m.rekinek
944

UWAGA, CHIŃSKI SYSTEM KONTROLI SPOŁECZNEJ TESTOWANY WE WŁOSZECH !

Włochy wdrażają nowy system kredytów społecznych, aby kontrolować ludzkie zachowanie w imię „zmiany klimatu”

Pierwszym narodem europejskim, który zaczął nagradzać obywateli za ich „dobre zachowanie” w posłuszeństwie nakazom państwa, są Włochy .

Począwszy od tej jesieni w Bolonii, rząd wdroży nowy projekt pilotażowy, w którym obywatele, którzy angażują się w „właściwe” zachowania, takie jak recykling zamiast śmieci i korzystanie z transportu publicznego zamiast własnych pojazdów, otrzymają najwyższy kredyt społeczny zdobywać punkty, dając im więcej przywilejów.

Gmina Bolonia uruchamia „inteligentny portfel obywatelski”, którego obywatele mogą używać do zbierania cyfrowych monet, a nie papierowych pieniędzy. Osoby z najwyższymi wynikami otrzymają największą liczbę monet, które następnie można wykorzystać na zniżki w lokalnych sklepach.

Deklarowanym celem programu jest „oszczędzanie zasobów” i promowanie zachowań przyjaznych dla klimatu we Włoszech. Urzędnicy twierdzą, że wyrzucanie rzeczy zamiast ich recyklingu ogrzewa świat, podobnie jak używanie samochodu zamiast autobusu czy pociągu.

Massimo Bugani, doradca ds. agendy cyfrowej w północnowłoskim mieście, wyjaśnił Bologna Today , że program nie jest obowiązkowy. Spodziewa się jednak wysokiego dobrowolnego przyjmowania użytkowników (powiązane: Wielka Brytania uruchomiła podobny program, którego celem jest zachęcenie większej liczby osób do „zdrowego jedzenia”).

Jeśli ludzie im na to pozwolą, tyrani w końcu przejmą cyfrową kontrolę nad całą planetą
Jesienią 2022 roku program zostanie zaprezentowany, choć nie będzie powiązany z żadnymi innymi programami, takimi jak identyfikacja online czy korzystanie z mediów społecznościowych. To może się jednak zmienić w przyszłości.


The National Pulse ostrzega, że Unia Europejska przygląda się bardziej inwazyjnemu systemowi oceny kredytów społecznych, podobnym do tego, który istnieje w komunistycznych Chinach.

Aby rozwiązać różne „kwestie społeczne”, UE chce zniewolić Europejczyków w ramach cyfrowego paradygmatu, który ogranicza ich ruchy ze względu na „złe” zachowanie, jednocześnie wzmacniając ich ruchy ze względu na „dobre” zachowanie.

Państwo będzie ostatecznym czynnikiem decydującym o tym, które zachowania są jakimi, a obywatele będą po prostu posłuszni, jeśli chcą dalej żyć z jakimkolwiek pozorem „wolności”.
„Niemcy i Austria (ID Austria) już przyspieszyły swoje plany dotyczące cyfrowego identyfikatora”, pisze Wahagen Khabayan.

„Oba kraje wprowadzają nowe platformy do integracji większej liczby usług publicznych i dowodów tożsamości, digitalizacji poczty, a nawet paszportów krajowych. Te nowe środki zostały wprowadzone pod pomyślnym rozwiązaniem „problemów biurokratycznych i [oszczędzania] zasobów”.

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wielokrotnie wyrażała zainteresowanie uruchomieniem programu „ID UE”, który miałby zintegrować wszystkie narodowe dokumenty tożsamości w całej Europie w jedną platformę.
„Za każdym razem, gdy aplikacja lub strona internetowa prosi nas o utworzenie nowej tożsamości cyfrowej lub łatwe logowanie za pośrednictwem dużej platformy, nie mamy pojęcia, co dzieje się z naszymi danymi” – powiedziała von der Leyen w 2021 r., próbując sprawić, by sprawa była jeszcze większa. Konieczna jest interwencja brata, aby chronić prywatność wszystkich.

„Dlatego Komisja zaproponuje bezpieczną europejską e-tożsamość. Taki, któremu ufamy i z którego każdy obywatel może korzystać w dowolnym miejscu w Europie, od płacenia podatków po wypożyczanie rowerów”.

Widząc, w jaki sposób taka platforma jest w stanie rejestrować ogromne ilości danych osobowych każdego obywatela UE, konsekwencje naruszenia prywatności przez program są zdumiewające.

Mimo to europejska aplikacja ID Wallet rozpoczęła fazę testów w 2021 r. i oczekuje się, że zostanie wdrożona jesienią 2022 r. To, co nastąpi później, zależy od próżnej wyobraźni obłąkanych maniaków kontroli i chęci obywateli do zastosuj się do wszystkiego, co wprowadzą w następnej kolejności.


Italy deploys new social credit system to control human behavior in the name of "climate change"