Clicks46
lt.news

Vatikanas paskyrė jautrų kardinolą: Tagle ir vėl apsiašarojo (vaizdo įrašas)

Manilos kardinolas Luisas Tagle, 62 m., kurį praėjusį sekmadienį Pranciškus paskyrė Tautų evangelizavimo kongregacijos prefektu, pirmadienį Manilos katedroje vykusiose mišiose kelis kartus apsiašarojo (kai kurie momentai vaizdo įraše apačioje).

Homilijos metu dvasininkas kartojo Dievo Motinos Marijos žodžius „tebunie man pagal tavo žodį“ ir tuomet apimtas emocijų ir susigraudinęs prarado savo balsą.

Mišių pabaigoje filipinų nuncijus ir arkivyskupas Gabrielius Caccia išaukštino Tagle ir jį pavadino „dovana“ iš Filipinų universaliajai Bažnyčiai. Tuomet kardinolas Tagle vėl prapliupo verkti.

Besibaigiant mišioms kardinolas verkdamas prašė audiencijos pasimelsti. Tagle buvo apimtas tokių stiprių emocijų, kad filipinai socialinėje žiniasklaidoje domėjosi, ar jis nekenčia nuo kokio gerklų liaukų sutrikimo.

Dr. Josephas M Carveris tinklalapyje AskThePsych.com rašė rekomenduojantis visiems nuolat verkiantiems ir emocijų nesuvaldantiems individams „nusiraminti“ ir išbandyti stresą malšinančias technikas. Be to, Carveris nurodė, kad susitikimas su terapeutu taip pat galėtų padėti.

#newsEeqhaxcmsr