Clicks4.3K
kefas
1
Zápas a triumf. Každé čtyři roky se sportovci z více než 200 zemí světa spolu utkají při největší sportovní události. Zatímco jedni dosáhnou toho největšího sportovního úspěchu a získají zlatou …More
Zápas a triumf.

Každé čtyři roky se sportovci z více než 200 zemí světa spolu utkají při největší sportovní události. Zatímco jedni dosáhnou toho největšího sportovního úspěchu a získají zlatou olympijskou medaili, ostatní se musí spokojit s tím, že se zúčastnili.
Mohou si připomenout slova barona Pierra de Coubertina, zakladatele moderního olympijského hnutí: „Důležitou věcí v životě není triumf, ale zápas. Tou zásadní věcí není vyhrát, ale bojovat dobře.“
Zažijte znovu zápasy a triumfy několika sportovců ze světové elity. Jejich úspěchy jsou výsledkem tvrdé práce a obrovského nasazení. Ale kromě svojí vášně pro sport mají tito sportovci společného ještě něco dalšího, co jim dává sílu soutěžit.
svetlospasy
Byl natočen zbrusu nový film o exorcismu. Je zpracován formou hororu a jsou použity scény podle skutečného rámce Římského rituálu. Film bych přinesl na web, ale je v angličtině.