coliber
4767
bogumila333
Te dane są potrzebne żeby wprowadzić je do komputera który znajduje się w Brukseli jest to najwiekszy komputer świata zajmuje kilka pięter dziwnie bo nosi nazwę 666.i to nie jest zbyt wielka tajemnica twoje dane osobowe są właśnie potrzebne do tego
Jan Zbigniew wojan
Zakłamanie i obłuda dla kasy !
Jan Zbigniew wojan
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań będzie podstawą do wprowadzenia podatku katastralnego, a wysokość podatku katastralnego w Polsce miałaby wynosić 1% wartości nieruchomości, lecz dopiero po przeprowadzonym spisie zadecydują o jego wysokości.
Biorąc pod uwagę wartość mieszkań w centrach większych miast, dla niektórych wartość podatku może zwiększyć się dziesięcio- albo nawet dwudziestokrotnie …More
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań będzie podstawą do wprowadzenia podatku katastralnego, a wysokość podatku katastralnego w Polsce miałaby wynosić 1% wartości nieruchomości, lecz dopiero po przeprowadzonym spisie zadecydują o jego wysokości.
Biorąc pod uwagę wartość mieszkań w centrach większych miast, dla niektórych wartość podatku może zwiększyć się dziesięcio- albo nawet dwudziestokrotnie. Przykładowo dla mieszkania o powierzchni 70 m2 w centrum Warszawy, którego wartość wynosi ok. 1 mln zł, wysokość podatku katastralnego będzie sięgać około 10 tys. złotych rocznie. Poza finansowymi komplikacjami, jakie wywoła podatek katastralny, przysparza on korzyści zwiększając dochody gmin. Bandyci sprawdzają jak daleko mogą się posunąć ! Obecnie płacimy podatek od nieruchomości: W 2020 roku podatek od budynków lub ich części mieszkalnych od 1 m2 powierzchni użytkowej wynosił 0,81 zł, a teraz procent od wartości. Korzyści jak zawsze nie dla normalnego człowieka tylko dla SYSTEMU i bogaczy, takie to nowości nam przygotowują i teraz dopiero wychodzi na jaw to całe dobrodziejstwo PiS-u sprzed kilku lat - obdarowywanie ludzi mieszkaniami spółdzielczymi - właściciel musi płacić podatek, a lokator jest tylko najemcą, no ale mają jak głosowali - byle ładnie mówił i dobrze się prezentował !
20 marca przedstawione mają zostać szczegóły nowego planu PiS-u - programu Nowy Ład. Wskazano, wokół jakich zagadnień będzie koncentrował się nowy program Prawa i Sprawiedliwości. Wyliczono następujące punkty:
- Uczciwa praca, godna płaca,
- Dekada rozwoju,
- Rodzina i dom w centrum życia,
- Polska - nasza ziemia,
- Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek,
- Dobry klimat dla firm,
- Czysta energia, czyste powietrze,
- CyberPoland 2025,
- Złota jesień życia,
- Plan na zdrowie.
"Przygotowaliśmy kompleksowy program, który pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej, a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy. To nasz plan powrotu do normalności" - mówią w spocie wicepremier, szef PiS J. Kaczyński oraz premier M. Morawiecki.
Panele słoneczne i stare wiatraki kupią od Niemców i innych, bo oni przechodzą na węgiel i zapewne kupią nasze kopalnie za grosze ! Włączą 5G i dokończą dzieła po szczepionkach! Taki Nowy Ład - realizacja NWO, a chwalą się, że to oni wymyślili ! Wszystko zgodnie z planem, stopniowo, by nie przestraszyć wprowadzaniem totalitaryzmu, prawdziwej komuny ! Przecież ONI tylko chcą naszego dobra… naturalnego - ziemi, wody, lasów, bogactw naturalnych !
To nie jest żaden Nowy Ład, ale NWO zaplanowany już dawno, a wyśmiewane jako teoria spiskowa, która właśnie się sprawdza. Konsultacje "społeczne" jak zwykle odbędą się w tylko wśród partii politycznych, a o opinię Narodu nikt nie będzie pytał ! Ale lemingi wybrały swych panów i teraz będą wyć z zadowolenia ! Jakim prawem ci zarządcy chcą układać nam życie - życie wolnych Polaków - Słowian ? Robita co chceta, bo po następnych wyborach już nie przekroczycie progu Sejmu ! Zobaczcie jakie umowy podpisali - kto o tym informował ?:
UMOWA między Rzecząpospolitą Polską a Państwem Izrael o zabezpieczeniu społecznym, podpisana w Jerozolimie dnia 22 listopada 2016 r.
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 508
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 507
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 506
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 505
dziennik ustaw
infor.pl/dziennik-ustaw/r2021/nr78/
To właśnie 25 września 1985 podczas wizyty generała Wojciecha Jaruzelskiego u Davida Rockefellera rozpoczęła się systematyczna aneksja polskiej gospodarki przez kapitał powiązany z aktywami rodziny Rockefellerów. Okrągły stół to część druga, a teraz mamy część trzecią !
Czy wiecie, że partie polityczne; PiS, PO, PSL, SLD i inne są zarejestrowane jako firmy, dziwne, bo firma to albo coś wytwarza, albo zajmuje się handlem ? Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, GUS, Skarbówka, Policja zarejestrowane są jako firmy?
Wszystkie te „firmy” znajdziesz na: Bisnode Polska - wpisz firmę i szukaj !
bisnode.pl/produkty/bisnode-baza-danych/
Czy tak odpowiesz, gdy wnuk zapyta:
- Dziadku, gdzie byłeś i co zrobiłeś jak wprowadzali niewolnictwo ? -
- Wnusiu, nic nie zrobiłem, zakryłem szmatą twarz... -
Tak postępuje się z Polakami w ich własnym kraju i za ich podatki tłumacząc, że to dla ich dobra
Przecież to jest wojna i jak śpiewała Pani Agnieszka Fatyga: "...tylko nie pękać i żadnych tam subtelności, tylko w pysk i w łeb i łamać kości..." wroga trzeba likwidować, aż zupełnie zniknie z pola i nękać nieustannie, aby się zaczął bać ! To ONI mają ginąć nie my ! A Baba na targu mówiła, że najlepszym sposobem na pozbycie się wroga jest Rytuał Voodoo, a zdjęcia wrogów są dostępne i Baba mówiła, że to działa, a Baba wie co mówi ! Wystawiać obywatelskie listy gończe za tymi co nas gnębią - z wypisaną dużą nagrodą !
Jedyny polski narodowy tygodnik ma tak opisaną pierwszą stronę:
"Nie lewica, nie prawica Tylko Polska" - kup, przeczytaj prawdę !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Lech42
Przygotowanie do wprowadzenia New World Order 😡