Clicks1.6K
Orędzia

UWAGA-OSTRZEŻENIE jak się przygotować,jak przeżyć i co nadejdzie po? 1000-letnie Królestwo Jezusa Chrystusa!

Komunikat nr 1273 18 stycznia 2021 - Zła sieć diabła!

Matka Boża: Moje dziecko. Moje drogie dziecko. Czas jest trudny i zwodniczy. W waszym świecie jest dużo zepsucia. Zła sieć diabła nadal się rozszerza, coraz bardziej, ale zostanie rozerwana na strzępy jak pajęczyna pająka usypiającego się w bezpieczeństwie, który czeka na swoją ofiarę, gdy tylko wejdzie w swoją sieć i zostanie złapany usypia, aby ostatecznie je skonsumować.

Umiłowane dzieci, którymi jesteście, wyobraźcie sobie diabła w ten sam sposób: on rozpościera sieci i wiele dzieci się w nie uwikłuje. Może nie chcą, ale im więcej kopią, tym częściej zostają złapani. Nie zdali sobie sprawy z niebezpieczeństwa na czas i nie mogą już samodzielnie się uwolnić. Ale ukochane dzieci, którymi jesteście, Boże, wasz Ojciec Niebieski, mogą was uwolnić z każdej sytuacji, bez względu na to, jak beznadziejna może być! Dlatego wasza skrucha jest tak ważna! Musisz pokutować i zaufać Jezusowi! Nie ma innego sposobu na uwolnienie się ze szponów zła! Musisz zawrócić i przyznać się do winy, do błędów! Masz wybór: wieczne potępienie lub miłosierdzie Mojego Syna, który przebacza wszystko, co zrobiłeś i / lub zaniedbałeś, jeśli wyznajesz, odpokutuj i szczerze pokutuj!

Dzieci, zostało mało czasu! Obudź się i nie pozwól złemu trzymać cię pod swoim urokiem! Co masz do stracenia? Twoja reputacja? Twoje luksusowe życie? Blask i blask, którym diabeł cię zaślepia i który wkrótce, bardzo szybko zniknie? Nie wierzycie, ale będzie tak, jak Ja, wasza Matka w Niebie, powiem wam dzisiaj: dni zła są policzone i powodzenia tym, którzy wyznali Mojemu Synowi na czas i porzucili zło! Nie możesz służyć dwóm panom! Więc zdecyduj się! Jezus, Mój Najświętszy Syn, jest samą miłością, ale diabeł wznieca nienawiść i zazdrość, i przynosi nierząd i zepsucie, ponieważ: nie zna miłości!

Wybierzcie więc ukochane dzieci, którymi jesteście. Wielkie Ostrzeżenie jest blisko, a ten, kto wybierze złego, zostanie zgubiony na zawsze. Ale kto się nawróci, kto powtórzy Jezusowi tak, niech będzie powiedziane: Nowe Królestwo Mojego Syna będzie jego dziedzictwem, a jego serce i dusza będą się radować. Będzie wolny i szczęśliwy, i nie spotka go więcej zła, gdyż jego królestwo będzie trwać 1000 lat, a pokój zapanuje w nim i w sercach jego mieszkańców. To będzie czas błogości i wszyscy zostaną napełnieni Boską Miłością Mojego Syna. Nie będzie mu niczego brakowało i będzie szczęśliwy, spokojny i zadowolony. Jest to czas absolutnej Boskiej Błogości i nie możesz dziś ocenić, jak spełniony i szczęśliwy będziesz. Ale musicie stać mocno, ukochane dzieci, którymi jesteście, i nie wolno wam przyjmować znamienia bestii. Ktokolwiek to uczyni, zamyka bramy do Nowego Królestwa i będzie zgubiony dla diabła.
Każdemu, kto nie wierzy w piekło lub kto myśli, że piekło już byłoby na ziemi, należy również powiedzieć: zginiesz i zgubisz się w swoich błędnych przekonaniach! Będziesz wystawiony na działanie diabła i jego demonów na wieczność, a one będą cię dręczyć i zachwycać! Będziesz musiał znieść cierpienie, ból i mękę, a także będziesz wiedział - i to przynosi ci największą udrękę w twojej duszy - że powinieneś był mnie posłuchać! Świadomie zobaczysz wszystko, co zrobiłeś źle, pomyślałeś i zdecydowałeś, a to będzie twój największy ból. Poza tym są najstraszniejsze męki, jakie diabeł zadaje wam, dlatego Ja, wasza kochająca Matka w Niebie, proszę was, abyście się nawrócili i znaleźli mojego Syna, zanim będzie dla was za późno! Nie czas na to, by się bronić! Amen.

Bardzo was kocham, umiłowane dzieci, którymi jesteście, a my, mój synu, Ojciec w niebie i Ja, wasza kochająca Matka w niebie, nie chcemy widzieć zagubionych, ale ostrzegamy, ponieważ niewiele wam zostało. Czas! Kto pozostaje uparty, kto za, kto pod względem prestiżu, władzy, chciwości, luksusu, bycia fajnym itd. - lista jest długa - wierzy, żyje i myśli, powiedzmy: twoja godzina wkrótce wybije, a potem zobaczysz, dokąd cię to doprowadziło!

