Edward7
121.4K

Technologia "CRISPR" - szczepienia mRNA, brama do nowej rasy stworzonych w laboratorium istot ludzkich.

CRISPR i przepisywanie kodeksu życia... Pismo Święte stwierdza, że Bóg stworzył człowieka na Swój obraz i podobieństwo. „Elita” chce zrobić coś więcej niż tylko kontrolować narody i gospodarki, chcą wyeliminować i zniszczyć to, co Bóg stworzył i zaprojektować własną nową rasę...

Dr Igor Shepherd
Media i świat skupiają się na rosyjskich zapasach broni masowego rażenia i groźbie wymiany nuklearnej, ale najbardziej śmiercionośną bronią masowego rażenia, która jest ignorowana przez media, jest zmieniająca geny broń biologiczna w postaci szczepionek, leków i nauki CRISPR. Te podstępne rodzaje działań wojennych są gorsze niż jakakolwiek broń w historii, ponieważ do rozproszenia używa się perswazji psychologicznej, co oznacza, że społeczeństwo jest oszukiwane do wyrażenia zgody na broń biologiczną jako niezbędną profilaktykę w przypadku wirusa lub jako leczenie choroby. Broń ta nie tylko ma zdolność eliminowania miliardów ludzi (co już jest w toku dzięki szczepieniom mRNA Covid-19), ale może zakończyć cykl życia ludzkiego, jaki znamy, i przekształcić w to miejsce zupełnie nową rasę stworzonych w laboratorium istot ludzkich.

Za każdym razem, gdy nauka lub technologia wykorzystuje jakąkolwiek metodę do manipulowania ludzkim genomem, świadomie lub nieświadomie, a materiał wytworzony przez człowieka jest transportowany bezpośrednio do jądra komórki człowieka, powodując zmiany genetyczne i zmianę składu oryginalnego DNA organizmu, jest to skatalogowany jako broń biologiczna. Zgodnie z Traktatem o broni biologicznej z 1975 r.,
wszystkie bronie biologiczne są nielegalne. Oczywiście, zgodnie z tym, czego byliśmy świadkami przez ostatnie kilka lat w tym szalonym świecie wymuszonych bioszczepionek mRNA, oczywiste jest, że ten traktat został złomowany i przestępcy rządzący narodami nie przestrzegają go już.

Taka broń biologiczna to genialne strategie walki, ponieważ mogą uczynić populacje bezużytecznymi, a obywatele nie są świadomi, że szczepienie lub używanie czegoś tak prostego jak spray do nosa (coś, co normalnie powinno chronić ich życie) doprowadziło do ich śmierci. Używanie broni biologicznej jako profilaktyki przeciwko wirusom jest jak usuwanie poduszek powietrznych z deski rozdzielczej samochodów i ponowne instalowanie ich na tylnym siedzeniu. Nigdy nie ma bezpiecznego powodu do stosowania biotechnologii w szczepionkach lub lekach.

Teraz pozwólcie, że skutecznie rzucę kilka podkręconych piłek i przedstawię kilka domowych testów, dlaczego szczepionki mRNA są bronią biologiczną i nie mają nic wspólnego z ochroną zdrowia publicznego. Przede wszystkim ogłoszenie pandemii Covid opierało się na propagandzie strachu i nieistniejącym koronawirusie, który Chińczycy oznaczyli SARS-CoV-2. Czysty, niezafałszowany izolat z ludzkiego gospodarza nigdy nie został dostarczony przez chińskich urzędników służby zdrowia ani uzyskany przez CDC. Później, aby zwiększyć liczbę zgonów, szpitale zostały przekupione dużymi pieniędzmi, aby zgłaszać wszystkie objawy grypopodobne jako Covid, a CDC przeniosło coroczne przypadki grypy i ofiary śmiertelne do kolumny Covid. Fałszywe testy PCR, wykonywane masowo, wykazały 100% fałszywy odczyt (dlatego CDC zrezygnowało z tego testu dwa lata po ustaleniu wystarczającej liczby fałszywych odczytów, aby uzasadnić pandemię). Nie było potrzeby stosowania szczepionek, ponieważ wirus nie istniał,

Czy oszustwo pandemiczne dotyczyło wielkiej farmy i rządu, który używał szczepionek jako środka do nieprzyzwoitego bogactwa? Nie ma szansy. Tak, big pharma i rząd (FDA) współpracowały już wcześniej w popełnianiu oszustw przeciwko społeczeństwu, takich jak miliardy, które zostały wyłudzone od śmiertelnych środków przeciwbólowych, OxyContin. Grabienie w beczkach zysków z pewnością jest częścią równania, ale prawdziwym powodem, dla którego twórcy szczepionek Covid-19 mRNA zdecydowali się złamać międzynarodowe prawo i użyć broni biologicznej przeciwko ludności, było wyludnienie, skażenie ludzkiego DNA i uruchomienie programu transludzkiego.

