Clicks1.5K
Peter(skala)
7

Djokovič bude zrejme chýbať na Australian Open. “Vydierajú ho očkovaním, ani ja by som nešiel,” hovorí otec

Belehrad 30. novembra 2021 (HSP/Foto:SITA/AP-Thibault Camus)

Organizátori prvého grandslamového turnaja v roku – Australian Open – stanovili, že všetci hráči musia byť zaočkovaní. To bude pravdepodobne znamenať, že prestížneho turnaja sa nezúčastní hviezdny Srb Novak Djokovič.. Uviedol to britský denník The Guardian.

Na snímke srbský tenista Novak Djokovič

Djokovič zatiaľ oficiálne neprezradil, či je očkovaný. Jeho otec Srdijan Djokovič nedávno pre srbskú stanicu TV Prva povedal, že postoj organizátora Australian Open ku nezaočkovaným hráčom by sa dal nazvať „vydieraním“.

„Pokiaľ ide o vakcíny, je osobným právom každého z nás, či budeme očkovaní alebo nie. Nikto nemá právo vstupovať do našej intimity,“ citoval vyjadrenia Djokovičovho otca spravodajský web B92.

“Za týchto podmienok pravdepodobne nebude hrať. ja by som nehral. Je to môj syn, takže sa rozhodne sám,” dodal Srdijan Djokovič.

Jeden z Djokovičových hlavných konkurentov Španiel Rafa Nadal potvrdil, že v januári v Melbourne Parku bude hrať. Švajčiar Roger Federer turnaj vynechá, pretože sa zotavuje po operácii kolena. Australian Open sa začína 17. januára.

Novak Djokovič vyhral už deväť grandslamových titulov v Melbourne Parku vrátane toho posledného v roku 2021. Spolu s Federerom a Nadalom majú vyrovnanú bilanciu 20 mužských grandslamových titulov.
didimos
Je tak velká hvězda, že si to může dovolit, ikdyž finančně ztratí...No a vypadá to, že je i charakter a umí udržet postoj v důležité věci. Dnes je to o příkladech, o hrdinství, opravdu. Začíná se už často používat slovo POVINNÉ...jde z toho strach, jak to chtějí realizovat?? Asistence policie a násilí, nebo pokuty a pak exekutoři?? Z kriminálu bych strach neměl, ale násilí nepřemůžeme...Zatím to …More
Je tak velká hvězda, že si to může dovolit, ikdyž finančně ztratí...No a vypadá to, že je i charakter a umí udržet postoj v důležité věci. Dnes je to o příkladech, o hrdinství, opravdu. Začíná se už často používat slovo POVINNÉ...jde z toho strach, jak to chtějí realizovat?? Asistence policie a násilí, nebo pokuty a pak exekutoři?? Z kriminálu bych strach neměl, ale násilí nepřemůžeme...Zatím to myslím nemůžou udělat kvůli legislativě, ale tu oni změní. Přidal se už i prezident...Chce to odvahu, pomoc právníků, a MODLITBU!!!
Peter(skala)
ked je reč o Zemanovi, tak viem že chce nasledovať cestu Rakuska, čo sa týka povinneho očkovania a ževraj to povedal na V4, ale nevidel som ho tam. Bol tam alebo len cez media to ohlasil?

“Uvažujme podobne ako Rakúsko o povinnom očkovaní, pretože sa zdá, že je to naozaj jediná cesta, ako sa z tej covidovej krízy dostať,”
wixsite.com/ciernyzoznam-covid19
Bratia a sestry
nič iné nám neostáva, len sa zjednotiť, spoločne si chrániť životy, zaobstarať si primitívne zbrane a urobiť v štáte poriadok

je nás predsa mnohonásobne viac ako hŕstka zamestnancov od soroša
didimos
Bohužel není to tak jednoduché...a primitivními zbraněmi už vůbec né..Toto je neuvěřitelně mocná agenda, která slouží Zlému a ten disponuje obrovskou mocí! My máme Boží moc, ale ještě nenastal ten čas...až přijde Pán, zničí ho dechem úst...na přímý boj se Zlým nejsme vybaveni, a nějaká revoluce...to už vůbec né. S ní se přece počítá, svět. revoluce jen přispěje k utvoření NWO. Revoluce je vždy …More
Bohužel není to tak jednoduché...a primitivními zbraněmi už vůbec né..Toto je neuvěřitelně mocná agenda, která slouží Zlému a ten disponuje obrovskou mocí! My máme Boží moc, ale ještě nenastal ten čas...až přijde Pán, zničí ho dechem úst...na přímý boj se Zlým nejsme vybaveni, a nějaká revoluce...to už vůbec né. S ní se přece počítá, svět. revoluce jen přispěje k utvoření NWO. Revoluce je vždy plod toho Zlého. Proti této sofistikované agendě nemáme šanci, či snad mohli lidé zabránit 1. nebo 2. svět válce? Myslíte že ji chtěli? Né, ale nemohli dělat nic, ikdyby se domluvili!!! To není poraženecká řeč, ale tak to funguje. Je to princip Golgota, víme že se jim to na chvíli podaří, a my jakoby prohrajeme"""Je to očista Církve a lidstva před příchodem ženicha!!!
Peter(skala)
Didimos, chapem ked klerici chcu ostať mimo boja, ale laici by mali nasledovať kráľa a chrániť ako francuzsku ľaliu, tak aj slovanský kríž.

