marta1012
Czy to nie ból pisu że może Konfederacja w najbliższych wyborach otrzymać niezły wynik. Czy to nie sprawka pisu. Ich stać na wszystko.
Konfederacja Korony Polskiej
Czy to nie ból nas przebudzonych i wolnych Polaków , że w naszym narodzie żyje tylu rodaków ze spranymi mózgami przez media syjono -masońskie iż nieustanie wspierają najniebezpieczniejszego wroga i okupanta Rzeczpospolitej tj . PIS -Partię Interesów Syjonistycznych z resztą bandy czworga dokonujący jawnej i otwartej rzezi na nas poprzez depopulację i totalne zniewolenie wciągając nas w wir …More
Czy to nie ból nas przebudzonych i wolnych Polaków , że w naszym narodzie żyje tylu rodaków ze spranymi mózgami przez media syjono -masońskie iż nieustanie wspierają najniebezpieczniejszego wroga i okupanta Rzeczpospolitej tj . PIS -Partię Interesów Syjonistycznych z resztą bandy czworga dokonujący jawnej i otwartej rzezi na nas poprzez depopulację i totalne zniewolenie wciągając nas w wir nierządu satanistów i masonów oraz szykować pod poddaństwo antychrysta tworząc przy tym jedna światową religie dla niego ???
Kryspin Rycerz Niepokalanej
Mark culeeberg chce uciszyć polska konfederację ta akcja jest na pewno zaplanowana trzeba walczyć o wolność w "DEMOKRATYCZNEJ" Europie HAŃBA PRECZ Z KOMUNĄ!!!!!!
Konfederacja Korony Polskiej
PRECZ Z OKUPANTEM SYJONO -MASOŃSKIM Z KNESEJMU POLIN I Z CAŁEGO GLOBU !