ВАЖЛИВО, ЯК ВИ прощаєтесь Інтерфакс - Вчені експериментально довели чудодійні властивості хресного знаку та молитви.

Фото Червоний-НЕПРАВИЛЬНИЙ Колір Зелений O’KY

“Ми з’ясували, що старий звичай робити хресний знак над їжею та питтям перед їжею має глибоке містичне значення. За цим є практичне застосування: їжа очищається буквально за одну мить. Це велике диво, яке відбувається буквально щодня ", - сказала фізик Ангеліна Малаховська, яку в п'ятницю цитує газета" Жизн ".

Малаховська вивчає цю силу хресного знака разом із благословенням Церкви майже десять років. Вона провела багато експериментів, які неодноразово перевірялися до оприлюднення їх результатів.

Зокрема, вона виявила унікальні бактерицидні властивості води, благословенної молитвою та хресним знаком. За даними газети, дослідження також виявило нову, раніше невідому властивість Божого Слова, перетворюючи структуру води, значно збільшуючи її оптичну щільність у короткій області ультрафіолетового спектру.

Вчені перевірили вплив Господньої молитви та хрестового знака на патогенні бактерії. Проби води відбирали для випробувань з різних водосховищ - колодязів, річок, озер. Всі зразки містили золотистий тафілокок, коліформні бактерії. Однак виявилося, що якщо вимовити Господню молитву і над ними зробити хрест, кількість шкідливих бактерій зменшиться в сім, десять, сто і навіть понад тисячу разів.

Експерименти проводились таким чином, щоб виключити можливий вплив психологічної навіювання. Молитву молили як віруючі, так і невіруючі, але кількість патогенних бактерій в різних середовищах з різним набором бактерій продовжувало зменшуватися порівняно з еталонними шаблонами.

Вчені також довели благотворний вплив, який молитва та хресний знак мають на людей. Артеріальний тиск стабілізувався у всіх суб'єктів, а показники крові покращились. Цікаво, що показники змінювались у напрямку необхідного зцілення: у людей з гіпотонією артеріальний тиск був підвищений, а у людей з гіпертонією - знижений.

Також було відзначено, що якщо знак хреста виконується вручну, з трьома пальцями, недобросовісно складеними або розміщеними поза необхідними точками - центром чола, центром сонячного сплетення та ямочками на правій та лівій руках, - позитивний результат був значно слабшим або взагалі відсутній.
Джерело interfax-religion.com/?act=news&div=1173