Clicks1.1K
Edward7
13

Paszporty w nazistowskich Niemczech, są jak paszporty szczepionkowe wprowadzane przez agendę wielkiego resetu

Królewska Akademia Hiszpańska definiuje biometrię jako "pomiarowe lub statystyczne badanie zjawisk lub procesów biologicznych". W niniejszym artykule omówiono związek oraz strategiczne i funkcjonalne podobieństwa między dwoma modelami biometrycznymi promowanymi przez powiązane struktury władzy w dwóch różnych momentach historycznych: w III Rzeszy oraz w okresie Wielkiego Resetu

Plan dotyczący karty zdrowia "Gesundheitspass"
Badania historyka dr Béli Bodó (1) donoszą, że choć nigdy nie został on zrealizowany, po 1938 roku w Niemczech promowano plan stworzenia paszportu zdrowotnego (Gesundheitspass), "który zawierałby odciski palców posiadacza, grupę krwi i wszystkie cechy dziedziczne".

Historyk dr Carsten Timmermann wyjaśnia (2) funkcję Gesundheitspass jako części projektu przymusu dla "systemu nadzoru opartego na ideologii higieny społecznej, biologii społecznej i eugeniki".

"Plany reform zarządzających ubezpieczeniami i administratorów opieki społecznej również niekoniecznie miały na celu wzbudzenie zaufania". Paul Weindling zakwestionował, jak sądzę z powodzeniem, "pogląd, że weimarskie państwo opiekuńcze było modelowym produktem demokracji i altruistycznej troski społecznej". Zastępuje ten pogląd "interpretacją weimarskiego dobrobytu jako przymusu", systemu nadzoru opartego na ideologii higieny społecznej, biologii społecznej i eugeniki.

Paszport zdrowotny NSDAP (1937) należący do kobiety o nazwisku Elise Dietz. Źródło: EA Militaria.

Aspekty kontroli i nadzoru były w istocie centralnym elementem wielu planów racjonalizacji, proponowanych lub wdrażanych przez pracowników służby zdrowia. Gesundheitspass, na przykład karta zdrowia każdego pacjenta, której zwolennikiem był Richard Roeder, miała nie tylko umożliwić płynne przechodzenie od lekarza do lekarza w obrębie ambulatorium. Chociaż pozwoliłoby to pracownikom służby zdrowia na stworzenie dużej puli danych do badań genetycznych, nie byłoby to dostępne dla samych pacjentów. Nigdy nie dowiedzieliby się, co wiedziała o nich biurokracja służby zdrowia. Gesundheitspass nigdy nie stała się rzeczywistością, ale inne instytucje opieki społecznej chętnie gromadziły dane o swoich klientach w dużych eugenicznych bazach danych lub współpracowały z naukowcami takimi jak Jaensch. Weindling opisuje, jak "[s]kładowcy byli kanałem wprowadzania nadzoru medycznego do życia codziennego".

Gesundheitspass.

Krytycy zawodu lekarza mieli rację, gdy zastanawiali się, czy lekarz nie powinien "czasami być 'obrońcą jednostki' przed interesem publicznym". Wątpliwe jest jednak, czy "obrońca jednostki" był tą rolą, z której lekarze byli wówczas najlepiej zapamiętani. Wielu z nich było zagorzałymi zwolennikami działań eugenicznych. Lekarze kontrolowali i kierowali instytucjami opieki społecznej, a zawód ten korzystał ze statusu eksperta, który zyskał dzięki powszechnej akceptacji ideologii eugenicznej."

