdy nie będzie obowiązku i przymusu tzw. "szczepień", czyli eksperymentalnej terapii genowej, ponieważ nie ma podstawy faktycznej (naukowej) i prawnej. Nawet jeśli byłby ogłoszony stan wojenny w Polsce i na świecie nie wolno zawiesić praw człowieka zgodnie z prawem naturalnym i konstytucjami! Więc wobec bezprawia jakie potencjalnie może być rozporządzone , jak n.p. było w III Rzeszy i innych …More
Nigdy nie będzie obowiązku i przymusu tzw. "szczepień", czyli eksperymentalnej terapii genowej, ponieważ nie ma podstawy faktycznej (naukowej) i prawnej. Nawet jeśli byłby ogłoszony stan wojenny w Polsce i na świecie nie wolno zawiesić praw człowieka zgodnie z prawem naturalnym i konstytucjami! Więc wobec bezprawia jakie potencjalnie może być rozporządzone , jak n.p. było w III Rzeszy i innych dyktaturach nierządów, należy każdemu człowiekowi podjąć się obowiązku stawienia oporu w prawdzie i sprawiedliwości wobec kłamstwa i niesprawiedliwości. Według formuły Lex iniustissima non est lex dla ochrony podstawowych praw człowieka.
fartuszniak leszek
Co powiedział prezydent Duda ?
=> DUDA O PRZYMUSIE IGŁOWANIA POLAKÓW NA SZCZYCIE V4 W BUDAPESZCIE!
"Znając podejście moich rodaków i takie poczucie wolności, nie wyobrażam sobie by w Polsce wprowadzić przymusowe szczepienie... apeluje oto by się szczepić"
---
Czyli Duda jasno przyznał że na razie nie wprowadzą przymusowych szczepień, bo spodziewają się większego oporu społecznego. W …More
Co powiedział prezydent Duda ?
=> DUDA O PRZYMUSIE IGŁOWANIA POLAKÓW NA SZCZYCIE V4 W BUDAPESZCIE!
"Znając podejście moich rodaków i takie poczucie wolności, nie wyobrażam sobie by w Polsce wprowadzić przymusowe szczepienie... apeluje oto by się szczepić"
---
Czyli Duda jasno przyznał że na razie nie wprowadzą przymusowych szczepień, bo spodziewają się większego oporu społecznego. W tej wypowiedzi nie ma nic o podstawie naukowej, prawnej szczepień i o skutkach poszczepiennych.
Nie można oczekiwać przestrzegania jakiegoś świeckiego prawa od tych ludzi władzy, bo sami łamią to prawo i mogą sobie to zmienić. Czego można się spodziewać od ludzi, którzy odrzucili Prawo Boże ? Mają odgórnie narzucony plan wszystkich zaszprycować i konsekwentnie będą do tego dążyć. Dają na krótko odetchnąć ludziom, by nie doprowadzić do całkowitej ruiny społeczeństwa, ale wlec szprycowy idzie konsekwentnie.
Stosują metodę "powolnego gotowania żaby" by rozmiękczyć tych pozostałych opornych przed szprycami.
Dlatego te osoby co nie poddały się tym szprycom muszą otwarcie mówić o tym, pomimo nacisków, ze strony otoczenia, sąsiadów i nawet najbliższych, by się do tego nie przyznawać.
Ta szpryca ma już prawie apokaliptyczny zasięg,
więc niezaszczepieni odwagi.
Ja deklaruję publicznie, że dobrowolnie nie poddam się żadnej chorobotwórczej szprycy, będą mnie musieli siłą przywiązać do krzesła, jak będą chcieli mi przymusowo wbić szprycę.
grafix
Należy się modlić żeby Pan Prezydent nie zmienił zdania i zawetował zbrodniczą ustawę
Szukający PRAWDY
Panie prof. Horban, Ty i tobie podobnie terroryści covidowi będący na sznurku globalistów, jak również p. Morawiecki, p. Niedzielski, p. Szumowski itd. będziecie w niedalekiej przyszłości sądzeni jak współzbrodniarze - nowi hitlerowcy!!! To macie zagwarantowane!!! Domyślam się, że na obecnym etapie Wasz wybór to: albo 1) pracuję dla globalistów i tym samym mam godne życie, albo 2) pracuję dla …More
Panie prof. Horban, Ty i tobie podobnie terroryści covidowi będący na sznurku globalistów, jak również p. Morawiecki, p. Niedzielski, p. Szumowski itd. będziecie w niedalekiej przyszłości sądzeni jak współzbrodniarze - nowi hitlerowcy!!! To macie zagwarantowane!!! Domyślam się, że na obecnym etapie Wasz wybór to: albo 1) pracuję dla globalistów i tym samym mam godne życie, albo 2) pracuję dla Polaków i staczam się ekonomicznie. Dzisiaj mamy rozporządzenie co do 3 zawodów, które niby mają obowiązek "szczepień" od 1 marca... Tak więc informuję Was terroryści covidowi - ok. 50% osób z tych zawodów (tych co jeszcze nie przyjęli "szczepienia) nie będzie się "szczepić" A BĘDZIE Z WAMI WALCZYĆ!!! Pozostała część Polaków również przystąpi do walki, i zapamiętajcie - sami rozpoczęliście wojnę z Polakami, historia Was oceni, jako współzbrodniarzy - nowych hitlerowców!!!
nihil quicquam
Ciekawe czy ten pan ma paszport innego zamorskiego kraju?
starski
nos, nazwisko, niechęć do Polaków sugerują obcą grupę etniczna
Dziecko
Spadaj Horban
Bos016