TerezaK
29962

Kniha Pravdy - Poselství Ježíše ze dne 29. června 2013 v 21:13.

V MÉ CÍRKVI BUDE BRZY PŘEDSTAVENA ZMĚNA OBŘADU MŠE SVATÉ
Má vroucně milovaná dcero, nesmíš si všímat nenávisti, která přetéká z úst těch, kteří tvrdí, že jsou svatí lidé a věrní následovníci mé drahé, milované Matky. Věz, že nenávist, kterou ti projeví, bude horší, než vůči kterémukoliv jinému proroku, který přišel před tebou. Neříkám ti to, abych tě děsil, ale jen abys přijala skutečnost a nevšímala si zloby. Kdekoliv je Boží přítomnost mezi lidmi rozpoznána, vždy vyvolá brutální reakci šelmy, která pracuje skrze jiné, aby popřela Slovo Boží.

Má dcero, v mé církvi bude brzy představena změna obřadu mše svaté. Bude to velmi matoucí a mnozí nepostřehnou lži, které budou přítomné v nových modlitbách. Moje přítomnost bude vyloučena tím nejrafinovanějším způsobem, a tak ti, kteří se budou řídit novou formou, ve které má skutečná přítomnost bude popřena, nebudou schopni přinést oběť Bohu tak, jak musí být konána. Má dcero, takové odhalení bude mít za následek, že tebou bude opovrhováno, ale musíš vědět, že to bylo předpověděno. Mým následovníkům bude řečeno, že při svatém přijímání jde o to, aby se všichni lidé – na celém světě – spojili v jednotě a vzájemně si projevili lásku. Pomalu ale jistě už při mši svaté nepůjde více o mou nejsvětější oběť. Místo toho bude vytvořen obřad k vzdávání pocty člověku a vy budete uvedeni v omyl, kdy budete svědky konfliktu před mými svatými oltáři a všemi svatostánky na světě.

Den, kdy každodenní oběti skončí, již není daleko. Vězte, že nyní přicházím, abych vás před tím varoval, abyste nehladověli. Až budete zbaveni mé přítomnosti, budete opuštěni mým Duchem a shledáte, že je těžké zůstat Mi nablízku.

Slova, použitá k vašemu oklamání, budou obsahovat výraz „pro dobro všech – pro sjednocení všech Božích dětí“. Mše nabude nového významu. Moje smrt na kříži bude zapomenuta a všechna zdůvodnění budou pro ni znovu definována. Vzpomeňte si v ten den na moje nynější slova k vám. Přijměte náhražku a má přítomnost zmizí. Já budu s vámi, ale nebude to mé Tělo, na kterém budete mít podíl.

Vám, kteří nevěříte v tento podlý plán, který již byl připraven, aby se zahladily všechny stopy po Mně, říkám: Až budu pryč, budete Mě hledat? Až má nejsvětější eucharistie bude poskvrněna, budete se vymlouvat na ty, kteří jsou za to zodpovědní? Nebo budete následovat Mě a naslouchat Pravdě, až budete obklopeni lžemi.

Volba bude na vás.

