uk.news
42

Мюллер "підтримує" Папу Франциска, але НІХТО не може виправдовувати гомосексуалізм

22 червня, під час бесіди з LifeSiteNews.com, кардинал Герхард Мюллер розповів, що "ніхто у світі" не зможе зрозуміти, чому Папа Франциск зупинив свій вибір на кардиналі МакЕлрої, який підтримує гомосексуалізм.

Мюллер заявив, що "безумовно підтримує" Папа Франциска, "АЛЕ це не означає, що я можу виправдати все, що відбувається", включаючи підвищення прихильника геїв Джеймса Мартіна.

Для кардинала "абсолютно зрозуміло", що ніхто не може змінювати доктрину Церкви, яка свідчить, що гомосексуалізм - це смертний гріх, як і всі форми сексуального життя поза шлюбом.

Він вважає, що Мартін не зможе змінити це за допомогою пропаганди: "Його дії - це єресь. Ніхто не може виправдати це". Він не розуміє "пасторальної турботи" Мартіна, адже "ніхто не може бути ближчим" Христа, який не виправдовує гріх, а закликає відмовитися від нього.

Він додає: "Погане - погано, а добре - добре". Він наводить приклад: "Ніхто не може сказати, що хоче завести одразу кілька дружин, щоб любити не одну, а одразу п'ять".

Мюллер також додав, що не розуміє, чому кардинал Дзен "не був удостоєний" уваги Папи Франциска. Він додав: "Ми не можемо списати його лише через якісь угоди з керівництвом Китаю".

#newsXeowpakcis