Clicks39
uk.news

Скандал на Слоун Авеню: історія дуже дивних подій

1. 2014 рік: Заступник державного секретаря Анджело Беччу вкладає 147 мільйонів євро (за іншою інформацією - 200 млн) в фонд Raffaele Mincione, якому належить нерухомість на Слоун Авеню.

2. Фонд постійно втрачає кошти. Після цього, Беччу наймає фінансиста Джанлуїджі Торці, який повинен позбутися послуг фонду і викупити об'єкт разом з іпотечним кредитом на суму 125 мільйонів фунтів.

3. 2018 рік: Торці оформляє угоду, але: 1. Він платить фонду занадто багато (40 млн євро); 2. Оформляє нерухомість на власну компанію Gutt Sa. Після цього він просить Ватикан призначити його керуючим цього об'єкта, адже до цього він працював безкоштовно. Ватикан відмовляє.

4. Замість цього, Ватикан планує замінити Торці на Енріко Крассо, який також є фінансистом. Торці розуміє, що Ватикан його використовував.

5. Він переходить до шантажу, використовуючи свій контроль над Gutt Sa, про яку "не знає" Ватикан. Він намагається усунути представника Ватикану, Фабріціо Тірабассі, з ради директорів.

6. Опинившись у безвихідній ситуації, Тірабассі і монсеньйор Мауро Карліно, який раніше був секретарем Беччу, пропонують Торці 9 мільйонів євро, нібито, "не маючи такого права". В кінцевому рахунку, Ватикан віддає 15 млн євро.

7. В даний час відносно Тірабассі і Карліно ведеться розслідування. Тим не менш, вони повинні захистити тих, хто винен насправді (Пенья Парра, Беччу, Пароліно і Папа Франциск). Карліно повідомив слідчим, що діяв за вказівкою зверху (Пенья Парра). Беччу також звинуватив у всьому свого послідовника Пенья Парра (Repubblica, it, 7 червня).

Джерело: AdnKronos.com (7 червня)

Зображення: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsIalcscrlie