JEZUS: Czyściec na ziemi, jaki wkrótce będą przechodzić dusze, które po Ostrzeżeniu okażą prawdziwą skruchę za swoje grzechy, będzie trudny

JESUS: The Purgatory on Earth, soon to be experienced by souls who show true remorse for their sins, after The Warning, will be difficult

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 19 stycznia 2012 roku, godz. 20.30

Moja szczerze umiłowana córko, wzrastaj teraz w siłę, aby nadal głosić Moje najświętsze Słowo.

Ci, którzy słuchają Mojego najświętszego Słowa i wierzą w nie, mogą uzyskać wielkie Łaski poprzez odmawianie Moich Modlitw Krucjaty.

Czyściec na ziemi, jaki wkrótce będą przechodzić dusze, które po Ostrzeżeniu okażą prawdziwą skruchę za swoje grzechy, będzie trudny. Ta pokuta jest ważna, dzieci. Nie walczcie z nią. Przyjmijcie ją.

Wy, którzy we Mnie wierzycie, musicie teraz słuchać. Będziecie wzrastać w liczbę, kiedy okażę światu Moje wielkie Miłosierdzie, a wasze głosy odbiją się echem na pustkowiu. To dzięki waszej sile i duchowi walki Mój Kościół będzie w stanie przetrwać prześladowania.

Wy, dzieci, nie macie się czego obawiać, gdy pokornie idziecie przy Moim boku. Wasze pokorne posłuszeństwo jest konieczne, jeśli macie otrzymać Łaski, aby pozostać silnymi, zachować odwagę i walczyć w Mojej Armii przeciwko antychrystowi.

On, Moje dzieci, ukrywa się za kulisami, ale wkrótce ujawni się światu. On nie ma wstydu i będzie się chlubił swoimi humanitarnymi wysiłkami. Wielu ulegnie jego urokowi, podczas gdy będzie się odwoływał do dobroci ich serc.

Oto Modlitwa Krucjaty, aby pomóc powstrzymać antychrysta od zgładzenia Moich dzieci.

Modlitwa Krucjaty 20
Powstrzymaj antychrysta przed zniszczeniem świata

O Boże Ojcze, w Imię Twojego najdroższego Syna, wołam do Ciebie, abyś uniemożliwił antychrystowi pochwycenie dusz Twoich dzieci.

Błagam Cię, Ojcze Wszechmogący, abyś powstrzymał go przed wywoływaniem trwogi w Twoich dzieciach.

Błagam Cię, byś powstrzymał go przed skażeniem Twojego stworzenia, i proszę, byś zmiłował się nad tymi biednymi duszami, które będą wobec niego bezsilne.

Wysłuchaj mojej modlitwy, drogi Ojcze, i uchroń wszystkie Twoje dzieci przed tym straszliwym złem. Amen.


Wasz umiłowany Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…y-ukrywa-sie-za-kulisami-wkrotce-ujawni-sie-swiatu
CÓRKA MARYI
"Wy, którzy we Mnie wierzycie, musicie teraz słuchać. Będziecie wzrastać w liczbę, kiedy okażę światu Moje wielkie Miłosierdzie, a wasze głosy odbiją się echem na pustkowiu. To dzięki waszej sile i duchowi walki Mój Kościół będzie w stanie przetrwać prześladowania."