Dzięki niedawnemu wprowadzeniu szczepień przeciwko Covid-19 udowodniono już, że szczepionki biologiczne są skuteczną bronią. Ponad 50% światowej populacji poddało się wstrzyknięciu mRNA, powodując miliony urazów i zgonów, które wciąż trwają
. Ostatnie wiadomości pokazują, że w drugiej połowie 2021 r. wśród zaszczepionych młodych ludzi w wieku od 18 do 40 lat miało miejsce 60 000 nadmiernych zgonów. Te nadmierne zgony w tej grupie millenialsów wzrosły o 84% i są równe zgonom podobnym do wojny !

Swiss Policy Research, niezależna, bezstronna grupa badawcza, ujawnia, że w większości krajów zachodnich mediana wieku zgonów związanych z nosicielami (rzekomym covid) wynosi ponad 80 lat, przy czym 50% tych zgonów ma miejsce w domach opieki. Śmiertelność tych młodych ludzi nie jest przypadkiem. Masowe zgony w tak krótkim czasie nie mogą być zbiegiem okoliczności – nie ma innej nazwy niż celowa eksterminacja.

Bioszczepionki nie są nowe. Istnieją od co najmniej dekady. Na przykład, chińska armia przez ostatnie dziesięć lat gromadziła w swoim wojsku uzbrojone szczepionki zwane „biologicznymi bombami zegarowymi”. Potwierdził to pułkownik Ji-Wei Guos z Armii Ludowo-Wyzwoleńczej w swojej książce z 2010 roku zatytułowanej „Bio-based War-Reconfiguring Military Strategy for a New Era”. Te szczepionki biologiczne są oczywiście przeznaczone do zabijania wrogów.

Firmy produkujące szczepionki mRNA, takie jak Pfizer i Moderna (wszystkie finansowane przez Departament Obrony USA, ponieważ wojna biologiczna zawsze będzie w rękach wojska) karmią opinię publiczną sporą bzdurą na temat ich uzbrojonej „profilaktyki”, ponieważ wiedzą, że bio- technologia, z której korzystają, jest prawnie zabroniona. Pomimo tego, co głosili na swoich stronach internetowych, materiał w ich szczepionkach absolutnie wchodzi do jądra komórkowego osób, które zostały zaszczepione.

To dlatego Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (DHHS) odmówił udzielenia żądanych informacji na temat szczepionek Covid-19 i ich skutków ubocznych, co stało się przyczyną niedawnego pozwu sądowego w sprawie Freedom of Information Act (FOIA); i dlaczego amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) próbowała powstrzymać szczegóły szczepionek firmy Pfizer przed udostępnieniem opinii publicznej, prosząc o 75-letni okres na ujawnienie informacji. Zatrzymałoby to publikację danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności, raportów o działaniach niepożądanych oraz listy składników aktywnych i nieaktywnych . Tym ostatnim martwią się szefowie firmy Pfizer.
Szwedzcy naukowcy z Uniwersytetu Lund w Malmö w Szwecji, 25 lutego tego roku, udowodnili, że szczepionki mRNA firmy Pfizer są podobne do przemytu narkotyków i rzeczywiście transportują nielegalne, genetycznie zmodyfikowane materiały bezpośrednio do jądra komórek wątroby. Ich badania wykazały, że RNA może podlegać odwrotnej transkrypcji i integracji z genomem ludzkich komórek . CDC, które fałszuje dane od początku pandemii Covid-19, podało tę absurdalną „obietnicę” na swojej stronie internetowej, licząc na fakt, że większość Amerykanów nie ma pojęcia o broni biologicznej, aby złapać fabrykę: „ Materiał genetyczny dostarczany przez szczepionki mRNA nigdy nie wchodzi do jądra komórek. ”

