01:16:19
PARALELNÍ LÉKAŘSKÁ KOMORA na Nový rok 1.1.2022 NOVOROČNÍ PROHLÁŠENÍ PARALELNÍ LÉKAŘSKÉ KOMORY. Úvod do lékařského myšlení pro starší a pokročilé. Téma: Budeme mezi kolegy o medicíně …More
PARALELNÍ LÉKAŘSKÁ KOMORA na Nový rok 1.1.2022
NOVOROČNÍ PROHLÁŠENÍ PARALELNÍ LÉKAŘSKÉ KOMORY.
Úvod do lékařského myšlení pro starší a pokročilé.
Téma: Budeme mezi kolegy o medicíně ještě někdy diskutovat?
Udělejme tečku za mezinárodními pandemickými hrami na našem území! Stop covidové totalitě!
Pořádá: Paralelní lékařská komora
1.1.2022 Dům lékařů, Drahobejova 27, Praha 9
RaptorTV.cz živě, kamera Jan Dolens
zkopírováno z Facebooku z RaptorTV
Stanislav Blaha shares this
3
kytkatricet3 shares this
kytkatricet3
Skvele, jeste existuji nezaprodani lide, je potreba vytrvat, venceremos!
apredsasatoci
Musím s Aloisem súhlasiť!
Ani ja nechápem týchto lekárov prečo to robia.
Len tak! Zadarmo!
Trepifajksl
Můžou mít i jiné hodnoty, můžou se prostě řídit svědomím.
apredsasatoci
Svedomie? To je čo?
Netuším čo je svedomie?
Evidentne to netuší ani Alois. 🤑
To majú bežné v markete?
Je na to akcia?
Trepifajksl
Evolucionisté tvrdí, že je to nějaká porucha vzniklá vývojem. Jedinec ztrácí svou dravost a bezohlednost a může to způsobit jeho další nepříznivý vývoj, ba i smrt.
apredsasatoci
Jedincovi to bude vysvetlené na Božom súde!
Alois Kreps
Co je tohle za partičku zaprodaných dementů? Můžete mi na to někdo odpovědět? Takové a podobné drísty poslouchám celý život, a jsme na tom hůř a hůř.
Řízená opozice, říká vám to něco? Jestli ne, tak tady je máte možnost vidět v akci. Děj dle předem určeného scénáře...
Bratia a sestry
aj si si to vypočul ešte pred napísanim komentu?
Alois Kreps
Jistě, vypočul jsem toho tolik, že si to ani nedokážete představit, tím jsem si jistý.
Bratia a sestry
nezahovaraj, pýtal som sa ťa celkom jasne, že či si si to video pozrel skôr ako si na nich hanlivo napísal, takže??
Alois Kreps
Ano viděl jsem větší část videa, a také většinu těch předchozích s touhle partou a ještě dalšími. Pokud někdo nechápe, že viry jsou odpadní látky těla, po otravě jedy, které se vylučují v pravidelných intervalech a to je většinou na podzim a na jaře, tak už nevím. Nikdo nikdy v historii lidstva neizoloval žádný vir, a to dokonce ani virus klasické letité chřipky, tak co to mele např. Peková o …More
Ano viděl jsem větší část videa, a také většinu těch předchozích s touhle partou a ještě dalšími. Pokud někdo nechápe, že viry jsou odpadní látky těla, po otravě jedy, které se vylučují v pravidelných intervalech a to je většinou na podzim a na jaře, tak už nevím. Nikdo nikdy v historii lidstva neizoloval žádný vir, a to dokonce ani virus klasické letité chřipky, tak co to mele např. Peková o uměle vyrobeném viru?
Bratia a sestry
ok, tak čo teda podľa teba stvárajú vojenské laboratória??

ako je podľa teba možné že som ja s manželkou odišiel pred mesiacom len na chvíľku z domu, niekto tam bol chorý a až za 3-4 dní sme obaja ostali chorí na vyše mesiaca??
Alois Kreps
Je to proces očisty organismu daný od Boha spuštěný na základě impulzů z okolí. Jinak by byli nemocní lidé během celého roku, takhle jsou jen dva x třikrát do roka, většinou během krátkého časového období. To je tak těžké pochopit, nebo co?
Bratia a sestry
ale toto je tvoj názor, niekto iný môže mať na rozdiel od teba iný názor, takže sa ťa teraz opýtam

keď si nazval niekoho čo má iný názor ako ty "dementom", to si myslíš že aj takéto konanie máš dané od Boha, alebo čo myslíš od koho si to mal dané??
Alois Kreps
Studuji poctivě každý den celý život, poslední dva roky 8 až 10 hodin denně, dementi nestudují nebo studují jen to co se jim hodí do krámu, tedy papouškují. Nepoužívají při studiu rozum. Jsou to dementi.
Bratia a sestry
to čo študuješ ty mohol písať niekto kto sa nezhodne s tým čo študujú oni..
tu ide o to z akého popudu píšeš a myslíš že akože ok, no zabudni na to, nieje to ok
maj sa pekne a skús študovať aj niečo iné ;-)
Alois Kreps
Zajímavá odpověd, myslím. Nemám problém s tím se shodnout, ale shoda v mém případě je pouze s Ježíšem Kristem. Rozhodně ne s pseudo-odborníky. Ať patří ke klasickému-většinovému směru, nebo opozici!
milboy
pre Krepsa je tu príbeh Sokratesa a úvaha čo sú to klebety