Paszport rasowy "Ahnenpass".
W 1935 roku Związek Niemieckich Urzędników Stanu Cywilnego wyprodukował paszport rasowy Ahnenpass do masowej sprzedaży. W swojej pracy doktorskiej dr William L Baruah-Young dokumentuje, jak praktyka genealogiczna w Trzeciej Rzeszy wyszła poza ramy hobby i stała się koniecznością.Według Baruah-Young, pełny Ahnenpass nie tylko napełniał jego posiadacza dumą rodzinną i statusem społecznym, ukazując go jako kogoś "społecznie wyróżniającego się i prawdopodobnie wyższego", ale ten paszport był również dochodowym biznesem:

"Na przykład w 1937 roku jeden z wydawców odnotował, że jego własna wersja książeczki doczekała się 136. wydania. W kwietniu 1941 r. państwowe wydawnictwo Westfalia rozprowadzało egzemplarze do ok. 20 tys. sklepów w całym kraju. Zapasy były teraz zbyt niskie, skarżyła się firma."

"W 1935 r. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oficjalnie zatwierdziło Ahnenpass. Następnie nabywcy zostali poinstruowani, jak prawidłowo wypełnić paszport, a urzędnicy stanu cywilnego, archiwiści i urzędnicy kościelni zostali poinstruowani, jak uwierzytelnić informacje zawarte w książeczce."

Źródło: "Ahnenpass (Dowód tożsamości aryjskiej)" (2016). Bulmash Family Holocaust Collection. 2012.1.81. kenyon.edu/bulmash/755/

"Oficjalne zatwierdzenie Ahnenpass było niczym więcej jak strategią. W rzeczywistości rząd wykorzystał wszystkie dostępne środki, aby pomóc Niemcom w ich poszukiwaniach przodków, niezależnie od tego, czy celem danej osoby było wypełnienie standardowego testu czy paszportu rasowego."

Źródło: "Ahnenpass (Dowód tożsamości aryjskiej)" (2016). Bulmash Family Holocaust Collection. 2012.1.81. kenyon.edu/bulmash/755/

Minimalnym warunkiem wstąpienia do SS lub Waffen-SS było posiadanie dokumentu rodowego Ahnenpaß w czterech pokoleniach. Ludzie nosili ją zawsze przy sobie na wypadek, gdyby musieli udowodnić aryjskie pochodzenie. Mówi się, że niektórzy ludzie stracili pracę i nie mogli żyć w całkowitej wolności bez paszportu.

Od nazistowskich Niemiec do "wielkiego resetu".
Idea Gesundheitspass w nazistowskich Niemczech jako części planu wdrożenia "systemu nadzoru opartego na ideologii higieny społecznej, biologii społecznej i eugeniki" oraz Ahnenpass jako narzędzia marginalizacji nie-Aryjczyków, są bardzo podobne do koncepcji paszportu szczepień, do projektu WHO dotyczącego cyfrowego certyfikatu szczepionki z technologią Blockchain oraz do idei promowanej przez ultraglobalistę i lidera Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba, który ostrzega, że czwarta rewolucja przemysłowa poprzez Wielki Reset "doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości" poprzez wszczepialne mikrochipy, które będą w stanie czytać nasze myśli.

Wreszcie, warto zauważyć, że niejasny przyjaciel księcia Karola Walii i lider Światowego Forum Ekonomicznego, Klaus Schwab, należy do szwajcarskiej rodziny nazistowskich kolaborantów, jak wskazuje raport Johnny'ego Vedmore'a opublikowany w Unlimited Hangout:

"Szczególnie odkrywcza jest historia ojca Klausa, Eugena Schwaba, który prowadził niemiecką filię wspieranej przez nazistów szwajcarskiej firmy inżynieryjnej, działającej w czasie wojny jako czołowy kontrahent wojskowy. Firma ta, Escher-Wyss, wykorzystywała pracę niewolników do produkcji maszyn o kluczowym znaczeniu dla nazistowskich działań wojennych, jak również dla nazistowskich wysiłków zmierzających do wytworzenia ciężkiej wody na potrzeby programu jądrowego. Wiele lat później, w tej samej firmie, młody Klaus Schwab był w zarządzie, gdy podjęto decyzję o dostarczeniu rasistowskiemu reżimowi apartheidu w RPA sprzętu niezbędnego do realizacji jego starań o status mocarstwa jądrowego.
mentealternativa.com/…foro-economico-mundial-klaus-schwab-un-rothschild/

