Zbawienie tylko w KK-Stefanek
@Małgorzata
==================================
.....jest sprawą oczywista że po jednym razie ludzie nie przyzwyczają się do powrotu jako norma Mszy Trydenckiej ,ponieważ ludzie są zastraszeni (zresztą bezpodstawnie ) trudnościami języka łacińskiego . Czytanie łaciny jest podobne do czytania w alfabecie polskim ,poza tym odpowiedzi jest dużo mniej niż na Mszy Nomo . Msza Wszechczasów NIGDY …More
@Małgorzata
==================================
.....jest sprawą oczywista że po jednym razie ludzie nie przyzwyczają się do powrotu jako norma Mszy Trydenckiej ,ponieważ ludzie są zastraszeni (zresztą bezpodstawnie ) trudnościami języka łacińskiego . Czytanie łaciny jest podobne do czytania w alfabecie polskim ,poza tym odpowiedzi jest dużo mniej niż na Mszy Nomo . Msza Wszechczasów NIGDY nie była nieważna lub odrzucona -jedynie masoneria posoborowa w myśl protestantyzacji kościoła usunęła Ją na plan boczny . Oczywiście dążono do unicestwienia całkowitego Mszy Wszechczasów -lecz jak widać plan Boży był inny a owoce możemy dziś dostrzegać -gdyż katolicy szukający prawdziwie Chwały Bożej -dostrzegli że nieporównywalnie większą Chwałę oddajemy Bogu na Mszach Trydenckich .Nazywanie Mszy Wszechczasów jako " teatralne widowisko " -to co najmniej jakaś kpina lub żart ! Trzeba wpierw pójść na taką Mszę Świętą -godnie ją przeżyć a dopiero potem się wypowiadać .
Teatrem , dyskoteką i " jaskinią zbójców " -możemy nazwać to co dzieje sie we Mszach Świętych Nom-u . Materiałów dowodzących tą prawdę -chociażby na tym forum jest bez liku - wystarczy kliknąć myszką :


MSZA TRYDENCKA CZY NOVUS ORDO????
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
malgorzata__13
U nas parę lat temu była taka Msza Trydencka z inicjatywy jednego małżeństwa,zleciało się nas coś dwieście ludzi,przeżyli,podziękowali i poszli.Na tym się skończyło,wyznać muszę że ten ryt na dzisiejsze czasy wydaje się jednak zbyt teatralny,nie można wskrzesić czegoś co odeszło,za to można czerpać inspiracje z jego ducha.Dobrze że taka Msza trydencka jest odprawiana,dobrze że ma zwolenników,ale …More
U nas parę lat temu była taka Msza Trydencka z inicjatywy jednego małżeństwa,zleciało się nas coś dwieście ludzi,przeżyli,podziękowali i poszli.Na tym się skończyło,wyznać muszę że ten ryt na dzisiejsze czasy wydaje się jednak zbyt teatralny,nie można wskrzesić czegoś co odeszło,za to można czerpać inspiracje z jego ducha.Dobrze że taka Msza trydencka jest odprawiana,dobrze że ma zwolenników,ale nie przeciwstawiajmy starego przeciw nowemu,to są sprawy duchowe a ducha ograniczyć nie można.
Zbawienie tylko w KK-Stefanek
To ogłoszenie jest dla mieszkańców Warszawy i okolic -pragnących poznać i uczestniczyć w Starej Tradycji Wszechczasów.
danutadubiel
Kiedy jestem u mojej córki w Warszawie, zawsze uczestniczę we Mszy Trydenckiej właśnie w Kościele św. Klemensa Hofbauera.
Dzięki Stefan za to zdjęcie. Miło było zobaczyć tego Kapłana.
Zbawienie tylko w KK-Stefanek
Terminarz na Popielec i na piątek Drogi Krzyżowej -kościół pw.Św.Klemensa w Warszawie .
Zbawienie tylko w KK-Stefanek
" nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię ! "
2 more comments from Zbawienie tylko w KK-Stefanek
Zbawienie tylko w KK-Stefanek
Msza Trydencka w Polsce -(ciąg dalszy ) :
forumdlazycia.wordpress.com/msza-sw-trydencka-w-polsce/
Zbawienie tylko w KK-Stefanek
Msze Trydenckie w Polsce :

sanctus.pl/index.php