Wybuchnie wkrótce globalna wojna? - część 2

Im bardziej agresywna jest rosyjska odpowiedź na kontrofensywę Ukrainy,...

,... tym szybciej Biden /Obama i globaliści mogą wpędzić nas wszystkich w wojnę światową. Mogą następnie powołać się na to samo niekonstytucyjne prawo, które było już zastosowane w USA w czasie II wojny światowej. Nastąpiły wtedy:

--- przymusowe internowanie w obozach koncentracyjnych na podstawie przynależności etnicznej (internowanie Japończyków);
--- konfiskata zapasów handlowych przedsiębiorstw prywatnych i publicznych przez rząd;
--- przejęcie przez rząd prywatnych firm w celu wymuszenia produkcji wojennej;
--- rządowa kontrola cen towarów strategicznych;
--- kryminalizacja wystąpień antyrządowych;
--- reglamentacja odzieży, cukru, kawy, mleka, mięsa, sera, masła i innych artykułów spożywczych - obywatele otrzymywali kupony rabatowe i musieli zadowolić się ograniczoną ilością podstawowych artykułów spożywczych

Innymi słowy: w czasie wojny rząd USA stał się dyktaturą. I to ma nastąpić; wszystko pod kontrolą cyfrową i z ciągłym nadzorem rządowym. To jest dokładnie to, co Demokraci próbują zrobić po raz kolejny, aby utrzymać się u władzy i podważyć Konstytucję i wybory.

Wystarczy, że Putin wypowie wojnę i użyje bardziej agresywnej broni, w tym rakiet termobarycznych, które nieuczciwe media mogą nazwać 'bronią jądrową'. Gdy spadną wielkie bomby, poplecznicy Bidena po prostu sparaliżują sieć energetyczną i instytucje bankowe, a następnie ogłoszą, że Putin rozpętał cyberwojnę przeciwko Ameryce. Po tym niemal natychmiast następuje deklaracja uprawnień wojennych i rozpętanie okupacji wojskowej w całej Ameryce, połączone z zawieszeniem przez rząd wszystkich praw konstytucyjnych.

Wywołanie covida było próbą tego właśnie scenariusza. Na mocy NDAA podpisanej przez Obamę w 2012 roku, rząd federalny ma nieskrępowane uprawnienia do konfiskaty wszelkiej żywności, farm, paliwa, amunicji, surowców, nawozów i wszystkiego, co uzna za strategiczne zasoby narodowe. Wszystko czego teraz oni potrzebują to wojna.

Jeśli nie zwyciężą chłodniejsze głowy, jesteśmy na drodze do III wojny światowej. Plotki głoszą, że Rosję dzielą już tylko dni od wypowiedzenia wojny Zachodowi, a po tym prawie na pewno nastąpiłoby nasilenie ataków rakietowych na zachodnie miasta, takie jak Berlin, Paryż, Londyn, a może nawet Bruksela.

Państwa Europy Zachodniej nie mają ani środków do powstrzymania pocisków hipersonicznych, ani żadnych realnych środków do powstrzymania rosyjskich pocisków nuklearnych średniego zasięgu, takich jak pociski Iskander (które mają zdolność nuklearną).

W ten sposób Rosja może w ciągu kilku minut zredukować europejskie miasta do gruzów - dosłownie. Czas lotu wynosi mniej niż 3 minuty, co oznacza, że nie będzie żadnego ostrzeżenia dla milionów Europejczyków, którzy mogą w jednej chwili wyparować, podczas gdy ich miasta zostaną zamienione w gruzy.

Europa Zachodnia już stoi w obliczu wyniszczającej zimy, z nieprzyzwoitymi niedoborami żywności i energii oraz wzrostem kosztów. Jeśli dojdzie do załamania sieci elektrycznej, a miejskie systemy wodne przestaną działać, ponieważ zostały trafione przez rosyjskie pociski, Europa Zachodnia znajdzie się w ciemnych wiekach, zamarzając, głodując, umierając na choroby przenoszone przez fekalia i błagając o pomoc humanitarną od świata, który już przeżywa kryzys żywnościowy i energetyczny.

W tym momencie NATO nie pozostawiło Rosji innego wyjścia niż eskalacja. Dzieje się tak dlatego, że USA po raz kolejny chcą III wojny światowej przed listopadem. Przy tym tempie eskalacji mogą równie dobrze dostać dokładnie to, o co błagają.

Jeśli w Europie wybuchnie wojna światowa, to cały zachodni system finansowy załamie się, ponieważ jest zbudowany na wysoko lewarowanych instrumentach finansowych, a nie na rzeczywistych aktywach i zarobkach. W tej chwili cały zachodni system finansowy wisi na włosku, opierając się na szumie i 'wierze' propagowanej przez kłamliwe media korporacyjne. Rynek giełdowy, rynek nieruchomości i rynki długów komercyjnych są zasadniczo fikcyjnymi oszustwami o niewielkiej wartości bazowej, która uzasadniałaby obecne zawyżone ceny. W efekcie nawet niewielkie naruszenie kruchej piramidy finansowej może doprowadzić do katastrofalnego załamania.

Globale GEWALT MAJEURE nach Ausrufung des dritten Weltkriegs – viele finanzielle Verpflichtungen, Verträge und Renten werden gekündigt

Opracował: Zygmunt Białas
Francio53 shares this
132
Boże miej nas w Opiece, chroń przed eurobandytami i ukrami, ocal Polskę i oczyść z żydowsko-banderowskiego przywództwa! AMEN.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
....gdyby wszyscy Polacy tak myśleli -to Polska byłaby Polską !!!