Na to však treba pozerať s nadhľadom ako ked sa človek pozrie nie len na ukrižovaneho Ježiša, ale aj za horizont jeho vzrkiesenia.

Ukrižovaný Kristus je tajomne telo Cirkvi v sučasnosti, ked trpí a vzkriesený Kristus je Cirkev potom, ked kráľ Henrich …More
Didimos, chapem ked klerici chcu ostať mimo boja, ale laici by mali nasledovať kráľa a chrániť ako francuzsku ľaliu, tak aj slovanský kríž.

Na to však treba pozerať s nadhľadom ako ked sa človek pozrie nie len na ukrižovaneho Ježiša, ale aj za horizont jeho vzrkiesenia.

Ukrižovaný Kristus je tajomne telo Cirkvi v sučasnosti, ked trpí a vzkriesený Kristus je Cirkev potom, ked kráľ Henrich zvíťazí nad všetkými nepriatelmi Boha.

Takže tieto 2 skutočnosti ked prijmeš za realitu, potom uvidiš s nadhladom že oplatí sa bojovať, už len aby človek vedel na ktorej strane stojí.

Mám sa modliť na kolenách a úpenlivo prosiť k Nebu. Svätá Panna oslobodí (Francúzsko) skrze Kráľa, ktorý ho zachráni a bude vládnuť dlhú dobu. Povedala tiež, že dosť neprosíme za toho Kráľa, aby nám bol daný. Povedala, že jeho meno je Henrich V. a tiež nám odporúča veľa sa modliť k Svätému Michalovi.
webnode.sk/kral-henrich/
Freddy Gargamel
No, neviem, či sú v reále naozaj takí mocní... Stále som presvedčený, že si to zväčša robíme sami, aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá. Svojou tupou poslušnosťou štátu, nadriadeným, cirkevnej hierarchii... svojim neustálym podliehaním strachu, dôverou v bludy šírené médiami a naopak nedôverou voči svojim blížnym a z nej vyplývajúcou neschopnosťou dať sa viacerí dohromady.

Všimnite si, keď …More
No, neviem, či sú v reále naozaj takí mocní... Stále som presvedčený, že si to zväčša robíme sami, aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá. Svojou tupou poslušnosťou štátu, nadriadeným, cirkevnej hierarchii... svojim neustálym podliehaním strachu, dôverou v bludy šírené médiami a naopak nedôverou voči svojim blížnym a z nej vyplývajúcou neschopnosťou dať sa viacerí dohromady.

Všimnite si, keď hovoríte s ľuďmi, ako mnoho z nich je vlastne PROTI tomu čo sa deje. Ale zároveň: som na vašej strane, ale mám to nariadené, bojím sa o prácu, nadriadení to chcú, mám hypotéku... pritom často aj tí "nadriadení" (šéfovia firiem, ale aj mnohí policajti, lekári, úradníci, vedci atď.) robia len to isté, čiže plnia príkazy nadriadených. Takže vo výsledku "zlá vôľa" vychádza len od pár ľudí úplne hore, na vrchole tej pomyselnej pyramídy. Zvyšok, celá tá masa ľudí, sa bojí, váha, chce mať pokoj, myslí si, že to nejak prečká... Na tom sa celý tento odrb vlastne zakladá. Myslím, že "tí hore" sa z nás musia smiať, až sa za bruchá chytajú, keď vidia, ako vlastne zápasíme sami so sebou...
Pritom by úplne stačilo, ak by istý "nadkritický" počet ľudí prestal hrať ich hru, a celá stavba sa zosype ako domček z kariet.
Peter(skala)
Neboj Fredy, ono to príde a nie je to daleko
Kral Henrich to istí, ale ešte zretelnejšie Božie Varovanie
V ten Deń sa všetky republiky rozpadnu, čiže s nimi aj vládcovia tohto sveta: Matovičova, Putinova, Bidenova.... a ostane len jedna.

... č už chce niekto bojovať alebo čakať, aj tak to príde a nikto to nedokže zastaviť, lebo čo Boh predpovedal, to sa aj stane. Amen