Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks1.5K
Edward7
13

Bez szczepionki; "zawieszenie zatrudnienia lub nakaz pozostania w domu "

Niebezpieczna ustawa przyjęta przez Sejm. Otwiera furtkę do przymusu szczepień na koronawirusa
dakowski.pl/…&task=view&id=29492&Itemid=100

W międzyczasie w Waszyngtonie odbywała się wirtualna konferencja zwana Światowym Kongresem Szczepionek . Była to 4-dniowa sesja burzy mózgów z udziałem 300 mówców i tysięcy; wśród których byli oczywiście przedstawiciele kilku firm farmaceutycznych, a także wojskowi, HHS, inne agencje rządowe i organizacje pozarządowe. Nasz ulubiony dr Shortstuff Fauci otworzył spotkanie jako jeden z pierwszych głównych mówców. Drugi Światowy Kongres Szczepionkowy - Europa rozpoczą się 19 października. Tylko jedna osoba z referencjami prasowymi relacjonowała to niezwykle ważne spotkanie. The Washington Post miał tam mówcę, ale nie znalazłem jeszcze żadnej relacji z The "WAPO" ani żadnego innego źródła mediów. Wiele z tego, co się tam wydarzyło, w końcu wpłynie na wszystkich na świecie.

Niedawno zacząłem śledzić WATB.tv. Dr June Knight jest kobietą stojącą za WATB i kiedy ogłosiła, że bierze udział w konferencji, aby mogła o niej opowiedzieć, zdecydowałem, że posłucham jej codziennych aktualizacji. Jeśli wejdziesz na jej stronę internetową, zauważysz, że jest chrześcijanką. Jej historia podróży do Waszyngtonu jako dziennikarki, która otrzymała referencje prasowe do Whitehouse i dlaczego wyjechała, aby wrócić do Tennessee, jest dość interesująca, ale nie ma związku z tą tematyką.
Zwerbowała kilku ochotników do oglądania razem z nią, aby upewnić się, że niczego nie przegapili. Z tego, co zebrałem, wyglądało na to, że byli przeładowani informacjami. Skupili się na jednej sesji każdego ranka i popołudnia. Następnie każda osoba wniosłaby do raportu, czego się nauczyła podczas tej sesji. Aktualizacje trwały długo, do 2 godzin, a przekaz dr Knighta był prezentowany w luźnej, południowej, konwersacyjnej formie, a nie w tradycyjnym raporcie, który można zobaczyć w typowej aktualizacji wiadomości. Innymi słowy, było to nudne. Miałem ze sobą notatki i słuchałem przez słuchawki, wykonując prace domowe.

Czy nauczyłem się czegoś, czego nie sądziłem, że już wiedziałem? Myślę, że dowiedziałem się, że potwierdza to moje najgorsze podejrzenia co do tego, co jest planowane w ciągu najbliższych 12 do 18 miesięcy.

Można zobaczyć porządek dzienny dla Światowego Kongresu szczepionki tutaj . To, co przedstawię, to ukierunkowane spojrzenie na pewne części porządku obrad. Na przykład, w jaki sposób wykorzystują technologię jako część szczepionki i jak zamierzają ją wykorzystać do śledzenia, kto jest zaszczepiony. Skupiono się głównie na Stanach Zjednoczonych i oczekiwanych przez nich wyzwaniach związanych z „wahaniem” dotyczącym szczepionek.
Pamiętacie, jak prezydent powiedział, że „wojsko zostanie użyte do rozprowadzenia szczepionki w bardzo potężny sposób”? Odbył się tam panel wojskowy, a dyskusja dotyczyła wyzwań, które musieli pokonać i jakie strategie były potrzebne, aby je pokonać.
Wyzwania obejmowały „dezinformację”, nacjonalizm i sposoby walki z nim. Jak budować zaufanie ludzi, szczególnie wśród czarnej społeczności. Szczególne zaniepokojenie budzili ludzie wyznający pewne „ideologie”, w tym antyszczepionkowcy i osoby wyrażające sprzeciw religijny. Ci ludzie zostali nazwani ekstremistami i nazistami.
W lipcu ubiegłego roku Uniwersytet Yale zapisał 4000 uczestników do badania o nazwie Covid-19 Messaging Part 1. Badanie pomoże im zdecydować, jaki rodzaj wiadomości będzie najbardziej przekonujący, aby przekonać „wahających się” do zaszczepienia. Uważam, że nazywa się to również propagandą.

Nastąpi „cyfrowe” skupienie się na układzie odpornościowym przy użyciu technologii "blockchain". Zgodność będzie egzekwowana za pomocą nadzoru. Umożliwienie ludziom swobodnego poruszania się utrudnia zlokalizowanie ich w celu upewnienia się, że są zaszczepieni. Sugerowano szybsze umieszczanie ludzi w kwarantannie jako jeden ze sposobów na łatwiejsze lokalizowanie ludzi. Powrót do starej normalności to nie "starter". Maski, dystans społeczny i kwarantanny to nowa normalność.