CRISPR i przepisywanie kodeksu życia
Światowi liderzy u władzy, którzy szybko przenoszą świat pod jeden tyrańsko-technologiczny system bestii, rozpoczęli program depopulacji, który wypleni populacje Zachodu i genetycznie przekształci tych, którym pozwolono żyć w maszyny lub mniej. Globalista Klaus Schwab, dyrektor generalny Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) i jego opuszczeni kumple, już publicznie ogłosili za pośrednictwem książek, stron internetowych, wywiadów i przemówień, że ich nowy globalny rząd, Wielki Reset, pociąga za sobą genetyczną modyfikację ludzkości jako część ich transhumanizmu. i program sztucznej inteligencji, który nazywają czwartą rewolucją przemysłową. Naturalny skład ludzkości, który istniał i uczynił nas ludźmi od początku stworzenia, nie będzie istniał pod ich panowaniem terroru.

Aby zrealizować swój plan zombie, wykorzystują naukę CRISPR. Nic dziwnego, że CRISPR jest finansowany przez Departament Obrony USA (DOD), a WEF już cudzołoży z tą technologią edycji genów. Ogłaszany przez naukowców jako przełom w leczeniu i leczeniu chorób — „szybka naprawa” dobrego zdrowia — CRISPR, prosty i prosty, jest technologią broni biologicznej w najlepszym wydaniu i obejmuje odcięcie określonego zdrowego DNA w ludzkich komórkach i zastąpienie go (łączenie ta nić z powrotem razem) ze zmutowanym DNA stworzonym w laboratorium .

CRISPR transportuje obce materiały bezpośrednio do jądra komórek ludzkich i wykonuje wszystkie niezbędne cięcia genów w komórkach. CRISPR można wstrzykiwać bezpośrednio do krwiobiegu za pomocą określonych platform szczepionkowych. W rzeczywistości naukowcy wykorzystali już mRNA do dostarczenia technologii edycji genów CRISPR, a badania już trwają w celu udoskonalenia opracowanych szczepionek CRISPR-DNA dla Covid-19.

Genetyczne przekształcenie DNA w CRISPR może zostać wykorzystane jako katastrofalna platforma dla broni biologicznej, a teraz jest rozpowszechniane publicznie i zatwierdzone przez FDA. Ta inżynieria genowa może zostać wykorzystana przez wojsko do stworzenia superżołnierzy o biologicznie ulepszonych zdolnościach (Chiny już to zrobiły), być użyta jako broń rasowa, zaprogramować pewne narządy, aby zamknęły się lub zachorowały (zabij - przełącznik), usunąć komórki pamięci, upośledzają kondycję psychiczną ludzi i tworzą niebinarne płcie (istoty uformowane bez genitaliów). Właśnie dlatego konglomeraty farmaceutyczne ciężko pracują, aby ukryć składniki i zniekształcić metody w ramach tych biotechnologii.

Aby całkowicie zrestrukturyzować gatunek ludzki, CRISPR można wykorzystać do genetycznej transformacji człowieka na najwcześniejszych etapach życia. Ci mężczyźni lubią pianę Schwaba w ustach z powodu faktu, że technologia CRISPR może zmienić DNA w momencie poczęcia i ostatecznie narodzić się na zupełnie nową formę życia. Artykuł opublikowany na Światowym Forum Ekonomicznym 16 kwietnia 2021 r. wprowadza nas głębiej w umysły kultu Schwaba i mówi o tym, jak biologia syntetyczna może zmienić świat. Zatytułowana 5 wizji przyszłości z naszego Global Technology Governance Summit , profesor Amy Webb ze Stern School of Business na Uniwersytecie Nowojorskim przedstawiła tę nowinkę:
„To {edycja genów} pozwoli nam nie tylko edytować genomy, ale także, co ważne, napisać nowy kod na całe życie będziemy mieć uprawnienia na poziomie zapisu”.