Celem jest wszczepienie kodu QR w twoje ciało

W większości krajów europejskich nie możesz chodzić do restauracji ani na żadne publiczne wydarzenia, chyba że możesz pokazać "certyfikatu vaxx", niesławny kod QR na swoim telefonie komórkowym, który zostałby odczytany przez inny telefon komórkowy zaprogramowany do odczytywania twojego kodu QR. Nie masz pojęcia, czym jest ten kod QR ani co ostatecznie zostanie w nim umieszczone . Celem są wszystkie Twoje dane osobowe, od pełnej historii medycznej po rejestr karny, konta bankowe, po prostu wszystko. Nie możesz odczytać tego, co jest w kodzie QR. „Oni” mogą, ponieważ jest to zaprogramowane w ten sposób.

Zasadniczo celem jest wszczepienie tego kodu QR w twoje ciało. To właśnie z dumą powiedział Klaus Schwab w swoim krótkim wywiadzie dla szwajcarsko-francuskiej telewizji w 2016 roku. Ujmuje to w ten sposób: ludzie staną się „transludźmi”. Wideo: Kliknij tutaj, aby uzyskać link do wersji bitchute. Bill Gates, mówił o systemie operacyjnym wszczepionym w ludzkie ciało. Więc musimy mieć ciało, które może reagować na fale elektromagnetyczne, innymi słowy, nasze ciała chcą przekształcić , aby reagowało na pola elektromagnetyczne (EMF). Odbywa się to za pomocą mRNA – „vaxx” (szczepionki), które jest wstrzykiwane do ludzkich tkanek.

Czy zauważyłeś, że Pfizer i Moderna, pionierzy mRNA - wcale nie są szczepionkami, lepiej w to uwierz, są jedynymi dozwolonymi na Zachodzie? Teraz dodali AstraZeneca i Johnson and Johnson; Różnią się tylko o tyle, o ile ich mechanizm „śmierci” jest inny. Wytwarzają również skrzepy krwi i kolczaste białka. Te pierwsze mogą prowadzić do zablokowania układu oddechowego, aż do zatorów płuc lub mózgu, a nawet serca. Białko kolca rozprzestrzenia się na wszystkie komórki. W końcu atakują twój układ odpornościowy, czyniąc cię znacznie bardziej podatnym na wszelkiego rodzaju choroby, zwłaszcza nowotwory.

Czy wiesz, że preparaty do wstrzykiwania mRNA wstrzykują grafen , wysoce trujący płyn, który wytwarza pole elektromagnetyczne (EMF) w całym ciele, podatne na ultrakrótkie fale 5G, a wkrótce 6G, które w końcu będą w stanie manipulować Twoim mózgiem i wszystkimi informacjami? teraz stopniowo zapisywany w Twoim spersonalizowanym kodzie QR, przekształcając Ciebie, człowieka, w – słowami Klausa Schwaba, „transczłowieka” – nie będącego już w posiadaniu własnej woli lub konta bankowego.

Pieniądze nie będą już fizycznymi pieniędzmi
, które możesz dotknąć i przekazać bankomatowi lub sprzedawcy, ale będą w całości elektronicznymi, cyfrowymi pieniędzmi, nad którymi nadal będziesz mieć kontrolę, ponieważ „oni” na to pozwalają. Czy zauważyłeś, jak szybko znikają bankomaty? Jak znikają bankomaty w bankach? Wkrótce nie będą już potrzebne, ponieważ nie masz już kontroli nad gotówką. W Europie Północnej są prawie całe kraje: Całkowita cyfryzacja. W Szwecji niektórzy już dobrowolnie zezwolili na wszczepienie nanoczipa pod skórę nadgarstka. Chip działa jak zintegrowane konto bankowe. Młodzi ludzie to uwielbiają.

