Peter(skala)
12417

senátor Rand Paul: NADIŠIEL ČAS POSTAVIŤ SA NA ODPOR!

VIDEO: cz24.news/…di-americky-senator-rand-paul-video-4-min-sk-titl/ USA: Americký republikánsky senátor Rand Paul vo svojom prejave motivoval spoluobčanov, aby sa postavili na odpor proti nezmyselným …More
VIDEO: cz24.news/…di-americky-senator-rand-paul-video-4-min-sk-titl/
USA: Americký republikánsky senátor Rand Paul vo svojom prejave motivoval spoluobčanov, aby sa postavili na odpor proti nezmyselným nariadeniam federálnej vlády z Washingtonu D.C.
„Nadišiel čas postaviť sa na odpor. Nemôžu nás všetkých zatknúť. Nemôžu nechať všetky vaše deti doma zo školy,“ uviedol vo videu, ktoré v nedeľu zverejnil na Twitteri.
„Nemusíme akceptovať obmedzenia, lockdowny a škodlivú politiku bezvýznamných tyranov a byrokratov. Môžeme jednoducho povedať: Nie, už nikdy viac“, dodal senátor Rand Paul.
poli75
zatknut ich všetkých nezatknu, jednak by ich nemali kde tolkých dat a ani to nie je ich ciel. V USA na rozdiel od Slovenska maju ludia zbrane a to legalne aj nelegalne, takže urobia nieaký utok pod falošnou vlajkou , že niekto zabil policajtov alebo narodnu gardu a už to pojde samospadom, každopadne viac obeti bude na strane civilistov a opät bude ciel splnený, menej ludí a to hlavne tých , ktorí …More
zatknut ich všetkých nezatknu, jednak by ich nemali kde tolkých dat a ani to nie je ich ciel. V USA na rozdiel od Slovenska maju ludia zbrane a to legalne aj nelegalne, takže urobia nieaký utok pod falošnou vlajkou , že niekto zabil policajtov alebo narodnu gardu a už to pojde samospadom, každopadne viac obeti bude na strane civilistov a opät bude ciel splnený, menej ludí a to hlavne tých , ktorí su schopný postavit sa na odpor, ciel sa musí splnit- depopulacia planety a satanistom je uplne jedno či sa to dosiahne vojnou, biologickými zbranami ako covidom alebo podporou potratov a eutanazii.
ľubica
😍 😍 😍 😍 😍
ľubica shares this
64
VDAKA ZA KAZDY TAKYTO HLAS PRAVDY!