Zgadza się, będą ponad prawem.
Walter Isaacson, współpracownik WEF i autor książki The Code Breaker, Jennifer Doudna, Gene Editing, and the Future of the Human Race promuje naukę CRISPR i dostarcza kilku mrożących krew w żyłach rewelacji dotyczących jej prawdziwych celów dla ludzkości. Jego książka jest napisana o odkryciach Jennifer Doudny w edycji genów (Doudna jest także pomocnikiem WEF) i jej nagrodzie Nobla w 2020 roku za osiągnięcia w technologii CRISPR. Isaacson podczas wywiadu stwierdza, co następuje:

„Same tajemnice życia — nasze DNA — to coś, co w dzisiejszych czasach możemy nie tylko czytać, ale także pisać. Możemy to przepisać, jeśli chcemy . To sprawiło, że pomyślałem, że każdy z nas powinien zrozumieć, podziwiać i być podekscytowanym tym pomysłem… W przyszłości być może będziesz w stanie robić bardziej skomplikowane rzeczy – zmienić kolor włosów, masę mięśniową lub komórki pamięci u człowieka…”

„I trochę bardziej kontrowersyjnie
możemy edytować embriony naszych dzieci i dokonywać trwałych zmian w rasie ludzkiej ”.

Isaacson głosi, że technologia CRISPR może zreformować ludzki genom i zmienić ludzki gatunek z jego oryginalnego składu chromosomowego. On ma rację. Poprzez edycję genów komórek rozrodczych w zarodkach, jajach lub plemnikach każda komórka w ciele zostaje oznaczona. A zmiany genetyczne są trwałe i potomstwo odziedziczy te zmiany. Szaleni naukowcy mają teraz możliwość zastąpienia ludzkiego życia czymś, co stworzyli w laboratorium. Na tym polega genetyczna broń biologiczna i dlaczego taka technologia jest niebezpiecznym zagrożeniem dla świata.

Jego słowa są cierpkim przypomnieniem, że takie okrucieństwa przeciwko ludzkości już trwają poprzez masowe wszczepianie szczepionek mRNA Covid-19 i że CRISPR jest bardziej śmiercionośną bronią, ponieważ zaczyna się w momencie powstania życia, pozwalając na nowo powstałe gatunki hybrydy stworzone przez człowieka (coś, co nie jest już ludzkie), aby rozmnażać się i zaludniać świat. Książka Isaacsona rzuca nieco światła na to, kim są ludzie stojący za edycją genów. Wstęp do jego księgi zawiera interesujący fragment Pisma z Księgi Rodzaju 2:8, 9, który w przekładzie króla Jakuba mówi:

A Pan Bóg zasadził ogród na wschodzie w Edenie; i tam umieścił człowieka, którego ulepił.
I kazał Panu Bogu wyrosnąć z ziemi wszelkie drzewo przyjemne dla oczu i dobre do jedzenia;

drzewo życia także w środku ogrodu i drzewo poznania dobra i zła .

Uważam za osobliwe, że Isaacson wybrał ten werset o drzewie poznania dobra i zła, zwłaszcza że Bóg zabronił Adamowi i Ewie jeść na tym drzewie (Księga Rodzaju 2:17):
Ale z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo w dniu, w którym zjesz, na pewno umrzesz.

Jakże prawdziwe były wówczas Słowa Pana, ponieważ Adam i Ewa jedli z tego drzewa, a śmierć nastąpiła po całej ludzkości. Edycja genów to wiedza, którą można wykorzystać do zła, a Bóg nigdy nie chciał, aby ta nauka znajdowała się w rękach ludzi, ponieważ szanse na to, że zgniłe jabłka niewłaściwie wykorzystają tę technologię, wynoszą 100%.

Czy masz duchowe implikacje, dlaczego światowi przywódcy naciskają na odkrycie „kodu życia”? Adam i Ewa zostali początkowo stworzeni przez Boga, aby żyli wiecznie, bez chorób i śmierci. Kiedy zjedli to drzewo wiedzy, „kod genetyczny” nieśmiertelności został złamany. Schwab i jego naukowcy, poprzez CRISPR, chcą ponownie odkryć tę sekwencję kodów i stworzyć „elitarną” rasę, która przeciwstawi się śmierci. A dla tych z nas, którzy nie są częścią tej specjalnej elitarnej grupy, otrzymujemy luksus odwrócenia transformacji zgodnie z teorią ewolucji Darwina i genetycznie zmodyfikowanej do poziomu podludzkiego – od człowieka do zwierzęcia. Nic dziwnego, że książka Isaacsona jest przepełniona odniesieniami do darwinizmu. I nie zapominajmy o koledze Klausa Schwaba, profesorze Harari, który niedawno przemawiał na spotkaniu WEF i nazwał rasę ludzką „zwierzętami, które można hakować”. Tak nas postrzegają i dlatego nie mają sumienia w fizycznym poniżaniu rodzaju ludzkiego.