Oczywiście dotyczy to tylko osób, które przeżyły fałszywe szczepienie, a raczej kampanię szczepień. Ponieważ, czy wiesz, że o wiele więcej osób zmarło i umiera z powodu nakłucia trującego mRNA niż od samego covid (rzekomego dopow.)? Płatne media rządowe i głównego nurtu nie powiedzą ci o tym. MSM dostaje miliardy od rządów za to, że cię okłamuje. Tak więc wszystko powyższe dotyczy tylko tych osób, które przetrwają szczepienia przez długi czas. Ponieważ prawdopodobnie nie przetrwają. Od fałszywej szczepionki, a nie od covid.

Noszenie maski było pierwszym krokiem – w fazie Lockstep – pamiętajmy raport Rockefellera z 2010 roku – gdzie autorzy opisują „Fazę Lockstep”, w tym sensie, że 193 kraje członkowskie ONZ robią to samo w tym samym czasie. zsynchronizowany"? - No cóż, jesteśmy już poza tą fazą. W tej fazie Lockstep wszystkie rządy świata nakazują swoim ludziom noszenie masek wszędzie. Nieoczekiwane badania naukowe od dawna pokazują, że noszenie masek nie zapobiega chorobom wirusowym ani wirusowym, ale powoduje ogromne szkody, zmniejszając spożycie tlenu o 20 do 50 procent, w zależności od rodzaju maski. Zamiast tego oddychasz własnym CO2.

Ale to nie wszystko, szkody psychiczne spowodowane przymusowym użyciem maski są ogromne.
Jego czyste upokorzenie; jest depresyjny. Rozmawiasz z ludźmi, ale w wielu przypadkach nie możesz ich rozpoznać, głosy są przytłumione, często trudne do zrozumienia, a wyraz twarzy, który tak wiele mówi w rozmowie, zniknął. Depresja gwałtownie wzrosła, podobnie jak samobójstwa. Ale rządy i dobrze opłacane media, a także kupiona nauka, nie informują o tych katastrofalnych skutkach. O „kupionej nauce”: Wiele osób po prostu nie wyobraża sobie skorumpowanego świata, jakim staliśmy się na przestrzeni, powiedzmy, dwóch dekad.

Zacznijmy odliczanie od 11 września. To właśnie wtedy zaczęły się wielkie oficjalne kłamstwa
i zapanował przymus , i uciszanie tych którzy mówili prawdę. Większość naukowców, policjantów lub innych świadków z pierwszej ręki ma rodziny, robi karierę, ma stały dochód. Nie chcą „kłopotów”. A problemy mogą obejmować zastraszanie, utratę pracy i śmierć. To nie jest żart. Tak dzisiaj działa „system”. Ostatnio poszli o krok dalej: Internet, „kopalnia złota” - wszelkie informacje, są surowo cenzurowane, wszystkie niewygodne informacje są całkowicie usuwane lub „weryfikowane”. Jeśli sprawdzisz, kto stoi za weryfikatorami faktów, czego większość ludzi nie robi, zobaczysz, że są to duże grupy interesu, w przypadku covid, głównie farmaceutów,sponsorowanych przez Billa Gatesa i itd . YouTube właśnie ogłosił, że wszelkie informacje, bez względu na to, jak udowodniono naukowo, które są sprzeczne z klasyczną „narracją o zmianie klimatu”, zostaną usunięte...

Jest jednak kilka doskonałych wyjątków. W Stanach Zjednoczonych przynajmniej Teksas i Floryda oraz inne, głównie stany republikańskie, nie przestrzegają nakazu noszenia masek ani wszystkich towarzyszących im narracji. Ludzie mogą używać lub nie używać. Większość nie używa. A częstość występowaniacovid jest w rzeczywistości niższa niż w innych stanach, na przykład w Kalifornii, gdzie ta absurdalna zasada jest również ściśle przestrzegana. Być może ta „mniejsza częstość występowania covid”, jak w Teksasie, idzie w parze z liczbą osób, które nie zdecydują się na zastrzyk, a ponadto raporty rządu stanowego są bardziej uczciwe niż w stanach, które nakładają maski...