Niedawno CDC opublikowało wstępny szkic, w jaki sposób szczepionka Covid-19 zostanie wprowadzona. Strona 11 przedstawia 3-etapowe podejście, począwszy od pracowników służby zdrowia. Gdy ilość dawek wystarczy do zaszczepienia całej populacji, zastosowane zostaną partnerstwa publiczno-prywatne, aby ułatwić skuteczną dystrybucję szczepionki. "Response Team, Społeczność alarmowy" jest jednym z aspektów tej współpracy. Wiele kościołów jest częścią CERT i można ich używać jako miejsca do zakładania mobilnych jednostek szczepień. Zanim przejdę do ich dyskusji na temat możliwych składników szczepionek, myślę, że ważne jest, aby porozmawiać o testach RT-PCR, które są używane do diagnozowania, kto ma „przypadek”. Pytanie, którego nikt nie zadaje, brzmi, co dokładnie jest uważane za przypadek? Czy osoba jest chora? Czy to tylko osoby, które przeszły test PCR i uzyskały pozytywny wynik? Spiro Skouras odpowiada na te pytania na stronie activistpost.com .

Ale czy naprawdę opracowano metodę PCR z myślą o diagnozowaniu chorób zakaźnych? Czy PCR jest w stanie zdiagnozować choroby zakaźne? W jaki sposób test opracowany prawie 40 lat temu może być wykorzystany do zdiagnozowania zupełnie nowej choroby wykrytej mniej niż rok temu?
W tym raporcie badamy te pytania, a także przeglądamy nagrania wideo wielu lekarzy zajmujących się tym tematem, w tym to, co ma do powiedzenia biochemik Kary Mullis, który wynalazł PCR i zdobył za to Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii.


Krótka odpowiedź, dla tych, którzy nie chcą oglądać 27-minutowego wideo, brzmi: nie, test PCR nie był przeznaczony do diagnozowania jakiejkolwiek choroby zakaźnej. W tym samym filmie dr Thomas Cowan wyjaśnia, w jaki sposób metoda PCR jest wykorzystywana do manipulowania kryzysem i tworzenia fałszywie pozytywnych / negatywnych wyników. Jest to niezwykle ważne, aby to zrozumieć, dlatego gorąco zachęcam do obejrzenia przynajmniej tej części. Rozpoczyna się w 16 minucie i trwa tylko około 5 minut. Jeśli obejrzysz tylko tę część, przegapisz również dr Shortstuffa Fauci, wyjaśniającego, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby ludzie „bezobjawowi” rozprzestrzeniali chorobę.
Wracając do tematu Światowego Kongresu Szczepionek, obecni byli przedstawiciele firm Merck, Janssen (Johnson & Johnson), GSK, Pfizer, Moderna, Inovio, Sanofi i innych producentów. Jednym z tematów porządku obrad było „Bridging Multiple Technologies and Therapeutics”.

Chociaż nie ujawnią, co dokładnie będzie zawarte w zastrzykach, stwierdzili, że zamierzają wykorzystać nową technologię mRNA (informacyjnego kwasu rybonukleinowego). Dla tych z nas, którzy nie są zaznajomieni z tym, co robi mRNA, bardzo prostym wyjaśnieniem tego, co robi mRNA, jest to, że niosą one instrukcje genetyczne, które są planami, których każda komórka potrzebuje, aby ostatecznie stać się tym, czym ma być.

To nasuwa pytanie, czym jest technologia mRNA? Według naukowca Derricka Rossiego , który odkrył tę technologię w 2010 roku i założył firmę Moderna, Inc:
Znalazł sposób na „przeprogramowanie” cząsteczek niosących instrukcje genetyczne dotyczące rozwoju komórek w organizmie człowieka, nie wspominając o wszystkich biologicznych formach życia.
Cząsteczki te nazywane są „informacyjnym kwasem rybonukleinowym” lub
mRNA, a nowo odkryta zdolność przepisywania tych instrukcji w celu wytworzenia dowolnego rodzaju komórki w organizmie biologicznym radykalnie zmieniła bieg zachodniej medycyny i nauki, nawet jeśli nikt jeszcze tego nie zauważył. Jak sam Rossi to ujął: „Prawdziwym ważnym odkryciem było to, że możesz teraz użyć mRNA, a jeśli dostaniesz go do komórek, możesz zmusić mRNA do ekspresji dowolnego białka w komórkach, a to była wielka rzecz . ”

Moderna Inc. pozyskała prawie pół miliarda dolarów federalnych nagród, aby rozpocząć opracowywanie szczepionek z wykorzystaniem tej technologii.