Kto nie użyje ostrzeżenia jako ostatniego aktu miłosierdzia Mojego Syna i nie nawróci się, zostanie zgubiony, a Mój Syn nie będzie już mógł nic dla niego uczynić. Każdemu, kto nie przygotowuje się odpowiednio do tego wydarzenia, należy również powiedzieć: będziesz cierpieć, cierpieć, cierpieć, jeśli nie przygotowałeś swoich serc! Będziesz cierpieć z powodu swoich grzechów, będziesz cierpieć, ponieważ nie cofnąłeś się w czasie, będziesz cierpieć, ponieważ nie słuchałeś Nas w tych i innych orędziach, i będziesz cierpieć, ponieważ poszedłeś za złem, ponieważ uparcie trwałaś w swojej prawdzie, która nie ma nic wspólnego z prawdą Mojego Syna, a będziesz cierpieć, ponieważ stałeś się letni!

Wielu z was nie przejdzie przez to wydarzenie. Nie przeżyją, ponieważ nie nawrócili się i nie chcieli się przygotować. Ale największym ze wszystkich cierpień będzie brak Boga. Doświadczysz - a to słowo nie jest wystarczająco mocne - doświadczysz, jak to jest być bez Boga Ojca, bez bycia Jezusem, egzystencja bez Boga jest zupełną pustką i sprawi ci wielką mękę. Będziesz błagać, będziesz krzyczeć, będziesz leżeć na kolanach i błagać do nieba, Bóg Ojciec może powrócić, Jezus może wrócić i będziesz błagać, aby nigdy więcej cię nie opuścili, to będzie twoja skrucha, tego porzucenia będzie wiele konwertować od Ciebie!

Ale nie wszyscy to zrobią, a znajdą się tacy, którzy wpuszczą więcej nienawiści do swoich serc i skierują ją przeciwko Bogu. Oznacza to, że poprzez to wydarzenie, które zatrzymuje twój świat, ponieważ wszyscy będziecie go doświadczać w tym samym czasie, będziecie potrzebować czasu, aby znaleźć swoją drogę. Podział będzie wielki, bo teraz jest to i to, co dobre, i to i złe.

Ale niegodziwiec nie śpi: jego Antychryst zostanie wam przedstawiony jako zbawiciel. Jego panowanie będzie najgorsze w historii, ale ukochane dzieci, którymi jesteście, nie dajcie się mu zwieść i pozostańcie wierni Jezusowi! Mój Syn nie będzie mieszkał wśród was, ale przyjdzie i odkupi Swoje wierne dzieci spod tyranii Swojego obłudnego, zakłamanego i charyzmatycznego przeciwnika, któremu trudno się oprzeć.
Będziecie wywyższeni, ukochane dzieci, którymi jesteście, a panowanie Antychrysta dobiegnie końca dzięki interwencji Ojca. Kiedy wie tylko sam ojciec! Jak długo? Wie o tym tylko Ojciec Niebieski. Jednak ukochane dzieci, którymi jesteście, czasy ostateczne zostaną złagodzone i skrócone przez wszystkie wasze modlitwy!

Dlatego módlcie się, módlcie się, módlcie się! Módlcie się dużo i módlcie się głęboko! Błagaj Ojca Niebieskiego o umiar i skrócenie czasu! Błagaj Jezusa, aby się tobą zaopiekował! Wasze modlitwy przynoszą wiele dobrego! Twoja modlitwa jest potężna! Utrzymuje cię w wierze, daje wytrwałość i to się zmienia! To przybliża cię do Jezusa! To największa broń, jaką masz, ponieważ diabeł nie może przeciwstawić się modlitwie!

Módlcie się więc i ufajcie Jezusowi, Mojemu Synowi, który tak bardzo was kocha. Módlcie się do Ducha Świętego, aby dał wam jasność i uchronił was od zamętu i zamętu! Rób to codziennie! Diabeł jest zdezorientowanym człowiekiem, ale jeśli będziesz się modlić, trwaj w modlitwie, będziesz chroniony.

Zaufaj Mojemu Synowi, swojemu Jezusowi i módl się do Ojca Niebieskiego! Rozpoznaj kłamstwa, które są ci coraz częściej przedstawiane i trzymaj się z daleka od relacji w głównych mediach! Zostaniesz okłamany i oszukany, więc bądź czujny i znajdź drogę do Jezusa w modlitwie.

Bardzo cię kocham. Wkrótce, bardzo szybko, Jezus was odkupi, ale musicie pozostać silni i czujni przez pozostały czas! Nie przyjmuj tego, co oferuje ci diabeł i zawsze trwaj w modlitwie. Miejcie odwagę, ukochane dzieci, którymi jesteście. Wkrótce pojawią się pierwsze oznaki. Amen.

Z głęboką miłością, z Jezusem i Bogiem Ojcem, obecnymi tu świętymi aniołami i wieloma świętymi, żegnam się dzisiaj z prośbą, abyśmy zawsze pozostali wierni Mojemu Synowi.
Twoja matka w niebie. Matko wszystkich dzieci Bożych i Matko Odkupienia. Amen.

„Nie grzeszcie, umiłowane dzieci, którymi jesteście, zaszczepiając zło innym, którzy wam ufają! Będziecie musieli odpowiedzieć za swoje czyny! Dlatego bądźcie czujni i nie przyjmujcie zła, ani go nie przekazujcie.