Clicks1.1K
csk.news
1

Ohromující Neschopnost: Nyní Se Snaží O Štěstí Italská Policie

Římští soudci vydali zatýkací rozkaz na Gianluigi Torzi, finančního makléře , který se podílel na skandálu Vatikánsko Londýnských nemovitostí, uvádí reuters.com (12.dubna).

V červnu 2020, byl Torzi Vatikánem krátce uvězněn. Sídlí v Británii a je podezřelý ze špinavých peněz.

Italský policejní kodex věc pojmenoval “Operace Perníkový táta,” v televizi hraje seriál “Perníkový Táta.”

Podle žaloby, vydal Torzi do Vatikánu účty v celkové hodnotě 15 milionů EUR za služby, které podle Italského soudce nebyly nikdy poskytnuty. Torzi jakékoli provinění popírá.

Vatikánští žalobci, ukázali ohromující neschopnost při vyšetřování případu. Zatím není jasné, proč je nyní zapojena Itálie.

#newsKiwfesotub
Lenka Morana Moranova
Proč ne. Nevím, jestli zde bylo zmíněno, ale zmíním teď. V prosinci vznikla Řada pro inkluzivní kapitalismus, kdy Vatikán vstoupil do globálního spojenectví s největšími bankami a globalistickymi korporacemi a nadacemi. Papež bude mít takový morální patronát nad reorganizací kapitalismu na kapitalismus s lidskou tváří, který ani tak není kapitalismus, ani socialismus, podle mě je víc podobný …More
Proč ne. Nevím, jestli zde bylo zmíněno, ale zmíním teď. V prosinci vznikla Řada pro inkluzivní kapitalismus, kdy Vatikán vstoupil do globálního spojenectví s největšími bankami a globalistickymi korporacemi a nadacemi. Papež bude mít takový morální patronát nad reorganizací kapitalismu na kapitalismus s lidskou tváří, který ani tak není kapitalismus, ani socialismus, podle mě je víc podobný feudalismu, protože by měl eliminovat soukromé vlastnictví a měnu, ale asi se to nedotkne těch úplně nahoře, kdo by si pod sebou řezal větev, ze. Peníze už nejsou, co bývaly, ale moc je pořád hybnou silou. O tom se ale. Petrovi v Římě ani nesnilo. Jak by se jim asi umíralo s vědomím, že se jejich následovníci spojí s politickou mocí a kam až to povede? Je to dobré, že neznáme budoucnost do detailů a je nám odkrývána postupně. Proto je lepší mít před očima stále Ježíše a žít v očekávání jeho druhého příchodu.