W artykule stwierdza się, że zwróciło to uwagę DARPA, której Biuro ds. Technologii Biologicznych pracowało już nad technologiami wszczepialnymi, co doprowadziło do opracowania hydrożelu.

Hydrożel to nanotechnologia, której wynalazca wcześnie chwalił się, że „jeśli [to] rozwiąże, za zgodą FDA, wówczas konsumenci będą mogli wszczepić czujniki do ich rdzenia, aby mierzyć poziom glukozy, tlenu i mleczanu”. Ten podobny do soczewki kontaktowej materiał wymaga wprowadzenia specjalnego wtryskiwacza pod skórę, gdzie może przesyłać oparte na świetle sygnały cyfrowe przez sieć bezprzewodową, taką jak 5G.

Prywatna firma stworzona w celu wprowadzenia na rynek tej technologii, która pozwala na zdalne sterowanie procesami biologicznymi i otwiera drzwi do potencjalnej manipulacji naszymi reakcjami biologicznymi, a ostatecznie całego naszego istnienia, nazywa się
Profusa Inc, a jej działalność jest finansowana milionami NIH i DARPA . W marcu firma została po cichu umieszczona na zatłoczonym bazarze COVID-19 w marcu 2020 r., Kiedy ogłosiła wstrzykiwany biochip do wykrywania wirusowych chorób układu oddechowego, w tym COVID-19.

Składniki, takie jak hodowle komórkowe płodów po aborcji, wykorzystywane przy opracowywaniu szczepionek, budzą niepokój wielu chrześcijan ze względu na czynnika złego, a niechrześcijan z powodu kwesti moralnych.

Uważam, że te rzeczy są raczej niepokojące, ale kontynuuję ostatni temat, na którym się skupili: Obowiązkowe szczepionki na całym świecie, czy działają?
Podczas gdy większość logistyki na temat tego, jak to wszystko zostanie wdrożone, jest tajna, w tym fakt, że są one odporne na żądania FOIA, mamy pierwszą wersję roboczą gołych kości dostępną z CDC, która wydaje się pasować do dyskusji na temat obowiązków..

Wdrożenie początkowo nie będzie obejmowało mandatu (obowiązku). Najprawdopodobniej pierwsze dawki będą wydawane w sposób „miękki”. Te pierwsze dawki należy wydać pracownikom służby zdrowia i osobom o wysokim ryzyku zakażenia. W miarę kontynuacji produkcji i dostępności większej ilości dawek ciśnienie, które należy wstrzyknąć, będzie rosło. Środki drakońskie, z Australią używaną jako przykład drakońskiego, nie są obecnie uważane za przydatne w Stanach Zjednoczonych. Jeśli jednak „wahanie szczepionek” powinno nadal stanowić problem, to mandat, obowiązek nie jest wykluczony. Potwierdza to niedawny artykuł w NEJM .

Niezastosowanie się do przepisów powinno wiązać się z karą” i zauważa, że powinno to być „stosunkowo znaczące”.
Sugeruje, że należy wydawać „zarządzenia o zawieszeniu zatrudnienia lub pozostaniu w domu”, ale należy odradzać grzywny, ponieważ mogą być one prawnie zaskarżone i „mogą wzbudzić nieufność bez poprawy absorpcji”.

RT poinformował o tym i wyraził opinię:
Cokolwiek robią, władze powinny unikać afiszowania się ze swoimi relacjami z producentami szczepionek, zaleca gazeta - to trudne zlecenie, biorąc pod uwagę, że inicjatywie rozwoju szczepionek prezydenta Donalda Trumpa „Operation Warp Speed” kieruje Moncef Slaoui, były szef działu szczepionek giganta farmaceutycznego GlaxoSmithKline który musiał opuścić zarząd Moderny - lidera w wyścigu szczepionek - aby podjąć pracę. Slaoui notorycznie był zmuszony do wyładowania ponad 10 milionów dolarów akcji Moderna po tym, jak ich wartość na krótko wzrosła po ogłoszeniu obiecujących wyników wczesnych prób.

Mary Christine
healthandmoneynews.wordpress.com/…ss-vaccines-will-be-mandatory/

Szczepiąki mają być nie obowiązkowe ... tak samo jak maski... na początku ,a teraz zamknięte cmentarze, "żaba musi się wolno gotować" , po słowach które mówią politycy można dojść do wniosku że realizują określony program (ten powyżej ) ...
scythia
To NWO i tyle w temacie.
Wieczne Odpoczywanie Amen
490

nie, test PCR nie był przeznaczony do diagnozowania jakiejkolwiek choroby zakaźnej. W tym samym filmie dr Thomas Cowan wyjaśnia, w jaki sposób metoda PCR jest wykorzystywana do manipulowania kryzysem i tworzenia fałszywie pozytywnych / negatywnych wyników.