Filozof Sokrates sa v starom Grécku tešil mimoriadnej úcte. Raz sa na ulici stretol s istým známym, ktorý mu povedal:
"Priateľ môj, chceš vedieť, čo som počul o tvojom najlepšom kamarátovi?"
"Počkaj chvíľu! Skôr ako mi to povieš, chcel by som, aby si mi odpovedal na tri otázky. Nazýva sa to trojité sito. Prvé sito je pravda. Si naozaj …More
pre Krepsa je tu príbeh Sokratesa a úvaha čo sú to klebety

Filozof Sokrates sa v starom Grécku tešil mimoriadnej úcte. Raz sa na ulici stretol s istým známym, ktorý mu povedal:
"Priateľ môj, chceš vedieť, čo som počul o tvojom najlepšom kamarátovi?"
"Počkaj chvíľu! Skôr ako mi to povieš, chcel by som, aby si mi odpovedal na tri otázky. Nazýva sa to trojité sito. Prvé sito je pravda. Si naozaj presvedčený, že to, čo mi chceš povedať, je pravda?"
"Nie. Ja som len počul..."
"Dobre. To znamená, že nie si si celkom istý, či je to pravda. Teraz poďme na druhé sito. Je to dobrota. Je dobrá vec to, čo mi chceš povedať o mojom kamarátovi?"
"Nie! Práve naopak..."
"Slovom, chceš mi povedať niečo zlé, ale nie si presvedčený o tom, že je to pravda. Nič to! Tretie sito je užitočnosť... Bude pre mňa užitočné to, čo mi chceš povedať o mojom kamarátovi?"
"Nie celkom..."
"Dobre. Ak mi teda chceš povedať niečo, čo nie je pravda, čo nie je ani dobré, ani užitočné, načo by si mi to mal hovoriť?"
Bratia a sestry
Alois, ale potom nechápem podľa tej tvojej logiky (že len proces očisty organizmu) nechápem to že vtedy keď bola objavená Amerika, že sa zrazu u nich spustil až taký mimoriadny proces očisty organizmu aký ešte nezažili, to si fakt myslíš že to nebola nákaza zanesená z iného kontinentu, alebo si stále myslíš že pravidelná očista organizmu..??
Alois Kreps
Jedy, jedy, bakterie. Nové jedy, více jedů...
Alois Kreps
milboy to jsem nevěděl, že jsou to Vaši nejlepší kamarádi. Tak to teda pardón.
milboy
kreps, ja iba viem (a to na 100%), že názory každého z nás sú oprené o "počul som" alebo "videl som" a to je obrovský problém. AK si uvedomíš, že nemáš na nohách obuté moje topánky a nekráčaš po mojich cestách, tak nemáš ŽIADNE !! právo súdiť moje rozhodnutia a ako kresťan, by si sa mal minimálne snažiť o pochopenie aby si neskončil ako nejaký Henryk Laloha, ktorý má LEN jediný správny názor a …More
kreps, ja iba viem (a to na 100%), že názory každého z nás sú oprené o "počul som" alebo "videl som" a to je obrovský problém. AK si uvedomíš, že nemáš na nohách obuté moje topánky a nekráčaš po mojich cestách, tak nemáš ŽIADNE !! právo súdiť moje rozhodnutia a ako kresťan, by si sa mal minimálne snažiť o pochopenie aby si neskončil ako nejaký Henryk Laloha, ktorý má LEN jediný správny názor a všetci, ktorí si len dovolia s ním nesúhlasiť sú idioti a treba ich zablokovať. Je veľa ľudí s ktorými nesúhlasím, ale kedže ma kedysi Boris Korónyi naučil ako sa dajú počúvať aj iné názory, tak sa o to viac-menej úspešne aj snažím. Ale to mnohím "demokratom" nikdy nevysvetlím a často sa o to ani nesnažím..
Alois Kreps
milboy Máte pravdu, neměl bych soudit, nikdy. I když jsem přesvědčen o tom že to co dělám je správné, a nemyslím si že někoho soudím, nemám na to rozhodně žádné právo, a navíc mi to nic nepřináší, ba naopak, jediné co jsem zatím v můj prospěch spozoroval byl odpor a ataky druhých. V Bibli je k tomu mnoho veršů. Omlouvám se všem, upřímně! 🙏