Edward7
154.1K

Rosyjski "system martwej ręki" jest gotowy do automatycznego zniszczenia Ameryki, NATO, nawet jeśli cały rosyjski łańcuch dowodzenia zostanie zniszczony

Stefan Stanford
Ponieważ o wojnie nuklearnej mówi się na najwyższych szczeblach rządu USA, a wojna nuklearna, która wybuchnie, najprawdopodobniej uderzy najpierw w psychopatów z Waszyngtonu i dosłownie spali miliony Amerykanów, pomyśleliśmy, że w tej historii przypomnimy tym psychopatom z Waszyngtonu o rosyjskim "Systemie Martwej Ręki" Dead Hand System,' , znanym również jako "Perimeter".

Jak donosi wikipedia, trn system działa do dziś i choć mówi się, że jest aktywowany tylko w czasach kryzysu, kto by nie twierdził, że właśnie teraz jesteśmy w takim czasie? I jak donosi ten wpis w wikipedii, "'Dead Hand" jest bezpiecznym w razie awarii rosyjskim systemem, który automatycznie wystrzeli broń jądrową na wrogów Rosji, nawet jeśli cały rosyjski łańcuch dowodzenia został obezwładniony. Z tego wpisu..:

'Dead Hand' to pochodzący z czasów zimnej wojny automatyczny system kontroli broni jądrowej (podobny w koncepcji do amerykańskiego AN/DRC-8 Emergency Rocket Communications System), który został skonstruowany przez Związek Radziecki. System ten pozostaje w użyciu w postsowieckiej Federacji Rosyjskiej.


Jako przykład odstraszania na wypadek śmierci i wzajemnego gwarantowanego zniszczenia, może on automatycznie zainicjować wystrzelenie rosyjskich międzykontynentalnych pocisków balistycznych (ICBM) poprzez wysłanie wprowadzonego wcześniej rozkazu najwyższej władzy ze Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych, Kierownictwa Strategicznych Sił Rakietowych do stanowisk dowodzenia i poszczególnych silosów, jeśli uderzenie jądrowe zostanie wykryte przez czujniki sejsmiczne, świetlne, radioaktywne i ciśnieniowe, nawet przy całkowicie zniszczonych elementach dowodzenia.

Według większości relacji, jest on normalnie wyłączony i ma być aktywowany w czasach kryzysu; jednak według stanu na 2009 rok, mówiono, że pozostaje w pełni funkcjonalny i jest w stanie służyć swojemu celowi w razie potrzeby.

Z tą historią z września 2014 roku nad Business Insiderem zatytułowaną "Russia May Still Have An Automated Nuclear Launch System Aimed Across The Northern Hemisphere" informującą tylko o tym, jak niesamowicie niszczący byłby atak "martwej ręki" na Amerykę i Zachód, Biden i jego psychopaci lepiej to przeczytają, zanim popchną nas do wojny, którą bardzo niewielu przetrwa, jeśli ta historia jest poprawna.

"Obie strony umieszczają teraz broń, która może dotrzeć do siebie w siedem, osiem minut", Tom Nichols, profesor w Naval War College, powiedział National Geographic. To zredukowało "ilość czasu na podjęcie decyzji o tym, czy rozpocząć wojnę nuklearną, o tym, czy spopielić całą północną półkulę z minut do sekund."

Aby odstraszyć możliwość amerykańskiego nuklearnego pierwszego uderzenia, Sowieci stworzyli system o nazwie Perimeter, znany również jako "Dead Hand".

Martwa Ręka była systemem komputerowym, który po aktywacji mógł autonomicznie wystrzelić całą broń jądrową ZSRR na terenie całego Związku Radzieckiego.

Dead Hand był bronią ostatniej szansy. Stworzono ją, aby zapewnić, że nawet jeśli sowieckie przywództwo zostanie zniszczone, to w odwecie będzie można uruchomić odpowiedź nuklearną przeciwko Zachodowi i NATO.

Po aktywacji Dead Hand przez sowieckich urzędników wojskowych, "pierwszą rzeczą, którą robi, jest sprawdzenie linii komunikacyjnych, aby dowiedzieć się, czy ktoś żyje i dowodzi sowieckim wojskiem", Alok Jha, autor "The Doomsday Handbook", powiedział National Geographic. "Jeśli nie żyją, to przejmuje kontrolę".

