Clicks3.9K
Dr. Peter McCullough – Rizika covid vakcín & Proč by se očkování mělo zastavit.
Public domain
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Oficiálny britský model vraví, že 60 až 70% chorých a obetí v tretej vlne budú očkovaní

Podľa projekcií poprednej modelačnej agentúry Veľkej Británie budú na vrchole nadchádzajúcej tretej vlny pandémie počas jesene a zimy 2021 tvoriť plne zaočkovaní ľudia 60 až 70% chorých, vrátane úmrtí. Štúdia ďalej naznačuje, že obnovenému nárastu hospitalizácií a úmrtí nebudú dominovať neočkovaní, ale práve …More
Oficiálny britský model vraví, že 60 až 70% chorých a obetí v tretej vlne budú očkovaní

Podľa projekcií poprednej modelačnej agentúry Veľkej Británie budú na vrchole nadchádzajúcej tretej vlny pandémie počas jesene a zimy 2021 tvoriť plne zaočkovaní ľudia 60 až 70% chorých, vrátane úmrtí. Štúdia ďalej naznačuje, že obnovenému nárastu hospitalizácií a úmrtí nebudú dominovať neočkovaní, ale práve tí, ktorí dostali dve dávky vakcíny.

Tomuto opätovnému nárastu počtu hospitalizácií a úmrtí dominujú tí, ktorí dostali dve dávky vakcíny a budú tvoriť v prípade hospitalizácií 60%, v prípade úmrtí 70% vlny. Toto sa dá pripísať vysokým mieram zaočkovania v najrizikovejších vekových skupinách, takže zlyhania imunizácie idú na vrub skôr vážným ochoreniam než nezaočkovaným jednotlivcom.“.


Toto je verdikt Grace Rahmanovej z Full Fact:

„Modelovanie naznačuje, že keď nastane tretia vlna, bude k hospitalizáciám a úmrtiam dochádzať zväčša u tých, ktorí boli zaočkovaní. Je to preto, lebo dovtedy bude zaočkovaných veľa zraniteľných ľudí.“ Samozrejme, toto je len vládny model, čiže odhad. Ten však nebral do úvahy možné dlhodobé následky očkovania, ako sú napríklad patogénny priming, syndróm ADE (zosilnenie imunitnej reakcie založenej na protilátkach), autoimunitné ochorenia či neurologické problémy u zaočkovaných ľudí.
zdroj : greatgameindia.com/third-wave-two-vaccines-deaths/
Petino shares this
3.9K
Marieta Ria
Parádne video - veľmi výpovedné - celý Covid nie je o víruse, ale o VAKCÍNE!!
zaba
Ještě lépe se to přečte v přepisu na zdrojové stránce:
apredsasatoci
Detail.
Petino
Vakcina je začiatok satanskeho fašizmu a Genocidy na ľuďoch!!!!