CRISPR może być skuteczny w leczeniu chorób, ale ta technologia jest przykrywką dla rozwoju broni biologicznej przeciwko ludzkości. Właśnie dlatego znajduje się w rękach Światowego Forum Ekonomicznego i jest finansowany przez wojsko USA – naukowcom zaangażowanym w te badania pozwolono „zielone światło” na genetyczną modyfikację ludzi bez żadnych konsekwencji prawnych. Wiem, że dla wielu ludzi wydaje się to naciągane, że przywódcy rządu i służby zdrowia uczestniczyliby w niszczeniu ludzkiego stworzenia, ale historia i minione wojny dowodzą, że czyste zło rządzi w niezrozumiały sposób – w sposób, którego nie możemy nawet zacząć pojmować, ponieważ większość z nas została wychowana z moralnym kompasem to godne ludzkie życie.

Pismo Święte stwierdza, że Bóg stworzył człowieka na Swój obraz i podobieństwo. „Elita” chce zrobić coś więcej niż tylko kontrolować narody i gospodarki, chcą wyeliminować i zniszczyć to, co Bóg stworzył i zaprojektować własną nową rasę dusz. Dzięki CRISPR mogą osiągnąć nową rasę i stać się jak „bóg” i kontrolować całe życie w każdym aspekcie. A ponieważ większość świata porzuciła wiarę w Boga i uznała swoją wolność za pewnik, „ciemni” fanatycy byli w stanie zrobić postęp i odepchnąć dobro, które kiedyś ich powstrzymywało.

Dzisiejsi przywódcy, którzy naciskają na jeden rząd światowy, nie myślą tak, jak myśli większość z nas. Chcemy zostać sami, żyć w pokoju i nadal mieć nasze wolności. Żyją według zupełnie innego systemu wierzeń i uważają się za „wybranych” i uprzywilejowanych ponad resztę rodzaju ludzkiego. To dlatego członkowie globalni nazywają siebie „elitarnymi”. Wierzą, że są lepsi od większości ludzkości i że my, „mali” ludzie, jesteśmy im poddani. I chociaż możesz nie wierzyć w Boga, ci, którzy przewodzą temu globalnemu porządkowi, przestrzegają zestawu przykazań, które bezpośrednio podważają wszystko, co ma związek z Bogiem Biblii.

Jeden rząd światowy nigdy nie będzie wygodnym reżimem, pod którym można żyć. Fundament, kiedy się połączy, będzie zakorzeniony w teologii antychrysta i komunizmie, i zaowocuje nowym rodzajem piekła na ziemi. Dawny komunizm z przeszłości zapewniał dwie opcje życia pod komunistyczną dyktaturą:
(1) chęć wstąpienia do reedukacyjnych obozów pracy, aby można było wrócić do społeczeństwa lub (2) stać się wrogiem ludzi i eliminacja twarzy. Dzisiejszy nowy porządek świata, kiedy już zostanie wprowadzony, zapewni różne opcje: (1) chęć do transformacji całego ciała poprzez genetyczne manipulacje DNA lub (2) stanie się wrogiem ludzi i stawienie czoła eliminacji.


Plan gry „elity” polega na wyeliminowaniu prawie wszystkich tradycyjnych szczepionek, takich jak na grypę, i zastąpieniu ich szczepionkami z edycją genów mRNA i innymi biolekami, zapewniając ludzkości pozostanie w ciągłym trybie „degradacji genetycznej . CRISPR zostanie wykorzystany zarówno do eugeniki, jak i do stworzenia nowej rasy mistrzów „doskonałych” istot, z których wszystkie będą miały swoje geny pokrojone i pokrojone w kostkę, aż przestaną przypominać Boże stworzenie. Zmiana całego gatunku ludzkiego wymaga czasu. Dla szalonych twórców mumii nadrzędne znaczenie będą miały metody rozsiewania i spójność w liczbie zastrzyków i innych leków zmieniających geny.
Ci, którzy stoją za tą ideologią, by zmienić świat i zrestrukturyzować ludzkość, mogą zostać ujawnieni, jeśli obywatele świata zechcą stać w jedności, zagłębić się w tło i przekonania tych szaleńców, niezachwianie ujawniać, kim są, i pociągać ich do odpowiedzialności. Dzisiejsza cicha biologiczna broń wojenna, narzucana ludzkości, dalece przewyższa zło Holokaustu, kryzys opioidowy i jest teraz prawdziwą zbrodnią stulecia. To jest prawdziwa wojna, o której nikt nie mówi.

