Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
03:41
Maria Dubovska
11.4K
Nákupné peklo vo Venezuele. Venezuela začína s inštaláciou 20 000 skennerov odtlačkov prstov v supermarketoch po celej krajine. Keď sa teda supermarketmi dajú nazvať vojakmi strážené zariadenia, …More
Nákupné peklo vo Venezuele.

Venezuela začína s inštaláciou 20 000 skennerov odtlačkov prstov v supermarketoch po celej krajine. Keď sa teda supermarketmi dajú nazvať vojakmi strážené zariadenia, pred ktorými sa hadia kilometrové fronty. Zrejme nič nemá bližšie k "znameniu šelmy", keď nikto nemôže "nakupovať ani predávať" .

Zaujímavé, že strážcov znaku šelmy toto vôbec netrápi. Naopak. Komunistického diktátora, ktorý napriek zásobám ropy a prístupu k moru zlynčoval krajinu čo to dalo, riadne kresťansky oplakali a navyše naznačili, že je snáď spätý s okultizmom v Medžugorí. Tak iste je najdôležitejšie , že táto "legenda Južnej Ameriky bozkáva kríž z Medžugoria". Pýtam sa - no a čo? Zdá sa, že vodcovia bozkávajúci mežugorské kríže vôbec nemajú problém totálne devastovať bohatú krajinu, vyrábať ľuďom zo života peklo a naviac drzo inštalovať systémy, ktoré nápadne pripomínajú značkovanie ľudí. Samozrejme, keď ste v tej správnej červenej partii, všetko vám prejde bez veľkého hrdinného kuvikania internetového sveta.

latino.foxnews.com/…/venezuela-to-in…
informacyjny wirus
Pieklo pazi komucha po twazi.