Gdyby Dead Hand nie wykrył oznak zachowanej hierarchii wojskowej, system przeprowadziłby kontrolę pod kątem sygnałów ataku nuklearnego, takich jak zmiana ciśnienia powietrza, ekstremalne światło i radioaktywność.

Jeśli system uznałby, że doszło do ataku jądrowego, Dead Hand przystąpiłby do wystrzelenia wszystkich pozostałych broni jądrowych ze wszystkich silosów w całym Związku Radzieckim na cele na całej półkuli północnej.


Według Joe Rogana i Dave'a Smitha, jak donosi nowa historia na Zero Hedge, "najważniejszym priorytetem w historii ludzkości jest to, że Ameryka i Rosja nie idą na wojnę. Nie ma nic ważniejszego niż to. To jest to. Zniszczymy gatunek ludzki, jeśli to zrobimy. A jednak mamy tę wojnę tuż przy granicy z Rosją. I nie ma żadnego wysiłku, by negocjować. Nie ma żadnego wysiłku."

Smith opisuje, że scenariusz, którego jesteśmy obecnie świadkami, jest dokładnie odwrotny, a zachodnie mocarstwa pod przewodnictwem USA i Wielkiej Brytanii w rzeczywistości udaremniają wszelkie szanse na pokój. Dlaczego Joe Biden i globaliści wydają się być tak chętni do spopielenia Ameryki, co potencjalnie może doprowadzić do śmierci 90% lub więcej populacji USA, jeśli EMP zniszczy sieć elektryczną, wysyłając ten naród liczący prawie 330 milionów ludzi z powrotem do XVIII wieku i infrastruktury, którą wtedy mieliśmy?

Jak ostrzegł ostatnio weteran wojenny Elijah J. Magnier w tweecie, o którym również informuje ta historia Zero Hedge, "The #US is desperately provoking #Russia to use tactical nuclear weapons". Nie sądzę, że stanie się to w sposób, jakiego spodziewa się Ameryka, a nawet #Kijów. Jednak administracja USA zmusza prezydenta Putina do ostrzejszej niż kiedykolwiek reakcji. Ten cel zostanie osiągnięty, jak sądzę".

I z jednym ze sposobów, że Biden i jego psychopaci z pewnością nie będą oczekiwać, że Rosja zareaguje jest system "Dead Hand" rozpętany na 100's milionów Amerykanów, my również donosiliśmy na ANP wiele razy o tym, jak daleko zaawansowana jest broń jądrowa Rosji nad amerykańską. Z tej historii Atlantic Council z marca 2020 roku zatytułowanej "Russia's exotic nuclear weapons and implications for the United States and NATO".

W 2018 roku rosyjski prezydent Władimir Putin ogłosił pięć nowych, zdolnych do broni jądrowej, systemów broni strategicznej. Systemy te obejmują rakietę cruise z napędem jądrowym i drona podwodnego z napędem jądrowym. Co Rosja ma do zyskania dzięki rozwijaniu tych nowatorskich i egzotycznych broni jądrowych? I co powinny zrobić z tym Stany Zjednoczone i NATO?

Na te pytania odpowiada nowy raport Atlantic Council - "Russia's Exotic Nuclear Weapons and Implications for the United States and NATO". Na podstawie warsztatów zwołanych przez "Scowcroft Center for Strategy and Security i Los Alamos National Laboratory", autorzy Matthew Kroenig, Mark Massa i Christian Trotti oceniają potencjalną użyteczność, motywacje i konsekwencje tych nowych systemów. Wśród innych wniosków najistotniejszy może być ten, że powróciła rywalizacja wielkich mocarstw, a wraz z nią znaczenie broni jądrowej w polityce międzynarodowej.

1 marca 2018 roku prezydent Rosji Władimir Putin wygłosił orędzie o stanie państwa, w którym zapowiedział pięć nowych, zdolnych do przenoszenia broni jądrowej, systemów broni strategicznej. Systemy te obejmują: nowy ciężki międzykontynentalny pocisk balistyczny (ICBM); uzbrojony w broń jądrową hipersoniczny pojazd szybujący (HGV); uzbrojony w broń jądrową, wystrzeliwany z powietrza pocisk hipersoniczny; uzbrojony w broń jądrową pocisk hipersoniczny; oraz uzbrojony w broń jądrową dron podwodny.1 Wielu zachodnich ekspertów było zakłopotanych rosyjskim ogłoszeniem i odrzuciło pomysł, że broń ta będzie miała duży wpływ na bezpieczeństwo narodowe USA i sojuszników. Argumentowali oni, że Stany Zjednoczone i ich sojusznicy już teraz są bezbronni wobec rosyjskich sił jądrowych, więc nowe systemy nie zmienią znacząco strategicznego równania.

