didimos
OK, prostě globální sionistické zápolení sem tam obětuje i své servilní loutky...revoluce požírá své děti..Zatím jde chválabohu jen o jednotlivce. Celý Covid time" je především politickou, pak ekonomickou, a až pak medicínskou záležitostí!!
apredsasatoci
S medicínou to nemá nič spoločné!
0,23% úmrtnosť na C19!!!
Libor Halik
Dle VK: Novým ministrem zdravotnictví se stal MUDr. Petr Arenberger, dosavadní ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, ale rovněž jednatel Purkyňova nadačního fondu [2], Dermatologického univerzitního nadačního fondu, jednatel Sanatoria Docenta Arenbergera s.r.o a spolumajitel firmy ALTAMEDICA s.r.o. Nový ministr zdravotnictví má židovský původ a aktivně se účastní akcí pořádaných …More
Dle VK: Novým ministrem zdravotnictví se stal MUDr. Petr Arenberger, dosavadní ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, ale rovněž jednatel Purkyňova nadačního fondu [2], Dermatologického univerzitního nadačního fondu, jednatel Sanatoria Docenta Arenbergera s.r.o a spolumajitel firmy ALTAMEDICA s.r.o. Nový ministr zdravotnictví má židovský původ a aktivně se účastní akcí pořádaných Pražskou židovskou obcí......Nový ministr zdravotnictví pojede samozřejmě procesy Halachim, které budou vyhovovat Ruskému a potažmo Evropskému židovskému kongresu, budou nastaveny procesy pro zahájení očkování Sputnikem a později i čínským Sinopharm, přičemž se dá očekávat, že Pražský hrad tytéž procesy použije i při pověřování při sestavování nové vlády na podzim po volbách ohledně Dukovan, čehož se bojí americké velvyslanectví už v předstihu.....Všechno, co se v Praze nyní odehrává, je válka mezi ž a Ž. Sionistické procesy na křídlech amerických neoconů za pomoci českých chazarských marionet neuspěly v blokádě ruských a čínských vakcín, pozici ministra zdravotnictví převzal uznávaný židovský lékař a kádr s orientací na Rusko, Izrael a Čínu. A to je samozřejmě halachistický proces řízení. Dosavadní vakcinačně-mocenská orientace Prahy na Londýn (Astra Zeneca) a Washington (Pfizer, Moderna a Johnson) byla potlačena. Není a nebude dovoleno, aby nad Mah’ralem trvale vládly trans-atlantické procesy. Mohou se o to pokusit, nějakou dobu to může fungovat, ale nikdy nebude dovoleno trvalé trans-atlantické pouto. Praha je totiž Jeruzalém, Praha je jejich a vždy byla! A tím je to dané! Američané zase nic nepochopili.
-VK-
Šéfredaktor AE News aeronet.cz/…lekare-ktery-je-otevreny-ruskym-i-cinskym-vakcina/