Edward7
31.5K
Antyszczep Polski
PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! :)
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

MIEJCIE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE TO WAS CZEKA - SATANISTYCZNY ZASTRZYK ŚMIERCI Z POMORDOWANYCH NIENARODZONYCH !

POBÓDKA !

.


.
.

W ciągu pięciu minut po usunięciu dziecka pobiera się tkanki, dlatego nie możemy korzystać z poronień samoistnych.

Niemowlęta wiją się z bólu:

operacja musi być wykonana bez znieczulenia i koniecznie musi być żywe (dziecko), ponieważ z tego samego …
More
.
.

MIEJCIE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE TO WAS CZEKA - SATANISTYCZNY ZASTRZYK ŚMIERCI Z POMORDOWANYCH NIENARODZONYCH !

POBÓDKA !

.


.
.

W ciągu pięciu minut po usunięciu dziecka pobiera się tkanki, dlatego nie możemy korzystać z poronień samoistnych.

Niemowlęta wiją się z bólu:

operacja musi być wykonana bez znieczulenia i koniecznie musi być żywe (dziecko), ponieważ z tego samego powodu, dla którego tak zwani dawcy narządów muszą żyć.

Operacja jest doskonale porównywalna do ofiar z ludzi ludów prekolumbijskich, podczas którego kapłan wyciągał bijące serce, otwierając pierś żywej ofiary, aby je zjeść.

Tysiące dzieci było i nadal jest zabijanych w ten sposób na całym świecie w celu ciągłej produkcji szczepionek...

.
.
Edward7
Obozy koncentracyjne COVID dla Australijczyków; To się dzieje
22 listopada 2021 r.: „Armia australijska zaczęła przymusowo przenosić mieszkańców Terytoriów Północnych do obozu kwarantanny Howard Springs znajdującego się w Darwin, po tym, jak w społeczności Binjari zidentyfikowano dziewięć nowych przypadków Covid-19. Ten ruch nastąpił po ustanowieniu w sobotni wieczór twardych blokad w społecznośc…More
Obozy koncentracyjne COVID dla Australijczyków; To się dzieje
22 listopada 2021 r.: „Armia australijska zaczęła przymusowo przenosić mieszkańców Terytoriów Północnych do obozu kwarantanny Howard Springs znajdującego się w Darwin, po tym, jak w społeczności Binjari zidentyfikowano dziewięć nowych przypadków Covid-19. Ten ruch nastąpił po ustanowieniu w sobotni wieczór twardych blokad w społecznościach zarówno Binjari, jak i pobliskiego Rockhole.

„Mieszkańcy Binjari i Rockhole nie mają już pięciu powodów, by opuścić swoje domy” – powiedział główny minister Terytorium Północnego, Michael Gunner, odnosząc się do pięciu dopuszczalnych powodów, dla których kraj może uniknąć zamknięcia (kupowanie żywności i zapasów, ćwiczenie do dwóch godzin). , opieka lub opieka, praca lub edukacja, jeśli nie można tego zrobić z domu, i zaszczepić się w najbliższym możliwym miejscu).”
„„Mogą opuścić [dom] tylko w celu leczenia, w nagłych wypadkach lub zgodnie z wymogami prawa”.”
„'Jest bardzo prawdopodobne, że dzisiaj więcej mieszkańców zostanie przeniesionych do Howard Springs, jako pozytywne przypadki lub bliskie kontakty', kontynuował, dodając, 'Zidentyfikowaliśmy już 38 bliskich osób z Binjari, ale liczba ta wzrośnie. Te 38 są teraz przenoszone”.
„'Skontaktowałem się z premierem wczoraj wieczorem. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie około 20 pracowników ADF, a także ciężarówek wojskowych, które pomagają w przekazywaniu pozytywnych przypadków i bliskim kontaktom – oraz wspierają społeczności”.

„'Dokonujemy dzisiaj oceny, jakich dodatkowych zasobów możemy potrzebować od FBI, a premier jest gotowy do dalszej pomocy - dziękuję mu za to'”.
„Pięć dni temu senator stanu NT Malarndirri McCarthy powiedział ABC, że przeludnienie w rdzennych społecznościach było„ ogromnym problemem ”, wskazując na drugą grupę nowych infekcji w regionie – która obejmowała dziewięciu członków bezpośredniej rodziny McCarthy, w tym jej siostrę, która przyleciała z Katherine do Robinson River, nieświadomie przynosząc ze sobą COVID-19, zgodnie z raportem.
Socjopaci i ich szturmowcy, którzy rządzą Australią, wzbudziliby zazdrość Hitlera i Stalina. „Masz na myśli, że możesz sprawować żelazną kontrolę nad całym narodem w oparciu o HISTORIĘ O WIRUSIE?”

Otrzymałem raport z Australii pokazujący liczbę protestujących przeciwko narodowemu nakazowi szczepień w kluczowych miastach na weekend 20-21 listopada. W sumie jest blisko miliona ludzi – w 25-milionowym narodzie. To oszałamiające.
Miejmy nadzieję, że te liczby wzrosną.
Aktualizacja: kolejny raport z Australii; wojsko zaczęło wymuszać szczepienia na aborygenach na Terytorium Północnym.
Jest całkowicie jasne, że nie żyjemy w tym samym świecie, w którym byliśmy dwa lata temu. Ten świat już nie istnieje...

Jon Rappoport