Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
07:17
lomax
4687
Tradycjonalista to terrorysta. Cytaty: (0:31) "tradycjonaliści to największa korporacja trollingowa" (2:40) "lefebrysta dystansuje się od Kościoła Katolickiego" (4:50) "tradycjonaliści zabili by to że …More
Tradycjonalista to terrorysta.

Cytaty:

(0:31) "tradycjonaliści to największa korporacja trollingowa"
(2:40) "lefebrysta dystansuje się od Kościoła Katolickiego"
(4:50) "tradycjonaliści zabili by to że Marka Boża była w stanie błogosławionym na swoim ślubie, tradycjonalista zrobiłby z niej miazgę"
(5:42) "chcą średniowiecza, chcą stosów, chcą nazywania heretykami"
(6:17) "wysadzi się w powietrze a z ciebie zrobi miazgę - tak zrobi tradycjonalista"
(6:43) "tradycjonalistę banuj od razu"

Krótkie pytanie: do kogo można się zwrócić z tym filmem w sprawie udzielenia temu księdzu upomnienia? On chyba całkiem zwariował: mowa nienawiści, kłamstwo i manipulacja rodem z sekt i zwierzchnicy to tolerują? Do kogo pisać skargę do metropolity łódzkiego?
Doktor wiee
Ani kroku w tył tylko w Bogu i tradycji Kościoła Katolickiego jest prawda i oparcie.Szczególnie w czasach zamętu duchowego trzeba przylgnąć do tradycji tak mówili ojcowie kościoła i ich opinii wierzę .Zaś ten biedny zwiedziony kapłan woli banować tzn zatykać uszy na prawdę tak jak czynili to onegdaj faryzeusze niż podjąć dysputę na argumenty.To bardzo symptomatyczne wśród wszelkiej maści nowinkarzy …More
Ani kroku w tył tylko w Bogu i tradycji Kościoła Katolickiego jest prawda i oparcie.Szczególnie w czasach zamętu duchowego trzeba przylgnąć do tradycji tak mówili ojcowie kościoła i ich opinii wierzę .Zaś ten biedny zwiedziony kapłan woli banować tzn zatykać uszy na prawdę tak jak czynili to onegdaj faryzeusze niż podjąć dysputę na argumenty.To bardzo symptomatyczne wśród wszelkiej maści nowinkarzy kiedy padają argumenty są na nie głusi.Jakie zaś owoce wydaje dziś ich działalność?
Jean Sarthois
@KR44 napisal:"idiota!!!"
Moze nawet "pozyteczny idiota..."???? - ale dla kogo robi ta brudna robote???? - kto mu za to placi....???
To wlasnie jest jezyk nienawiści!!!
KR44
Idiota!!!
Jean Sarthois
Ciekawe - tego sie nie dowiemy - czy i przed kim ten czlowiek sie spowiada......?????