Franciszek pragnie Kościoła otwartego dla "wszystkich" [= pochlebców Franciszka]

Intencją modlitwy Franciszka na październik 2022 jest "synodalność" Kościoła.

Intencja nosi tytuł "Kościół otwarty dla wszystkich". Na załączonym filmie widać przechodzących ludzi, podczas gdy Franciszek próbuje wbić wszystkim do głowy, że Kościół "synodalny" to "taki, który słucha".

"To oznacza okazanie zrozumienia z poszanowaniem dla naszej różnorodności i otwarcie drzwi dla tych spoza Kościoła". Przebiegły Franciszek udaje, że pragnie "społeczności jedności, braterstwa i otwartości", a w rzeczywistości zmienia Kościół w klub dla swoich lizusów.

Co więcej, Synod Franciszka okazał się totalną klapą z frekwencją poniżej 1%. Z kolei podczas Synodu Australii nie było żadnego dialogu, oprócz wybuchu histerii, kiedy to wniosek o [niepoprawne] uprawnienia diakońskie dla kobiet nie zyskał większości głosów. Jak za czasów komuny głosowanie zostało przeprowadzone ponownie w celu uzyskania pożądanego wyniku.

Kiedy w Niemczech homoseksualna ustawa spełzła na niczym, delegaci zaczęli wylewać swoje żale, zamiast podjąć dyskusję, a odrzucona ustawa i tak zostanie przepchnięta pomimo wyniku głosowania.

#newsLdgemixmmv

sługa Boży
wacula25wp.pl Obrzydliwy sługa piekła chce dobrze ? 😂
wacula25wp.pl
A papież Franciszek chce dobrze ale czy mu się uda
wacula25wp.pl
Walczyć o prawdę
Modlę się indywidualnie, aby katolicy nie dali się zwieść przez wrogów Kościoła, którzy opanowali obecny Watykan i niszczą naukę Kościoła już wprost, bez kamuflażu.
anetmachnio1979
W takim razie można się modlić za diabła w tej Róży. Nowennę Pompejanska też zmawiacie za demony?Oby Pan Bóg nie uznał was za zdrajców bo będzie płacz i Różaniec wam nie pomoże. Boże, co to za ludzie.....😪 Taki jest stan umysłu w posoborowiu!
Walczyć o prawdę
Modlenie się za Franciszka jako papieża i za jego intencje ma religijny sens czy nie? Przecież gdyby był on autentycznym papieżem nie zmieniałby sensu Bożych przykazań, nie poganizowałby katolicyzmu i nie żądałby uznania par homoseksualnych w prawie świeckim, co jest stawianiem się ponad przekaz Pisma Świętego oraz zdecydowana akceptacja sodomii. Taki właśnie papież, tak czyniący i głoszący …More
Modlenie się za Franciszka jako papieża i za jego intencje ma religijny sens czy nie? Przecież gdyby był on autentycznym papieżem nie zmieniałby sensu Bożych przykazań, nie poganizowałby katolicyzmu i nie żądałby uznania par homoseksualnych w prawie świeckim, co jest stawianiem się ponad przekaz Pisma Świętego oraz zdecydowana akceptacja sodomii. Taki właśnie papież, tak czyniący i głoszący taką naukę nie może być autentycznym przedstawicielem Chrystusa i Jego misji, a raczej jest odwrotnie...
Lilianna w ogrodzie
Nie dokłada łapy! Należę do Róży i powiem jak to wygląda w praktyce na moim podwórku.:) Podczas zmian tajemnic księża podają intencje papieża i naszym obowiązkiem jest modlić się przez miesiąc w tej sprawie...Otóż księża często zmieniają te intencje , widząc , że intencje Franciszka są dziwne .Bo bywają dziwne! Naprawdę . Z powodu Franciszka Róże nie przestaną istnieć , radzimy sobie:)
Piotr Piotr
każdy kto się modli w "intencjach papieskich" dokłada swoją łapę do tego.
Czym są intencje papieskie ?