Váš Ježíš

dyk
Bude. Po Zázraku, pred vystúpením antuka. 2Sol 2
TerezaK
Neuznávám za papeže osobu s přezdívkou Unam Sancatm, ale osobu Benedikta XVI..
maja prus
Ty máš odkiaľ právo súdiť osobu pápeža? Aj to máš z tej knihy pravdy, ktora nieje od Boha. Boh by nikdy nebol proti sebe, proti niečomu, čo sám ustanovil. Treba rozlišovať, čo je učenie od Boha a co nieje, cirkev je rozdelená vďaka šíreniu bludov cez falošných ľudí, ktorí si myslia, že oni vedia všetko lepsie a prispôsobujú si to podla seba, tak to ide od počiatku sveta Apoštoli sa pýtali : Mame …More
Ty máš odkiaľ právo súdiť osobu pápeža? Aj to máš z tej knihy pravdy, ktora nieje od Boha. Boh by nikdy nebol proti sebe, proti niečomu, čo sám ustanovil. Treba rozlišovať, čo je učenie od Boha a co nieje, cirkev je rozdelená vďaka šíreniu bludov cez falošných ľudí, ktorí si myslia, že oni vedia všetko lepsie a prispôsobujú si to podla seba, tak to ide od počiatku sveta Apoštoli sa pýtali : Mame vytrhat kukol spomedzi pšenice? Nie Ježiš povedal: nechajte oboje rast, aby ste nepoškodili aj pšenicu!
TerezaK
Koho soudím, jste šiši? vy soudíte mě, že někoho soudím, nikoho nikde nesoudím,NA TO SI OPRAVDU PRÁVĚ DOCELA DÁVÁM POZOR, dokažte to, že někoho někde soudím. Napište, kde jsem koho soudila a zvl.papeže! To bych si NIKDY NEDOVOLILA, zvl. u zasvěcené osoby. (Odpovím, na Vaši případnou odpověď, protože stejně vím, co asi napíšete, ale asi až večer, dříve se mi nebude chtít.) Zatím Vám přeji pokoj, …More
Koho soudím, jste šiši? vy soudíte mě, že někoho soudím, nikoho nikde nesoudím,NA TO SI OPRAVDU PRÁVĚ DOCELA DÁVÁM POZOR, dokažte to, že někoho někde soudím. Napište, kde jsem koho soudila a zvl.papeže! To bych si NIKDY NEDOVOLILA, zvl. u zasvěcené osoby. (Odpovím, na Vaši případnou odpověď, protože stejně vím, co asi napíšete, ale asi až večer, dříve se mi nebude chtít.) Zatím Vám přeji pokoj, dobro lásku, klid a krásné léto, hodně ukázněné vody !
apredsasatoci
Blahoslaveni milujúci Pravdu!
forthetruth333
Unam,,,,,opľúvať Benedikta XVI vieš veľmi dobre,,koľkokrát si sa za neho modlil?máš vôbec právo Súdiť? kto ti ho dal????
maja prus
Stratilo sa mi to co ste písal, že som to spálila a som iná, preto píšem tu. Som naozaj Bohu vďačná, že som sa tej knihy zbavila. Tu knihu som dostala a už predtým som cítila, že to nieje od Boha!!! Nielenze mi to hovoril rozum, ale aj srdce, ani som ju celú neprecitala, nestala zato, naopak odvádzalo to od pravej viery. A ze som pre iných iná, nevadí, pre Boha budem pre iných aj bláznom a …More
Stratilo sa mi to co ste písal, že som to spálila a som iná, preto píšem tu. Som naozaj Bohu vďačná, že som sa tej knihy zbavila. Tu knihu som dostala a už predtým som cítila, že to nieje od Boha!!! Nielenze mi to hovoril rozum, ale aj srdce, ani som ju celú neprecitala, nestala zato, naopak odvádzalo to od pravej viery. A ze som pre iných iná, nevadí, pre Boha budem pre iných aj bláznom a odporúčam každému kto tej knihe prepadol a ma ju ako poklad, aby sa včas spamätal. Tiež nech vám Boh žehná. Amen
forthetruth333
čas ukáže ,,,,,,,,,,,,myslenie mnohých je na HRANE
maja prus
Áno ten čas je veľmi blízko, ktorý to ukáže a bude veľké prekvapenie u mnohých...
Unam Sanctam SK
Ako môžete šíriť takéto nezmysly a propagovať odpadlíka Benedikta XVI.?
TerezaK
maja prus
Ako vidím, Gloria TV už vôbec nieje kresťanská! 😭
TerezaK
Ano, už není křesťanské bez kříže. Ale s křížem. Tedy i vítezstvím a nakonec vítězným Kristem.
maja prus
Nieje kvôli takým, čo sem dávajú tie svoje bludy, nedržia sa učenia Ježiša Krista v sv. Písme!!!! V sv. Písme je varovanie, že vystúpilo a vystúpi mnoho falošných prorokov, preto treba rozlišovať, neveriť všetkému a držať sa iba pravdy.. P. Mária 41 rokov hovorí proste o Ducha Svätého, modlite sa, aby ste sa posvacovali a vydržali!!!
TerezaK
Tak se modlete a zůstávejte v učení a Tradici.
