Clicks2.7K
pl.news
4

Żadnej życzliwości: wiedeński kardynał nazywa Trumpa kłamcą

Wiedeński kardynał Christoph Schönborn (75) opublikował na stronie Heute.at (14 stycznia) swoją wersję sfałszowanych amerykańskich wyborów.

Według niego protestujący na Kapitolu 6 stycznia zostali "uwiedzeni" przez prezydenta Trumpa, który zauważył, że amerykańskie wybory prezydenckie były manipulowane. W ciągu ostatnich czterech lat amerykańscy oligarchowie medialni i Partia Demokratyczna mówili to samo, ale Schönborn nigdy nie narzekał.

Bez dowodów oskarża Trumpa o "kłamstwa, które doprowadziły do przemocy". Schönborn moralizuje: "to się dzieje, gdy prawda nie odróżnia się już od kłamstwa. Co za ostrzeżenie przed potęgą kłamstw!" Kardynałowie liberalni na pewno wiedzą coś o kłamstwach.

Heute.at ośmieszyło Schönborna, ilustrując wypowiedź swoją grafiką z następującym podpisem: "Kardynał, jakiego znamy: uśmiechnięty życzliwie".

#newsVcyzwaxxtb
WYKLĘTY
pachołki Synagogi Szatana do końca będą kłamać i walczyć z wyznawcami Chrystusa ale Bóg jest ponad ich marną żałosną doczesnością
przeciwherezjom
Mądrze kardynał powiedział: ""to się dzieje, gdy prawda nie odróżnia się już od kłamstwa. Co za ostrzeżenie przed potęgą kłamstw!" tyle, że o samym sobie....
trio plus
Takie tam kadry z filmu dla dzieci krążą w necie:
Jest dużo więcej, jakie to wszystko wyreżyserowane. Wystarczy w grafice wrzucić tramp i Simpsonowie.
trio plus