Clicks1.1K
CÓRKA MARYI
22

JEZUS: Musicie naprawić każdą cząstkę swoich dusz, zanim będziecie gotowi, by podczas Ostrzeżenia stanąć w pełni w Mojej Obecności

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 18 listopada 2013 roku, godz. 20.10

Moja szczerze umiłowana córko, wszyscy muszą się przygotować, aby byli w stanie przyjść do Mnie, bo Ja przyjdę jak złodziej w nocy i wielu z nich nie będzie wiedziało, co się dzieje. Dlatego jest ważne, aby każdy z was teraz wyznał Mi swoje grzechy.

Prawda Mojego najświętszego Słowa będzie jasna, gdy zastąpią ją jej wersje zniekształcone przez Moich wrogów, którzy dokładając starań, odważą się was oszukać. Teraz jest czas, aby się skupić na własnych duszach i stanie, w jakim się one znajdują.

Człowiekowi, który we Mnie nie wierzy, to mówię. Kiedy stanę przed Tobą, czy wiedza o tym, Kim jestem, przyniesie ci ulgę? Czy pójdziesz ze Mną? Zabiorę cię i otrę twoje łzy i będziesz żył chwalebnym życiem, gdy już wyspowiadasz się przede Mną i poprosisz Mnie, abym ogarnął cię Moim Miłosierdziem.

Człowieku, który wierzysz we Mnie, czy będziesz w stanie stanąć przede Mną bez wstydu? Czy staniesz przede Mną z czystą duszą, ze świadomością tego wszystkiego, co czynisz w tych rzeczach, o których cię uczyłem? To nie ma znaczenia. Kiedy powiesz Mi:

Jezu, przebacz mi, chcę iść za Tobą,

będziesz uratowany.

Człowieku, który wierzysz we Mnie, ale uważasz, że jesteś wzorowy i nie potrzebujesz spowiedzi, czy także jesteś w stanie przyjść do Mnie? Kiedy pokażę ci stan twojej duszy, czy będziesz Mi udowadniał, że jesteś w stanie przyjść do Mnie, gdy tak nie będzie? Jeśli nie będziesz potrafił przyjąć Mojego Daru Miłosierdzia i przyznać się do winy, zostaniesz oddzielony ode Mnie i dam ci jeszcze tylko jedną szansę ułaskawienia.

Proszę całą ludzkość, abyście najpierw przygotowali swoje dusze. Musicie naprawić każdą cząstkę swoich dusz, zanim będziecie gotowi, by podczas Ostrzeżenia stanąć w pełni w Mojej Obecności. Jeśli tego nie zrobicie, będziecie musieli znosić bolesne oczyszczenie, a swój czyściec odcierpicie na ziemi, zanim zaświta Dzień Mojego Powtórnego Przyjścia. Przynaglam was do odmawiania tej Modlitwy Krucjaty za swoje dusze i za dusze tych, których kochacie.

Modlitwa Krucjaty 127
O ratowanie duszy mojej i moich najbliższych

O Jezu, przygotuj mnie, abym mógł stanąć przed Tobą bez wstydu.

Pomóż mi i moim najbliższym [wymień ich tutaj] być gotowymi wyznać wszystkie nasze złe czyny.

Uznać nasze wady.

Prosić o przebaczenie wszystkich grzechów.

Okazać miłość tym, których skrzywdziliśmy.

Błagać o Miłosierdzie dla zbawienia.

Ukorzyć się przed Tobą, aby w Dniu wielkiego Oświecenia sumienie moje i sumienia [wymień tutaj te osoby] były czyste i abyś napełnił nasze dusze Swoim Bożym Miłosierdziem. Amen.


Teraz jest czas, aby przypomnieć sobie o wszystkim, czego was uczyłem. Teraz jest czas, aby rozważać dziesięć przykazań i zapytać samych siebie, czy naprawdę według nich przeżyłem swoje życie.

Bądźcie uczciwi wobec samych siebie, bo jeśli nie, to – tak czy inaczej – zobaczycie, jak zasmucacie Mnie swoim życiem. Ale pozwólcie Mi was pocieszyć.


Przychodzę tylko jako Bóg Miłosierdzia. Nie przychodzę was straszyć, bo naprawdę kocham każdego z was, bez względu na to, co zrobiliście, ale Moja cierpliwość się skończy. Tylko ci, którzy zaakceptują, jak ich grzechy przeciwko Bogu są ciężkie, mogą być ogarnięci Moim Bożym Miłosierdziem. Ci, którzy Mnie odrzucają, będą mieli mało czasu, aby się odkupić, ponieważ oddzielę owce od kozłów. Jedna strona pójdzie ze Mną. Druga strona będzie pozostawiona i wtedy każde stworzenie pozna Nowy Początek. Tylko ci, którzy Mnie kochają, otrzymają Życie Wieczne.

Słuchajcie teraz Mojego wezwania, bo robię to, aby sprawić, żeby tak wielu z was, jak to możliwe, zostało dobrze przygotowanych przed tym Dniem Ostrzeżenia.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…odze-was-straszyc-bo-naprawde-kocham-kazdego-z-was
wordpress.com/…come-to-frighten-you-for-i-truly-love-each-of-you/

______________________________________________________________

Orędzia o Ostrzeżeniu czyli Oświetleniu sumień

05.06.2011, 16:30 - Zderzą się dwie komety, Mój Krzyż pojawi się na czerwonym niebie

22.06.2011, 19:00 - JEZUS: Nie wracajcie po Ostrzeżeniu do waszych starych zwyczajów

08.06.2011, 16:45 - Przygotujcie swoje rodziny, że będą świadkami Mojego Krzyża na niebie

09.01.2012, 08:10 - Po Światowej Spowiedzi przygotuję Swoje Powtórne Przyjście

25.03.2012, 15:30 - Nawet Ostrzeżenie nie nawróci wszystkich niewierzących

14.06.2012, 18:15 - Chociaż Ostrzeżenia nie należy się obawiać, to jednak spowoduje ono ból u osób, które nie będą w stanie łaski

09.07.2012, 23:00 - Wszyscy ludzie, który żyją na świecie zobaczą swoją duszę i dowiedzą się, wielu po raz pierwszy, że ją mają

03.12.2012, 19:05 - Wzywam ludzkość, aby przygotowała się na Moje Wielkie Miłosierdzie

09.12.2012, 19:00 - Ogień Ducha Świętego, będzie odczuwalny w sercach wszystkich

11.12.2012, 17:00 - Maryja Panna: On, tak pokorny, przyjdzie w chwale pełnej blasku, a Jego Wielkie Miłosierdzie zaleje ziemię

20.02.2013, 19:30 - To Wielkie Oświetlenie Sumienia nastąpi po tym, gdy Mój Święty Wikariusz opuści Rzym

01.04.2013, 17:22 - Bóg Ojciec: Ja, wasz Ukochany Ojciec, ustaliłem ostatecznie dzień Ostrzeżenia. Tylko Ja znam jego datę

06.04.2013, 17:00 - Zbliża się czas pojawienia komety, kiedy ludzie będą sądzić, że są to dwa słońca, o czym już wcześniej mówiłem

20.11.2013, 14:15 - Kiedy przychodzę, jako Król Miłosierdzia, żadna dusza nie będzie miała jakiejkolwiek wątpliwości co do tego, kim Ja Jestem i czym Ja Jestem

__________________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Słuchajcie teraz Mojego wezwania, bo robię to, aby sprawić, żeby tak wielu z was, jak to możliwe, zostało dobrze przygotowanych przed tym Dniem Ostrzeżenia."