František doslova protirečí katechizmu

Keď sa František 15. septembra obrátil na kňazov a rehoľníkov v Kazachstane, poprel základné fakty kresťanskej viery.

Toto bolo jeho tvrdenie: "Viera sa neprenáša z generácie na generáciu ako súbor myšlienok, ktoré treba chápať a dodržiavať, ako pevný a nadčasový kódex."

František by si mal preštudovať Katechizmus Katolíckej cirkvi 171. V ňom sa vyhlasuje, že Cirkev zachováva vieru, ktorú raz navždy odovzdali svätí: "Je to ona, ktorá odovzdáva z pokolenia na pokolenie apoštolské vyznanie viery."

#newsVsjpyqcjgp

Unam Sanctam SK
apredsasatoci
Katechizmu? No a? Doteraz protirecil JK!
Metod
Jorge je mason, legálny pápež je Benedikt XVI!
Laco Bajzo
Aj Benedikt je maran :)
Unam Sanctam SK
Benedikt XVI. taký istý heretik a bývalý antipápež, ktorý už rezignoval.
Sedevakantistický kanál
Benedikt XVI. bol moslim. Respektíve je moslim a úplny odpadlík. Benedikt XVI., Prejav moslimským lídrom pred mešitou, 9. máj 2009: „Miesta uctievania ako táto nádherná mešita Al-Hussein Bin Talal, pomenovaná po ctenom zosnulom kráľovi, vynikajú ako drahokamy naprieč povrchom zeme. Od starodávnych po moderné, od veľkolepých po skromné, všetky poukazujú k božskému, k Všetko-presahujúcemu …More
Benedikt XVI. bol moslim. Respektíve je moslim a úplny odpadlík. Benedikt XVI., Prejav moslimským lídrom pred mešitou, 9. máj 2009: „Miesta uctievania ako táto nádherná mešita Al-Hussein Bin Talal, pomenovaná po ctenom zosnulom kráľovi, vynikajú ako drahokamy naprieč povrchom zeme. Od starodávnych po moderné, od veľkolepých po skromné, všetky poukazujú k božskému, k Všetko-presahujúcemu, k Všemohúcemu.“

Bol to odpadlícky antipápež. Viac tu: Benedikt XVI. – Prečo nebol pápežom (Katolícka Cirkev)
Sedevakantistický kanál
Mešity nepoukazujú k božskému a k Všemohúcemu. Mešity sú miesta, kde sa popiera Ježiš Kristus každý deň, kde sa rúha Sv. Trojici a prekrúca denne Starý Zákon a odmieta Nový Zákon. Ježiš Kristus je Boh. Moslimovia Pána Boha Ježiša Krista odmietajú.