Bibliografia:

https://johnkaminski.org/index.php/john-kaminski-american-writer-and-critic-2/394-zostawiając-siebie-za
A Diamond Mine of Data? Insurance Companies Report 40% Increase in Premature Non-Covid Deaths - LewRockwell
The Population Is Being Killed Off with Covid mRNA 'Vaccines' - LewRockwell
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.12.23.21268276v1.full.pdf
‘Vaccines cause worst excess mortality in history’
Biggest Lie in World History: There Never Was A Pandemic. The Data Base is Flawed. The Covid Mandates including the Vaccine are Invalid - Global Research
translate.goog/…rticles/vaccine-development-testing-and-regulation
Fact Check-6,000 VAERS reports were deleted for being foreign entries, CDC says
J'Accuse! The Gene-based "Vaccines" Are Killing People. Governments Worldwide Are Lying to You the People, to the Populations They Purportedly Serve - Global Research
664 Reports of Myocarditis in 5- to 17-Year-Olds After COVID Shots, VAERS Data Show
Facts about Covid
Judge Gives FDA 8 Months, Not 75 Years, to Produce Pfizer Safety Data
‘The crisis was manufactured’: inside a damning film on the origins of the opioid epidemic
Opioid Manufacturer Purdue Pharma Pleads Guilty to Fraud and Kickback Conspiracies
FDA's Janet Woodcock failed to stop the opioid epidemic
Pfizer, Moderna will rake in a combined $93 billion next year on COVID-19 vaccine sales: report
HHS Sued for COVID Vaccine Side Effects Info: ‘Unlawful Stonewall’ + More https://www.clarkcountytoday.com/news/study-pfizer-covid-shot- konwertuje-do-dna-w-ludzkich-komórkach/
newscientist.com/definition/what-is-crispr/ .
What Is CRISPR? What Conditions Does It Treat? .
CRISPR Scientist's Biography Explores Ethics Of Rewriting The Code Of Life
'First-of-its-kind' nasal spray that prevents COVID-19 could be available this year
5 things to know about CRISPR and gene editing in the COVID era
5 visions of the future from our Global Technology Governance Summit
Walter Isaacson - Agenda Contributor
Jennifer Doudna - Agenda Contributor
China’s New Concept of Bio-based War Includes Vaccines With “Backdoors” As Bioweapons | Worldview Weekend Broadcast Network
EXCLUSIVE: Due to COVID’s Success, China Is Now Working on Integrating Bio Warfare with Information Warfare in the Future
No ‘Virus’ Pandemic Exists: The Covid Fraud Is Nothing More Than a Cover for Many Other Evils - LewRockwell
https://www.idtdna.com/pages/community/blog/post/in-the-tropis-crispr-does-co-wieki-medycznych-wysilkow-nie mozna-nie#:~:text=%E2% 80%9C%20zastosowanie%20z%20CRISPR%2FCa9,w%20komórkowe%20i%20zakażenia%20mikrobiologia .
CRISPR-based enhancers of DNA vaccines for COVID-19
Early Study Shows Promise of CRISPR Injection to Treat Rare Disease
FDA approves first test of CRISPR to correct genetic defect causing sickle cell disease
U.S. spy chief: China has done human testing to make super soldiers
dr Igor Shepherd

Edycja genów mRNA CRISPR-Cas9: Naukowcy tworzą jednopłciowe mioty myszy z 100% skutecznością
Edycja genów mRNA CRISPR-Cas9: Naukowcy tworzą jednopłciowe mioty myszy z 100% skutecznością
Transgeniczne hydry i pasożyty; system broni biologicznej do szybkiego klonowania ludzi
WITOLD RYSZ shares this
2
Melchior Baltazar Kacperski
youtu.be/W-9MJvu_dRE niebo w kwietniu i maju
starski
Anita Zarychta nie żyje. Tuż przed śmiercią walczyła o medale @Elkam vel el-kał uznaje to za normalne. Zawsze tak było ze wysportowani młodzi ludzie umierali na "gle". Nie ma przyczyny śmierci. Zdarza się.