Tak więc z arsenałem broni jądrowej Rosji znacznie potężniejszym niż arsenał USA, a także z ich "systemem martwej ręki" zapewniającym masowy odwet jądrowy na Ameryce i krajach NATO, nawet jeśli Władimir Putin i cały rosyjski łańcuch dowodzenia zostanie zabity, co dobrego przynosi wojna jądrowa Bidenowi i globalistom, jeśli ich intencją nie jest masowa śmierć i wyludnienie Ameryki i narodów zachodnich?

Z globalistami, którzy wciąż mają bardzo długą drogę do tego, aby populacja Ameryki spadła do mniej niż 100 milionów do roku 2025, jak od dawna przewiduje raport Deagela, a kabała Bidena z pewnością ucieknie jak małe tchórzliwe szczury, z ogonami między nogami do swoich podziemnych bunkrów, gdy pomagają Ukrainie, co doprowadzi do tego, że Ameryka zostanie zneutralizowana, a Amerykanie całkowicie wymazani, powtórzymy słowa Joe Rogana i Dave'a Smitha, że wojny należy unikać za wszelką cenę dla dobra ludzkości. Ta była demokratką Tulsi Gabbard, która ogłosiła, że opuszcza "elitarną partię demokratów", która jej zdaniem zwróciła się przeciwko wolności i Amerykanom, w czasie, gdy demokraci absolutnie zmienili się w "partię śmierci i wojny", pierwszy film poniżej przygląda się rosyjskiemu systemowi "martwej ręki", podczas gdy w drugim filmie poniżej jesteśmy ostrzegani, aby przygotować się na Armagedon.

Tak więc nie ma teraz żadnych wątpliwości, że Biden i przestępczy, terrorystyczni globaliści przygotowują się do wojny nuklearnej, jak wskazała Susan Duclos w tej historii ANP z 7 października zatytułowanej "We Are Preparing For Nuclear War - Biden Warns Of Nuclear 'Armageddon' After Buying $290 Million In Anti-Radiation Drugs While Reports Claim Russian President Already Protected In Bunker, " i wszystkie znaki wskazujące, że wojna nuklearna przyniesie masową śmierć Ameryce i światu, a to z 28 kwietnia - ANP historia zatytułowana "As Signs Of A Nuclear War Ahead Explode, Former POTUS Warns 'America Is Being Run By Stupid People' And Because Of That, 'The World Is Going To Be Blown To Pieces'" ma mnóstwo sugestii i linków wojny nuklearnej w przypadku, gdyby ten najgorszy scenariusz się spełnił.

The Globalists Death Wish And The Russian Dead Hand System
piotr2019
Chodzi o jak najwieksze wyniszczenie swiata, zwlaszcza istot obdarzonych przez Boga zyciem ludzkim, a odkupionymi bezcenna Krwia Pana naszego Jezusa Chrystusa. Odchodzacy z tego swiata bez rozgrzeszenia, w stanie grzechu ciezkiego ida do PIEKLA. I o to szatanowi chodzi.
piotr2019
dopowiem, ze gdyby administratorowi tego portalu chodzilo o czystosc przekazu wiary, to juz bardzo dawno temu WYKOPAL by tego cwaniaczka o ksywie :"wacula25wp.pl"... To kreatura, ktora smrodzi tutaj powodujac powody do mdlosci...
wacula25wp.pl
TAK najlepiej według degeneratów portalowych zabrać czerwoną i białą flagę i szybko jechać do Putina na pola i klękać WRÓĆ putinie WRÓĆ do POLSKI chcemy kołchozu i raju w komunie
modernistae prohibere
Trzeba podesłać ten artykuł tchórzom maliniakowi i pinokio, bo już wypadło im z glacy w co wciągają Naród Polski
Bos016
"Obie strony umieszczają teraz broń, która może dotrzeć do siebie w siedem, osiem minut", Tom Nichols, profesor w Naval War College, powiedział National Geographic. To zredukowało "ilość czasu na podjęcie decyzji o tym, czy rozpocząć wojnę nuklearną, o tym, czy spopielić całą północną półkulę z minut do sekund."
jacenty_11 shares this
11.4K
V.R.S.
The Doomsday Machine. Mr. President, we must not allow the Mineshaft Gap!