maja prus
To vy sa modlite a s pamätajte sa, lebo nie je ťažké zklznut na zlu cestu, ale je veľmi ťažké ju zanechať!!!!
TerezaK
To právě jste na špatné cestě, když takto reagujete, a asi se vůbec nemodlíte.
TerezaK
a nehádejte se tady se mnou nebo zablokuji komentáře. zde je prostor pouze pro slušný dialog. Proč reagujete na něco, co jste si nepřečetl? Pak se divíte, že jsou všude zablokované komentáře, když všichni reagujete ihned na něco, co jste si vůbec nepřečetli, a reagujete jenom impulzivně, pudově. ještě navíc agresivně. A v odpovědi to vypadá, že vůbec nevíte, o čem je řeč. Asi budu jako Jánošík …More
a nehádejte se tady se mnou nebo zablokuji komentáře. zde je prostor pouze pro slušný dialog. Proč reagujete na něco, co jste si nepřečetl? Pak se divíte, že jsou všude zablokované komentáře, když všichni reagujete ihned na něco, co jste si vůbec nepřečetli, a reagujete jenom impulzivně, pudově. ještě navíc agresivně. A v odpovědi to vypadá, že vůbec nevíte, o čem je řeč. Asi budu jako Jánošík ihned blokovat komentáře. Kdo si to chce přečíst, přečte, kdo nechce, nečte. Kdo má něco lepšího, dá svůj příspěvek a tím může změnit stránky "dle svého obrazu". Pokud mu to redakce ještě schválí.
maja prus
Neviem o tom, že sa hádam!!!! Ukážte mi kde som napisala niečo zlé, iba poukazujem nato, že ťa kniha nieje od Boha a viem, čo píšem. To keď niekto napíše iný názor na vec, poukáže, že je to zle, hneď sa podľa vás háda? Nereagujeté náhodou vy impulzívne, ved ja vás nežiadam, aby ste mi odpovedali, nechajte to posúdiť inych!!! Ďakujem
TerezaK
Kniha Pravdy podává výklad Knihy Zjevení. Nikdo jiný nemůže vyložit knihu Pravdy, jenom Bůh a on si k tomu připravil a vybral proroka. Pokud s tím nesouhlasíte, nemusíte ji číst, pokud Boží hlas v nich neslyšíte, pak ale proti nim nebojujte, protože zde není nic proti učení Písma Svatého a Tradice. Držte se "tedy" jen Písma Svatého, Tradice, modlitby, a mějte se dobře ! A vykládejte si Knihu …More
Kniha Pravdy podává výklad Knihy Zjevení. Nikdo jiný nemůže vyložit knihu Pravdy, jenom Bůh a on si k tomu připravil a vybral proroka. Pokud s tím nesouhlasíte, nemusíte ji číst, pokud Boží hlas v nich neslyšíte, pak ale proti nim nebojujte, protože zde není nic proti učení Písma Svatého a Tradice. Držte se "tedy" jen Písma Svatého, Tradice, modlitby, a mějte se dobře ! A vykládejte si Knihu Zjevení podle svých darů.
maja prus
Škoda slov
maja prus
Aj ja vám praje v mene Ježiša Krista všetko dobre!
apredsasatoci
Kniha pravdy s Pravdou nemá nič spoločné!
TerezaK
"apredsa": anebo spíše: "něco, co jsem nečetla nemá s Pravdou nic společného?" jdi si raději vyvětrat hlavu, je hezky !
maja prus
Ja som to čítala už dávno, mala som tu knihu a potom som ju vďaka Bohu spálila a urobila som veľmi dobre!!!!!
apredsasatoci
Ako vieš, či som ju čítala/nečítala?
Prečo si si vybrala možnosť - nečítala?
Učeník Pánov
@maja prus, gloriatv je platforma všetkých možných názorov, od sedevacantizmu, cez propagáciu rôznych neuznaných zjavení, rieši sa tu svetovláda tajných spoločností, medicína, popiera sa tu triadológia, rieši sa tu platnosť či neplatnosť liturgií a koncilov, sem-tam nejaký astar šeran či mimozemšťania, plochosť zeme, určuje sa kto je pápež a kto nie, občas poslúži ako TVMoskva a podobne.
Je to …More
@maja prus, gloriatv je platforma všetkých možných názorov, od sedevacantizmu, cez propagáciu rôznych neuznaných zjavení, rieši sa tu svetovláda tajných spoločností, medicína, popiera sa tu triadológia, rieši sa tu platnosť či neplatnosť liturgií a koncilov, sem-tam nejaký astar šeran či mimozemšťania, plochosť zeme, určuje sa kto je pápež a kto nie, občas poslúži ako TVMoskva a podobne.
Je to taká “duchovná krčma”.
maja prus
V poslednej dobe skôr jednostranná, ľudia s iným názorom sú blokovani a ich komentáre mazane