Kolejnym krokiem jest pełna digitalizacja. Wyimaginowane szczepionki, które są w jakikolwiek sposób wymuszone przez administrację Bidena, co jest doskonałym przykładem dla wielu krajów europejskich, a kod QR postępuje szybko, nawet nie zauważając tego. Nie zapominaj, że Agenda ID2020, również wynalazek Billa Gatesa, jest w pełnym rozkwicie. Zobacz to i to . Teraz jest testowany w Afryce Zachodniej, gdzie ludzie „zgłosili się na ochotnika” do udziału w ćwiczeniu, w którym mają dostęp do swoich pieniędzy tylko poprzez „konto bankowe” wszczepione w ciało. To konto może i jest monitorowane z zewnątrz. To część tego, co czeka nas na Zachodzie, gdy nadejdzie wielki restart. Zobacz także to (ostatnia trzecia część tego samego wideo co powyżej) Dr Carrie Madej: Pierwsze laboratorium w Ameryce bada fiolki „szczepionek” i ujawniają ohydne znaleziska .

Do pewnego stopnia jest on również testowany przez niektóre osoby w Szwecji, które dobrowolnie wszczepiły sobie pod skórę chip, który "uratował" ich dane konta bankowego. Może więcej, a oni nie wiedzą? To jest przyszłość narzucenie QR na całym świecie. Pamiętaj więc, do czego tak naprawdę są przeznaczone kody QR, co mogą i będą robić w przyszłości, jeśli ich nie powstrzymamy. Musimy być świadomi, uwolnić się od strachu, a zamiast tego wrócić do bycia sobą. Musimy wrócić do tego, kim się urodziliśmy, suwerennych istot ludzkich. I nie mamy czasu do stracenia. Musimy działać szybko.

Peter Koenig: analityk geopolityczny i były starszy ekonomista w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) - religionlavozlibre.blogspot.com/2021/10/la-codificacion-qr-del-mundo.html
Rafał_Ovile shares this
151
Paszporty w nazistowskich Niemczech, są jak paszporty szczepionkowe wprowadzane przez agendę wielkiego resetu
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

Czy wiesz, że preparaty do wstrzykiwania mRNA wstrzykują grafen
, wysoce trujący płyn, który wytwarza pole elektromagnetyczne (EMF) w całym ciele, podatne na ultrakrótkie fale 5G, a wkrótce 6G, które w końcu będą w stanie manipulować Twoim mózgiem i wszystkimi informacjami? teraz stopniowo zapisywany w Twoim spersonalizowanym kodzie QR, przekształcając Ciebie, człowieka, w – słowami Klausa …More
.
.

Czy wiesz, że preparaty do wstrzykiwania mRNA wstrzykują grafen
, wysoce trujący płyn, który wytwarza pole elektromagnetyczne (EMF) w całym ciele, podatne na ultrakrótkie fale 5G, a wkrótce 6G, które w końcu będą w stanie manipulować Twoim mózgiem i wszystkimi informacjami? teraz stopniowo zapisywany w Twoim spersonalizowanym kodzie QR, przekształcając Ciebie, człowieka, w – słowami Klausa Schwaba, „transczłowieka” – nie będącego już w posiadaniu własnej woli lub konta bankowego.

Pieniądze nie będą już fizycznymi pieniędzmi
, które możesz dotknąć i przekazać bankomatowi lub sprzedawcy, ale będą w całości elektronicznymi, cyfrowymi pieniędzmi, nad którymi nadal będziesz mieć kontrolę, ponieważ „oni” na to pozwalają. Czy zauważyłeś, jak szybko znikają bankomaty? Jak znikają bankomaty w bankach? Wkrótce nie będą już potrzebne, ponieważ nie masz już kontroli nad gotówką. W Europie Północnej są prawie całe kraje: Całkowita cyfryzacja. W Szwecji niektórzy już dobrowolnie zezwolili na wszczepienie nanoczipa pod skórę nadgarstka. Chip działa jak zintegrowane konto bankowe. Młodzi ludzie to uwielbiają.
.
.
starski
Dwie (na razie) uczelnie faszystowskich niemiec wprowadziły "identyfikację" zaszczepionych przy pomocy obowiązkowych opasek.